Naujienos

„Žalgiris“ atskleidė informaciją apie atlyginimus, likusias skolas, sezono tikslus ir biudžetą

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kauno „Žalgirio“ komanda surengė oficialią spaudos konferenciją, kurios metu direktorius Paulius Motiejūnas papasakojo apie biudžetą, skolas ir kt.

Paaiškėjo, kad 2013 metais žalgiriečiai turėjo 12,5 milijono eurų skolų, tačiau komandai išgyventi pavyko ir vadovybė padengė 7,8 mln. eurų įsiskolinimų. Tiesa, ne viskas buvo išmokėta pinigais.

Iš viso „Žalgirio“ klubui liko „tik“ 1,8 mln. eurų skolų.

Prezentacijos metu P.Motiejūnas paviešino informaciją apie stabilizuotą situaciją: eliminuota kreditorių bankroto iškėlimo grėsmė, panaikinti visi areštai, apsisaugota nuo galimų sankcijų ir atsiskaityta beveik su visais – iš 30 asmenų jau atsiskaityta yra su 25-iais.

Praėjusiame sezone „Žalgirio“ biudžetas siekė 7,5 mln. eurų. Iš šios sumos 2,3 mln. eurų buvo paskirta skoloms padengti. Pajamos iš bilietų pardavimų ekipa surinko 1,5 mln. eurų.

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

„Kadangi finansinė situacija stabilizavosi, tai šiam sezonui planuojame surinkti didesnį biudžetą – 8,4 mln. eurų“, – teigė P.Motiejūnas.

Šią sumą sudarys savivaldybės parama (2 mln.), lėšos iš rėmėjų ir reklamų (3,3 mln.), pajamos iš Eurolygos TV teisių (1,1 mln.), pajamos iš bilietų pardavimų (2 mln.). Iš šios sumos krepšininkų ir trenerių algoms bus skirta 5,3 mln. Skoloms išmokėti bus paimtas 1 mln. eurų.

P.Motiejūnas prakalbo ir apie komandos tikslus. Pagrindinis – laimėti LKL ir šalies taurę, o Eurolygoje žalgiriečiai tikisi iškovoti bent 10 pergalių iš 30 galimų. Daugiau skaitykite www.sportas.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos