Sportas

#ŽalgirisOnAir. M.Blaževičius apie dėmesį Kaune, puikų kapitoną ir įsimintiną N.Hayeso patarimą

0

Tinklalaidės #ŽalgirisOnAir 43-uoju svečiu tapo dar vienas jaunas Kauno „Žalgirio“ ekipos žaidėjas. Šį kartą prie mikrofono sėdosi pirmą sezoną klube žaidžiantis Marekas Blaževičius.

19-metis vidurio puolėjas „Žalgirio“ arenoje esančioje tinklalaidės studijoje beveik valandą šnekučiavosi su laidos vedėju Ryčiu Kazlausku.

Pokalbį vyrukai pradėjo nuo Mareko gimtojo miesto Vilniaus ir Kauno lyginimų bei žalgiriečių juokelių.

„Populiarumo banga ėjo po truputį ir ji vis dar eina. Užtenka vieneriose rungtynėse įmesti iš po krepšio ir ta banga didėja. Vilniuje buvo paprasčiau, atrodo, kad ten žmonės nelabai domėjosi krepšiniu. Čia po rungtynių Laisvės alėjoje visi mojuoja, paskatina, kartais pažeria ir kritikos. Žmonės čia susitapatina su klubu“, – pasakojo talentingas krepšininkas.

Kaip sėkmingai išlaikyti matematikos egzaminą

Atvykęs į Lietuvos čempionų komandą M.Blaževičius joje sutiko ir gyvą „Žalgirio“ legendą Paulių Jankūną, su kuriuo dar anksčiau turėjo ir incidentą tarpusavio rungtynėse. Vis tik, jokių nuoskaudų tarp krepšininkų neliko, o jaunuoliui komandos kapitonas yra puikus pavyzdys.

„Visi priėmė labai šiltai. Tas pats Paulius, turi tris vaikus, nuostabią šeimą. Žaidžiant Vilniuje, man atrodė, kad jis yra labai rimtas, brandus. Dabar žinau, kad jis gali būti ir 18-metis, ir 25-erių. Žmogus kišenėse turi visas temas. Neįsivaizdavau, kad gali būti tokia asmenybė, su kuria galiu jaustis kaip vaikas, o kitą dieną jis bus lyg vyresnis brolis ir pamokys apie gyvenimą bei krepšinį. Esu laimingas, kad turiu galimybę žaisti su tokiais žmonėmis ir iš jų mokytis“, – gerų žodžių komandos kapitonui negailėjo vilnietis.

Geras pavyzdys Lietuvos rinktinės kandidatui yra ne tik P.Jankūnas, bet ir kiti komandos draugai. Štai puikų patarimą žalgiriečiui davė amerikietis Nigelas Hayesas.

„Labai gerą patarimą gavau iš Nigelo. Tu esi „Prius“ greitkelyje su „Lamborghini“ ir tu turi pranašumą, kadangi turi tvarkingą galvą ir tau reikia tai išnaudoti. „Lamborghini“ yra greitas lygiame kelyje, o „Prius“ gali visus ramiai apvažiuoti. Jis man sakė žiūrėti į tai, kaip žaidžia N.Vučevičius, N.Jokičius ar D.Sabonis. Labai įsiminė“, – komandos draugo išmintimi pasidalijo M.Blaževičius.

#ŽalgirisOnAir tinklalaidės vaizdo įrašą rasite „Žalgirio“ „YouTube“ kanale, o audio įrašus „Podbean“, „Spotify“, „Iphone podcasts“, „Google podcasts“ ir „Mixcloud“ platformose.

#ŽalgirisOnAir naujienas taip pat galima sekti ir soc. tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.


#ŽalgirisOnAir tinklalaidėje su M.Blaževičiumi kalbama:

0:00 apie Vilnių ir Kauną, mokyklinį amžių ir įpročius;
10:08 apie perėjimą į Kauną, didelius lūkesčius ir adaptaciją;
21:00 apie ramybę, COVID-19 ir kovą dėl Eurolygos atkrintamųjų;
27:15 apie naują trenerių štabą, žaidimą Eurolygoje ir sukauptą patirtį;
34:10 apie individualius įgūdžius, likusią sezono dalį LKL ir ateitį;
38:35 žiūrovų ir klausytojų klausimai.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sportas