Lietuviai nuo seno garsėja savo išskirtinėmis tradicijomis ir nepaprastu vaišingumu, tačiau į miestus persikėlę tautiečiai ir šalies svečiai retai kada gali visa tai pajusti. Gerai, kad visai šalia Kauno, vos keliolika kilometrų Jurbarko kryptimi, visų, pasiilgusių tikro kaimiško poilsio, laukia Laimutės ir Stasio Sadauskų sodyba.

Ne klientai, o svečiai

Važiuodami į Sadauskų sodybą žinokite, kad čia jūs būsite laukiamiausias svečias ir tikrai ne klientas. Svetingi šeimininkai priims lyg seniai matytą giminaitį ir pasirūpins, kad viešnagė ne tik neprailgtų, bet ir būtų visapusiškai naudinga.

« 1 5 »
« 1 11 »

„Kiekvienas apsilankantis mūsų sodyboje yra be galo laukiamas, nes turėti būrį žmonių šalia – didžiausia laimė. Savo svečiams siūlome ir visišką gamtos ramybę, ir įvairias šiuolaikinio sporto veiklas, ir net gi gurmaniškus Sadauskų rūsio užkandžius“, – pasakoja sodybos jaunoji šeimininkė Monika Sadauskaitė-Pocė.

 

Tradicijas puoselėjantis rūsys

« 1 5 »
« 1 11 »

Jei kada buvote močiutės rūsyje, tai puikiai žinote kiek gardumynų jame slepiasi. Kadangi Sadauskų sodyba garsėja savo tradicijų ir etnografijos išlaikymu, tai ir jų sodybos rūsyje apstu įvairiausių skanėstų. Pradedant sūdytais lašiniais ir raugintais agurkais bei baigiant tik šiai sodybai būdinga putinų arbata.

„Mūsų etnografiniame rūsyje yra visko, nuo tikrosios lietuviškos vakarienės – lašinių ir agurkų ar naminio sūrio su uogiene, o gal marinuotų kiaušinių iki  ypatingų sulčių, vyno ir žinoma – putinų sirupo. Visi, lietuviui nesvetimi, produktai čia – sveiki, gaminti namuose. Todėl ragaudami juos tik dar labiau priartėjate prie švara ir džiaugsmu spinduliuojančio tikrojo kaimo.“, – apie Sadauskų sodyboje laukiančius gardumynus pasakoja šeimininkė.

Talpina ir uogautojus, ir žvejus

« 1 5 »
« 1 11 »

Žaluma ir ramybė yra du pagrindiniai šios Sadauskų sodybos raktažodžiai. Grynas oras ir gamta padeda atgauti jėgas, atsipalaiduoti bei pasiruošti namuose laukiantiems darbams. Tam padės ne tik tinklinio ar krepšinio žaidimams pritaikytos erdvės, bet ir žuvingi tvenkiniai bei uogomis gausūs miškai.

„Veiklos pas Sadauskus ras kiekvienas. Ramesnį poilsį mėgstantys gali pažvejoti mūsų tvenkiniuose ar ant smilgos suverti saldžiausias šalimais esančio miškelio uogas. Aktyvieji gali rasti veiklos su kamuoliu, na, o po dienos gryname ore visuomet kviečiame aplankyti ir atpalaiduojančioje pirtyje kur naudojamos kadagio, dilgėlių, beržo ar net šaldytos vantos.“, – pastebi Sadauskų sodybos vadovė Monika Sadauskaitė-Pocė.

Sadauskų sodyba vienu metu gali priimti apie 100 svečių, o sodybos šeimininkams nebaisus joks oras. Todėl čia visi ras vietos savo poilsiui.

Jeigu ir jūs norite apsilankyti Sadauskų sodyboje ir puikiai praleisti laiką su šeima ar draugais, susisiekite su sodybos šeimininkais el. paštu info@sadauskusodyba.lt arba tel. +370 6 1961958 ar +370 6 8014060 ir rezervuokite vietą savo ramybei.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments