Greitos naujienos

Žemės ūkio ministras išvyksta į JAV tartis dėl eksporto galimybių

0

2021 10 26

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas šią savaitę lankysis JAV, kur susitiks su šios šalies aukščiausiu pareigūnu, atsakingu už žemės ūkį, žemės ūkio sekretoriumi Tomu Vilsacku, su kuriuo ketina aptarti šalių bendradarbiavimo ir produktų eksporto plėtros į JAV galimybes. Tokio rango už žemės ūkio politiką atsakingi Lietuvos ir JAV pareigūnai susitinka pirmąkart istorijoje.

Ministras su delegacija taip pat planuoja susitikti su Pensilvanijos žemės ūkio departamento vadovybe,  lankytis pažangiuose Pensilvanijos  ūkiuose.

K. Navickas susitiks su Lietuvos ambasadore JAV, Lietuvos generaline konsule Čikagoje , taip pat su Garbės generaline konsule Pensilvanijoje, JAV įsikūrusiais verslininkais, dirbančiais maisto pramonės sektoriuje.

Žemės ūkio ministro vizito JAV darbotvarkė:

Trečiadienis: vizitas Lietuvos generaliniame konsulate Čikagoje ir susitikimas su Generaline konsule Sigrida Mulevičiene, susitikimas su „PointOne International“, „Baltic Food Distrubuting“ ir kitų verslų atstovais. 

Ketvirtadienis: susitikimas su Lietuvos ambasadore JAV Audra Plepyte, vizitas Pensilvanijos žemės ūkio departamente ir susitikimas su šios valstijos žemės ūkio sekretoriumi Russellu C. Reddingu, vietinių ūkių lankymas.

Penktadienis: susitikimas su JAV Žemės ūkio sekretoriumi T. Vilsacku.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Greitos naujienos