Connect with us

Įmonės

Žaidimų kompiuterio „Lenovo L340“ apžvalga [VIDEO]

Paskelbta

Pavasarį „Lenovo“ pristatė naują žaidimams skirtą nešiojamą kompiuterį „IdeaPad L340“. Pasak Varle.lt nešiojamų kompiuterių specialistų, turint omenyje kainą iki 1000 € ir specifikacijas, panašu, kad tai gali tapti populiariu optimalios kainos ir našumo pasirinkimu žaidėjams.

Vertėtų paminėti, kad žaidimams skirti nešiojami kompiuteriai šiandien yra pakankamai brangūs, todėl rasti patikimą ir galingą sprendimą iki 1000 eurų gali būti tikras iššūkis, todėl šios apžvalgos herojus atrodo šiame fone jei ne pigesnių, tai vidurinės klasės pusėje. Panašu, kad žvelgiant iš kainos perspektyvos „Lenovo IdeaPad L340“ yra kaip šviežio oro gūsis, tačiau pažiūrėkime, kaip yra iš tikrųjų ir kokie pagrindiniai šio nešiojamo kompiuterio privalumai ir trūkumai.

[youtube v=”PapjAgueX3I”]

„Lenovo IdeaPad L340“ našumas

„Lenovo L340“ siūlo du veikimo režimus: tylųjį („Quiet“) darbui ir greitąjį „Quick“ – žaidimams. Toks sprendimas leidžia sureguliuoti maksimalų ventiliatoriaus greitį ir apriboti kitus įrangos komponentus tam, kad sistema būtų tylesnė. Varle.lt specialistai atkreipia dėmesį į tai, kad ir kokias galingumo atsargas siūlytų kompiuteris, kasdieniam darbui dažnai reikia ne tiek maksimalios galios, kiek efektyvaus veikimo.

„Lenovo L340“ yra aprūpintas naujos kartos „Intel Core i7-9750H“ procesoriumi. Šis procesorius yra specialiai sukurtas žaidimams ir darbo stotims. „Intel Core i7-9750H“ turi 6 branduolius, 12 gijų bei pasižymi 2.6 GHz baziniu taktiniu dažniu, kuris Turbo režime gali siekti iki 4.5GHz. Jis naudoja tikrai nemažai energijos (45W), tačiau tai nieko keisto turint omenyje tą galingumą, kokį jis siūlo. Galima teigti, kad „Intel Core i7-9750H“ procesorius yra vienas pagrindinis „Lenovo L340“ „arkliukas“ ir privalumas. Nešiojamas kompiuteris turi standartiškai 8 GB RAM ir tai gali pasirodyti mažokai žaidimų mašinai, tačiau nepamirškime šio įrenginio kainos ir to fakto, kad galima įsidėti papildomai operatyviosios atminties iki 16 GB. Iš tikrųjų daugumai žaidimų sklandžiam veikimui pakanka 8 GB RAM, tačiau tikrai malonu žinoti tai, kad tą atmintį galima padidinti.

Kalbant apie saugyklos talpą, vertėtų paminėti, kad gali būti kelios konfigūracijos, kurios apima iki 1 TB SSD ir iki 2 TB HDD. Populiariausiu optimalios kainos ir kokybės sprendimu ko gero liks 512 GB SSD modelis.

„Lenovo IdeaPad L340“ ekranas ir grafika

Kalbant apie grafiką, vertėtų pasakyti, kad „Lenovo“ čia nesiūlo pažangiausios GeForce RTX serijos plokštės, kuri iškeltų įrenginio kainą jau virš 1000€. Priklausomai nuo konfigūracijos nešiojamas kompiuteris gali būti aprūpintas iki „GeForce GTX 1650“ vaizdo plokšte, kas Varle.lt specialistų nuomone, šiuo metu yra aukso viduriukas ir kurio galingumo atsargų pakanka sklandžiam daugumos žaidimų grafiniam našumui.

Šio „Lenovo“ nešiojamo kompiuterio ekranas yra pakankamai standartinis žaidimų įrenginio ekranas. „Lenovo IdeaPad L340“ turi 15.6″ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) ekraną. Priklausomai nuo konfigūracijos matrica gali būti IPS arba TN. Matricos danga yra matinė ir tai lemia didesnį patogumą naudojantis įrenginiu būnant saulėtoje aplinkoje. Ryškumo atsargų čia taip pat pakanka maloniam ir patogiam darbui (250 nitų IPS versijoje ir 220 nitų – TN).

