Naujienos

XXVI Augustino Karkausko merginų tinklinio turnyras

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Auksiniam rudeniui įsibėgėjant Spalio 21-23 dienomis mūsų šalies tinklininkės suvažiuos į Lietuvos sporto universitetą išbandyti savo jėgas tradiciniame Augustino Karkausko taurės tinklinio turnyre. Tai vienintelis tinklinio turnyras turintis tokią ilgametę istoriją. Pagerbiant legendinį trenerį, Kūno kultūros akademijos docentą, kuris davė duoklę tinklinio puoselėjimui  šiemet vyks jau dvidešimt šeštasis turnyras vienijantis sporto entuziastus (Turnyro programa yra čia). Sportininkams tai puiki proga išbandyti savo jėgas prieš oficialių varžybų startą. A. Karkausko turnyro tikslas – ugdyti sportinę dvasią tarp įvairaus amžiaus ir meistriškumo komandų. 2016 metų kasmetinis turnyras įneš naujų vėjų (dvi aikštelės vienoje salėje!).

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1304″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Turnyro programos metu vyks keletas renginių skirtų kūno kultūros ir sporto specialistams: seminaras mokytojams ir treneriams „Jaunimo patriotiškumo skatinimas ir žalingų įpročių prevenciją, vykdant sporto ir sveikatingumo renginius“ (programa yra čia) bei tinklinio teisėjų seminaras, kuriame bus apžvelgiamos dabartinės taisyklės, peržiūrimi varžybiniai vaizdo epizodai ir jų interpretacijos, vyks bendra diskusija. Tai puiki proga ne tik norintiems išmokti ar teisėjaujantiems, bet ir treneriams, žaidėjams, sekretoriams.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1305″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

Minėti renginiai yra ŠMM ir Kauno savivaldybė projektų dalis, tarsi savotiška šventė LSU tinklinio klubui “Svaja” pradedant sporto sezoną. Lietuvos sporto universiteto dėstytojai, treneriai ir studentai aktyviai dalyvauja vykdant organizacinę veiklą ir džiaugiasi, kad sulaukia kasmetinių turnyro dalyvių: Kauno technologijos universiteto, Aleksandro Stulginskio universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos sporto universiteto, Gargždų, Vilniaus universiteto, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių komandų.

Papuošalų verslo idėja Remigijui gimė prekiaujant dėvėtais drabužiais

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos