NaujienosSportas

Žalgiris po atkaklios kovos patiesė dar vieną tiesioginį varžovą

0

Solidžią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Kauno „Žalgiris“ (11-15) Eurolygoje parklupdė dar vieną komandą, kovojančią dėl atkrintamųjų varžybų. Tik šį kartą tam prireikė pratęsimo.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį namie per papildomą rungtynių laiką 105:97 (27:25, 26:19, 19:27, 19:20, 14:6) pranoko Milano „AX Armani Exchange“ (11-15) ir iškovojo penktą laimėjimą per pastarąsias šešerias rungtynes.

Po šios pergalės „Žalgirį“ nuo atkrintamųjų varžybų toliau skiria vienas laimėjimas.

Tuo metu į duobę kritęs „AX Armani Exchange“ klubas Eurolygoje suklupo jau ketvirtąjį kartą paeiliui.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 44 sekundėms Keiferis Sykesas prasiveržė ir pataikė dvitaškį, taip išlygindamas rezultatą (89:89). Lygiai tą patį Thomasas Walkupas padarė likus 24 sekundėms, o likus 13 sekundžių tai pakartojo Sergio Rodriguezas ir nukėlė komandas į pratęsimą – 91:91.

Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės Edgaras Ulanovas perdavė kamuolį Zachui LeDay, o šis pataikė floaterį ir suteikė „Žalgiriui“ 3 taškų pranašumą (99:96). Likus 54 sekundėms persvarą iki 5 taškų padidino Nigelas Hayesas, kuris realizavo dvi baudas – 101:96.

BNS nuotr.

Po kelių akimirkų Hayesas dar pridėjo dvi baudas, „AX Armani Exchange“ atsakė vienu tašku, o tašką rungtynėse dėjo po atkovoto kamuolio pražangą išprovokavęs LeDay, vėliau realizavęs du baudų metimus.

BNS nuotr.

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 21, Zachas LeDay 19, Thomasas Walkupas 18, Edgaras Ulanovas 16, Jockas Landale‘as 14.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas, Sergio Rodriguezas ir Kalebas Tarczewski po 18, Drew Crawfordas 13, Keiferis Sykesas 11.