„Lenovo IdeaPad L340“ jungiamumas

Jungiamumo parinkčių įvairovė čia pakankamai plati. „Lenovo IdeaPad L340“ turi visas reikalingas jungtis patogiam kasdieniam naudojimui ir žaidimams. Visos jungtys yra išdėstytos kairėje pusėje išskyrus Kesington užraktą, kuris yra iš dešinės. Iš tikrųjų nežinau, ar toks sprendimas pagerina ergonomiką. Iš kairės pusės rasime:

  • 1 x USB Type-C
  • 2 x USB 3.1 Type-A
  • 1 x HDMI 2.0
  • 1 x RJ-45 tinklo jungtį
  • 1 x kombinuotą ausinių/mikrofono jungtį

Kaip matome trūksta atminties kortelių skaitytuvo.

Tinklo ir belaidžio jungiamumo galimybės čia taip pat tokios, kokių ir vertėtų tikėtis iš žaidimas skirto nešiojamo kompiuterio, t.y. čia turime:

  • Gigabit Ethernet jungtis
  • Dual Band 802.11ac Wi-Fi (2×2)
  • Bluetooth 4.2

„Lenovo IdeaPad L340“ portabilumas ir baterijos veikimo laikas

Vertėtų paminėti, kad šis nešiojamas kompiuteris nėra labai lengvas, jo svoris prasideda nuo 2.2 kg. Taigi „Lenovo IdeaPad L340“ nėra tas nešiojamas kompiuteris, kurį norėsite nešiotis su savimi visur, nepaisant to, kad jo dizainas atrodo tikrai labai stilingai.

45 Whr baterija užtikrina iki 9 val. autonominio veikimo laiką. Iš tikrųjų toks autonominis veikimo laikas būdingas naudojantis kompiuteriu įprastu būdu, t.y. naršant internete, rašant dokumentus ir pan. Žaidimai bei intensyvus naudojimasis kompiuteriu, gali apriboti baterijos veikimo laiką iki 4–5 val.

Apibendrinimas

Apibendrinant „Lenovo L340“ yra puikus biudžetinis žaidimams skirtas nešiojamas kompiuteris. Varle.lt nešiojamų kompiuterių specialistų teigimu, jei nenorite išleisti daugiau kaip 1000€, bet norite turėti naujausią i7 procesorių ir galingą GeForce grafinę plokštę bei talpų SSD diską, tikrai verta atkreipti dėmesį į šį modelį, nes čia rasite optimalų kainos ir našumo derinį.

Skaityti toliau
Spauskite norėdami komentuoti

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įmonės

Vieta šventei tikros magijos apsuptyje – kur tokią rasti Kaune?

Paskelbta

Vienas pagrindinių sėkmingos ir įsimintinos šventės atributų – tinkamai parinkta vieta. Juk visada norisi užtikrinti, kad šventės dalyviai, šiai pasibaigus, su savimi išsineštų pačius geriausius įspūdžius ir dar ilgai prisimintų svarbiausias akimirkas. Tokią vietą Jūsų šventei Kaune siūlo „Lost escape“, kur pasisėdėjimą pokylių salėje galėsite suderinti su magijos ir paslapčių kupinu pasauliu, atsiveriančiu čia įrengtuose pabėgimo kambariuose.

Aleksote, Seniavos pl., įrengta erdvė dėl galimybės sutalpinti apie 30-40 žmonių, gali tapti puikiu pasirinkimu tiek įmonės vakarėliui, tiek komandos formavimo – team-building’o renginiams, tiek įspūdingo gimtadienio šventei ar smagiam draugų kompanijos pasisėdėjimui. Nesvarbu, kokią šventę nuspręstumėte čia surengti – neužmirštami įspūdžiai garantuoti!

Pramogos – visų poreikiams

Naujai įrengtoje salėje šventės svečiams nuobodžiauti tikrai nebus kada – čia kiekvienas ras sau patinkantį užsiėmimą. Sporto entuziastai čia turės galimybę išmėginti stalo futbolą, šiuolaikinių technologijų gerbėjai galės pasinerti į virtualios realybės pramogas ar išbandyti jėgas Playstation žaidimuose, o norintieji pabendrauti gamtos apsuptyje, tai galės padaryti erdvioje lauko terasoje. Šventės dalyviams neteks sukti galvos ir dėl to, kur palikti automobilį – čia savo transporto priemonę galėsite saugiai pasistatyti aptvertoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Tad išmetus iš galvos visus rūpesčius, beliks atsipalaiduoti ir mėgautis švente!

