Miestas„Zuikiams“ prastos dienos: keitėsi baudų dydis viešajame transporte

Nuo sausio 1 d. miesto viešajame transporte keitėsi baudų dydžiai. Nuo šiol neapmokėto bagažo vežimas keleivinėmis kelių transporto priemonėmis užtraukia baudą nuo 10 iki 12 EUR. Keleivių važiavimas keleivinėmis kelių transporto priemonėmis įsigijus važiavimo bilietą su nuolaida, tačiau nepateikus teisę į transporto lengvatas patvirtinančių dokumentų, užtraukia baudą nuo 10 iki 14 EUR. Ne jaunesnių negu septynerių, bet jaunesnių negu keturiolikos metų vaikų vežimas be bilieto, ne jaunesnių negu keturiolikos, bet jaunesnių negu šešiolikos metų vaikų...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 16 sausio

Nuo sausio 1 d. miesto viešajame transporte keitėsi baudų dydžiai. Nuo šiol neapmokėto bagažo vežimas keleivinėmis kelių transporto priemonėmis užtraukia baudą nuo 10 iki 12 EUR.

Keleivių važiavimas keleivinėmis kelių transporto priemonėmis įsigijus važiavimo bilietą su nuolaida, tačiau nepateikus teisę į transporto lengvatas patvirtinančių dokumentų, užtraukia baudą nuo 10 iki 14 EUR.

Ne jaunesnių negu septynerių, bet jaunesnių negu keturiolikos metų vaikų vežimas be bilieto, ne jaunesnių negu keturiolikos, bet jaunesnių negu šešiolikos metų vaikų važiavimas be bilieto keleivinėmis kelių transporto priemonėmis užtraukia baudą tėvams arba globėjams (rūpintojams) nuo 12 iki 24 EUR.

Keleivių važiavimas be bilieto keleivinėmis kelių transporto priemonėmis, važiavimas įsigijus važiavimo bilietą su nuolaida neturint teisės į transporto lengvatas užtraukia baudą nuo 16 iki 30 EUR.

Tai ne vieninteliai pasikeitimai viešajame transporte – Nuo sausio 1-osios baudos už važiavimą be bilieto mokamos tiesiai į Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) biudžeto surenkamąją sąskaitą. Jeigu mokėtojas turės kitų įsiskolinimų, pervedus baudą į VMI sąskaitą, pirmiausia bus padengti senesni įsiskolinimai, o bauda neužskaityta. Todė patariama įsitikinti, ar neturite kitų įsiskolinimų.

Taip pat iki šiol keleivinio transporto kontrolės paslaugas užtikrinusi UAB „Ekskomisarų biuras“ jas perleido bendrovei „Dorsimus“.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up