Grožio pusryčiaiVyriškas grožio kultas: kaip užsiauginti gražią ir sveiką barzdą?

Jau ne pirmus metus didžioji vakarų kultūros dalis liaupsina tvirtybe ir savotišku vikingiškumu pasižymintį vyrišką aksesuarą – barzdą. Kuo ji vešlesnė, ilgesnė ir tvarkingesnė tuo geidžiamesnis yra jos augintojas. Tačiau norint turėti tikrai dailią veido puošmeną nepakanka tik nustoti skustis. Tam reikia ir trupučio žinių, ir didelio noro. Patarimais, kaip užsiauginti svajonių barzdą dalinasi „Old Town Barbers“ barzdaskučių salono vadovė Miglė Revko. Svarbiausia – rasti savo Kaune įsikūrusio barzdaskučių salono vadovė teigia, kad barzda, kaip...

Jau ne pirmus metus didžioji vakarų kultūros dalis liaupsina tvirtybe ir savotišku vikingiškumu pasižymintį vyrišką aksesuarą – barzdą. Kuo ji vešlesnė, ilgesnė ir tvarkingesnė tuo geidžiamesnis yra jos augintojas. Tačiau norint turėti tikrai dailią veido puošmeną nepakanka tik nustoti skustis. Tam reikia ir trupučio žinių, ir didelio noro. Patarimais, kaip užsiauginti svajonių barzdą dalinasi „Old Town Barbers“ barzdaskučių salono vadovė Miglė Revko.

Svarbiausia – rasti savo

Kaune įsikūrusio barzdaskučių salono vadovė teigia, kad barzda, kaip ir šukuosena, turėtų būti parenkama itin kruopščiai. Tik tuomet šis aksesuaras galės tapti jūsų puošmena, stiliaus dalimi ir išskirtinumu.

„Būna, kad užėję vyrai sako, jog norėtų užsiauginti tokią barzdą, kokią turi kažkoks garsus aktorius ar atlikėjas ir netgi pykteli, kai pastebim, kad konkretus modelis gali ir nebūti pats tinkamiausias. Tiesa, renkantis barzdos modelį, formą ar ilgį dar reikėtų atkreipti dėmesį ne tik  veido formą ar drabužių stilių, bet ir į gyvenimo būdą.“ – pastebi Miglė Revko.

Vien užauginti negana

Vieniems visai padorią barzdą užsiauginti netrunka nė mėnesio, o kitiems tenka pavargti kiek labiau, bet beveik visai vyriškajai giminei ši užduotis – įmanoma. Didžiausia bėda iškyla tuomet, kai užaugę veido plaukai visai nebūna panašūs į matytus žurnaluose ar kino filmuose.

„Kartais būna ir tokių variantų, kad barzda jau siekia krūtinę, o vaizdo, ypač patrauklaus, dar kaip ir nėra. Tokiu atveju, didžiausia tikimybė, kad barzdai laikas įgauti savo formas. Kaip moterys vis pakerpa plaukų galiukus, taip ir vyrams reikėtų skirti kiek daugiau dėmesio savo veido plaukams. Dabar yra įvairiausių formavimo priemonių, pradedant žirklėmis ir baigiant tiesios linijos formavimui skirtais trafaretais, todėl susiformuoti norimą barzdą galima ir namuose. Žinoma, jeigu tai pirmasis formavimas, o žirklės sunkiai gula rankoje, verčiau apsilankykite pas profesionalą, kuris tikrai padės ir pamokys visko, ką reikėtų žinoti.“ – primena „Old Town Barbers“ vadovė.

Priežiūros priemonės ne tik moterims

Nei vienas plaukas nebus stiprus, blizgantis ir paklusnus jeigu nenaudosime tam tikrų kosmetinių priemonių jo priežiūrai. Kaip teigia Kauno senamiestyje dirbanti barzdų formavimo specialistė, barzda taip pat nėra išimtis.

„Paskutiniu metu, kai barzdos įgavo itin didelį populiarumą, net ir visiems prieinamų kosmetikos parduotuvių lentynos pasipildė specialiomis priemonėmis skirtomis būtent barzdos puoselėjimui. Tai ir specialūs šampūnai ar muilai, kondicionieriai ir aliejukai. Iš tiesų čia svarbu atsirinkti tai, ką mėgsta jūsų barzdos plaukas, kurios priemonės suteikia geriausią efektą bei turi natūraliausią sudėti. Žinoma, jeigu nesinori leisti pinigų ir gadinti laiko eksperimentams, tai geriausia išeitis – konsultacija su specialistu.“ – apie kasdien vis platesnį priemonių pasirinkimą pasakoja „Old Town Barbers“ barzdų formavimo ir priežiūros specialistė Miglė Revko.

Jeigu ir jums, jūsų draugui ar vyrui praverstų ne tik konsultacija, bet ir profesionali barzdos priežiūra nepamirškite užsukti į Kauno senamiestyje, T. Daugirdo g. 4 arba Islandijos pl. 32, PLC Mega antrame aukšte įsikūrusį barzdaskučių saloną „Old Town Barbers“. 

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up