Galimybė nusikelti į kitus pasaulius

Norint savo šventei suteikti dar daugiau magiškų atspalvių, toli keliauti neteks – tame pačiame pastate įrengti ir du pabėgimo kambariai, kurie leis apsilankyti burtininko irštvoje ar trumpam persikelti į praeitį. Pirmajame kambaryje turėsite valandą laiko burtininko name surasti nemirtingumo eliksyrą, o antrajame, „Steampunk“ – laiku atgal sugrįšite į pramonės perversmo laikotarpį! „Lost escape“ įkūrėjo Evaldo teigimu, apimti adrenalino, lankytojai, įveikę užduotis viename kambaryje, dažnai iš karto skuba ir į antrąjį: „Visi būna kupini emocijų, susijaudinę, džiaugiasi, kad įveikė užduotis. Jaučiasi komandinė dvasia, kad kartu išsprendė galvosūkius. Jaučiamas ir adrenalinas, neretai jo veikiami žmonės nori eiti išbandyti jėgas iš karto kitame kambaryje.“

Apsilankymas pabėgimo kambariuose suteikia ir puikią galimybę šventės dalyviams sutvirtinti tarpusavio ryšius, mat kai kurios užduotys reikalauja itin gero vienas kito supratimo ir susikalbėjimo. „Pabėgimų kambariuose labai svarbu komandinis darbas. Yra nemažai užduočių, kurių vienas žmogus negali niekaip įvykdyti, todėl būtina dirbti kartu, padėti vienas kitam, dalintis idėjomis. Komandos, kurios dirba kartu, dažniausiai ištrūksta iš kambario geresniu laiku, todėl visada primename būti komandiškiems“, – pasakoja Evaldas.

Jeigu norite neužmirštamos šventės, kupinos magiškų akimirkų – rezervuokite laiką „Lost escape“!

 

Skaityti toliau

Įmonės

Automobilio pardavimas vos per kelias valandas – misija įmanoma!

Paskelbta

Nuo liepos 1 d. Lietuvoje įsigaliojus naujam automobilių taršos mokesčiui, šių prekyba kiek stabtelėjo, mat dalis ketinančių įsigyti naują transporto priemonę, dabar priversti dar kartą apgalvoti šį sprendimą. Situacija tapo sudėtingesnė ir tiems, kurie savo automobilį siekia parduoti – dėl naujojo mokesčio, kurio dažnas nenori mokėti, dabar pirkėją surasti gali būti žymiai sunkiau. Tačiau tikru išsigelbėjimu čia gali tapti automobilių supirkėjai, kurie yra pasirengę užtikrinti itin greitą ir paprastą pardavimo procesą.

Automobilių supirkimo paslauga – puiki galimybė tiems, kurie savo seną, nebenaudojamą ar tiesiog jau pabodusį automobilį nori parduoti kaip įmanoma greičiau ir neapsikrauti galybės dokumentų tvarkymu.

Pagrindiniai žingsniai

Norintiems pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga gali kilti keletas klausimų – nuo ko, visų pirma, reikėtų pradėti? Kaip vyksta visas procesas? Šia veikla užsiimantis Aurimas Valuckas teigia, kad procesas itin paprastas ir susideda iš kelių pagrindinių žingsnių. Pirmiausiai, asmuo, norintis parduoti automobilį, turėtų susisiekti su supirkėjais ir pasiūlyti jiems savo transporto priemonę. Tuomet klientui užduodami klausimai apie automobilio būklę, jo eksploataciją, defektus, techninę apžiūrą ir pan. Susitarus dėl abiem pusėms tinkančios kainos, klientų prašoma elektroniniu paštu atsiųsti parduodamo automobilio nuotraukas. Galiausiai, supirkėjams įvertinus visus aspektus, šie atvyksta išsivežti automobilio.

Viskas klientų patogumui

Automobilių supirkimo paslauga nuo įprastinio automobilių pardavimo proceso skiriasi tuo, kad čia klientui atkrenta daugybė rūpesčių ir viskas atliekama taip, kad pardavimas būtų įvykdytas kuo sklandžiau ir operatyviau. Paklaustas apie pagrindinius tokios paslaugos privalumus, Aurimas įvardija būtent išskirtinai greitą pardavimą. Automobilių supirkimu užsiimantis vyras teigia, kad gavus pasiūlymą, supirkėjai gali atvykti pas klientą į bet kurį Lietuvos miestą vos per kelias valandas.

