Kauno menininkų namai šiemet pirmą kartą organizavo „Įsimintiniausios Kauno miesto kultūros iniciatyvos“ rinkimus. Šiai nominacijai pasiūlymus galėjo teikti tiek profesionalai, tiek publika. Sulaukta plataus pasiūlymų spektro, iš kurio atrinkus 28 kandidatus, buvo paskelbtas viešas balsavimas. Po jo įsimintiniausia 2018 m. kultūros iniciatyva išrinkta Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Žaisloteka.

Žaisloteka – tai pirmoji Kaune žaislų biblioteka. Ji suteikia galimybę išmėginti naujus žaislus ir stalo žaidimus jų neperkant. Žaislais arba stalo žaidimais galima naudotis bibliotekoje arba skolintis juos į namus dviejų savaičių laikotarpiui. Žaislotekoje veikia ir žaislų mainykla, į kurią atnešus panaudotą, tačiau geros kokybės žaislą, iš mainyklos galima nemokamai pasiimti kitą patikusį žaislą. Daugiau informacijos apie Žaisloteką čia.

Tuo pačiu metu vyko jau 21-ąjį kartą Kauno menininkų namų organizuojami „Įsimintiniausio Kauno miesto menininko“ rinkimai. Jų laureate tapo tapytoja Audronė Petrašiūnaitė.

Daugiau informacijos apie rinkimus ir jų rezultatus čia.

« 1 5 »
« 1 11 »

kaunas.mvb.lt inf.