Prie privalumų sąrašo dar reikėtų pridėti ir tai, kad klientai į supirkėjus gali kreiptis bet kurią savaitės dieną – paslauga teikiama tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, tiek net ir šventinėmis dienomis. Čia visada galima susitarti dėl patogiausio laiko, todėl nereikia jaudintis, kad norint aprodyti automobilį teks išsiprašyti iš darbo ar aukoti kitos veiklos laiką. „Klientui rūpintis niekuo nereikia. Mes atvykstame į vietą patys, jei reikia išsivežame automobilius ir, be abejonės, sutvarkome reikiamus dokumentus“, – teigia Aurimas. Dokumentų pildymas ne tik užima nemažai laiko, tačiau reikalauja ir tam tikrų specifinių žinių, Todėl faktas, kad nereikės sukti galvos dėl įvairios dokumentacijos tvarkymo, gerokai palengvina ir pagreitina visą pardavimo procesą.

Norėdami pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga, galite kreiptis telefonu 869399905 arba elektroniniu paštu autoopirkimas@gmail.com

Skaityti toliau

Įmonės

Kobido masažas – kūno ir proto atgaiva

Paskelbta

„Saulėja SPA“ masažuotoja Viktorija teigia, kad šimtametė kobido masažo technika, kurią praktikuoja jau ketverius metus, skirta atpalaiduoti kūną, nuraminti protą, suaktyvinti kraujotaką ir sustiprinti veido odos raumenis. 

Pasak masažuotojos, kobido masažas yra ypatinga technika, paremta šimtmečių tradicijomis. Tačiau ši technika išsiskiria sudėtingumu, kadangi rankoms tenka nemenkas krūvis – atliekama daug skirtingų judesių. „Kobido masažas yra paremtas vibracijos principu, reikia turėti tikslią pirštų ir plaštakų veiklą, o riešai turi būti labai atpalaiduoti, todėl masažas atpalaiduoja tiek kūną, tiek protą“, – apie masažo techniką pasakoja Viktorija.  

„Masažo technika per šimtus metų labai mažai pakito, išliko vibracijos principas, yra labai daug švelnių, glostomųjų, stuksenimo ir tempimo judesių. Taip pat masažas apima ir visą kūną“, – teigia masažuotoja.

Specialistė akcentuoja, kad labai svarbus ir pasiruošimas masažui. Prieš procedūrą atliekamas demakiažas ir viso kūno atpalaidavimas bei veido tonizavimas. 

Masažuotojos teigimu, procedūra gali būti atliekama visiems, tačiau ji pabrėžia, kad masažą ypatingai mėgsta vyrai, nes „labai gerai įsimasažuoja kaklas, pečių juosta, galva.“ 

„Moterys šį masažą dažniausiai renkasi dėl veido ovalo pakėlimo. Gali rinktis moterys, kurios yra numetusios svorio, nes tarkim, fiziniai pratimai labai gerai tonizuoja kūną ir sustiprina raumenis. Veido masažas tonizuoja ir sustiprina veido raumenis“, – priežastis, kodėl masažą renkasi moterys, nurodo masažuotoja. 

Kobido masažo nauda

Po masažo, trunkančio 1–1,5 val., oda tampa skaistesnė, nes suaktyvėja kraujotaka ir atsinaujina ląstelės.

„Masažo kursą kiekvienam klientui specialistas turėtų sudaryti individualiai pagal odos tonusą ir veido odos būklę. Idealus atvejis – septyni masažai kas keturias, penkias dienas. Po to rekomenduojama papildoma sesija – vienas masažas per mėnesį ar dvi savaites, bet vėlgi reikėtų atsižvelgti į odos būklę“, – pasakoja pašnekovė. 

Taip pat kobido masažas tinka žmonėms, patyrusiems paralyžių ar kamuojamiems spazmų. 

Masažo kilmė

„Masažas yra kilęs iš Japonijos, <…> atsirado 1472 metais. Sakoma, kad du meistrai norėjo išsiaiškinti, kuris yra geresnis ir susirungė, tačiau rungties nei vienas nelaimėjo, kadangi jie abu buvo sukaupę labai didelį žinių bagažą. Galiausiai jie nusprendė savo jėgas suvienyti ir atidarė mokyklą, kurioje ir atsirado tas masažas“, – pasakoja masažuotoja Viktorija.

Daugiau apie masažą žiūrėkite vaizdo įraše:

Skaityti toliau

Skaitomiausi