Politika

Vyriausybė prasitarė: karantinas greičiausiai nesibaigs nei šiemet, nei kitąmet

65

Trečiadienį vykusiame Vyriausybės pasitarime pritarta parengtam Covid-19 valdymo planui dvejiems metams. Premjeras Saulius Skvernelis po posėdžio sakė, kad kol nėra vaistų nuo šio viruso, teks įprasti gyventi karantine. O medikas Vytautas Kasiulevičius užtikrino, kad su pavasariu viruso atakos tikrai nesibaigs.

Premjeras S. Skvernelis spaudos konferencijos metu dėkojo visiems, kurie padėjo suvaldyti situaciją šalyje, tačiau pabrėžė, kad turime suprasti, kad gyventi turėsime vadovaudamiesi tam tikrai principais, kad nesukeltume grėsmės nei sau, nei aplinkiniams.

Strategija bus peržiūrėta tik tuo atveju, jei bus išpildyta viena iš trijų sąlygų: sukurta vakcina arba vaistai nuo viruso, arba bus moksliškai įrodyta, kad susiformuoja imunitetas virusui. Kol kas tokie atradimai artimiausiu metu tikrai nenusimato.

Vyriausybės vadovas pabrėžė, kad ir toliau bus lokalizuojami viruso židiniai, intensyviai tiriami žmonės. Paklaustas, kaip bus saugomos aukštos rizikos grupės, jis paminėjo, kad viskas nelabai skirsis nuo to, kas daroma dabar.

VU Medicinos fakulteto direktorius profesorius Vytautas Kasiulevičius sako, kad svarbiausia identifikuoti rizikos grupes. Jis baiminasi, kad dar viena banga gali smogti vaikams grįžus į mokyklas ir darželius. Nes kol kas nėra aišku, kaip dažnai tos naujų atvejų bangos gali susiformuoti ir kartotis. Profesorius paminėjo, kad Lietuva ieško įvairių būdų gydyti infekciją, bei kliaujasi užsienio patirtimi. Jis paminėjo, kad beveik 100 pacientų hidrochlorokvino ir azitromicino deriniu jau pagydė. Jis pabrėžė, kad grįžti į įprastą gyvenimą reikės ne tik visuomenei, bet ir visai sveikatos apsaugos sistemai, kuri turi išmokti prisitaikyti prie naujų grėsmių.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
65 Komentarų
Naujausi
Seniausi Labiausiai reitinguoti
Inline Feedbacks
Visi komentarai
Kapita

Štai kaip su mumis dorosis. Nesugalvoju, kaip Verygą, Skvernelį ir visus, kurie sėdi valdžioje ir nė pirštelio nepajudina, neišsižioja, kad negalima žudyti savo tautos, pavadinti. Skverneli, ar taip ir bus? Veryga, tam ir reikalingas bendradarbiavimas su karine žvalgyba, kad per du metus mus ir išžudytumėte, kad Geitsas būtų laimingas? Nejaugi tikitės išlikti jūs? https://healwithlifestyle.com/2020/06/04/covid-19-vakcinacija-kaip-atrodo-planas/?fbclid=IwAR3aN78u_AjQCpRcHPbQkPwRPnDQAcKyhH6GxOGy8P6d2cRjdKYLlTflAcc

Linas

Skvernelis kaip buvęs pareigūnas visą Lietuvą pasodino į kalėjimą už nežine kokį nusikaltimą

Vilma

Mokyklos ir darželiai dirba, grožio įstaigos ir kavinės dirba, dantistai ir šeimos gydymo įstaigos dirba, tai kur karantinas?

Antanina

Avigalviai sedintys valdzioj..

gabriele

tai as nesuprantu kam vaikus i mokyklas atgal vejate jai karantina zadate pratesti ar galvojate ka darot

Loreta

Yra vaistai sėkmingai taikomi- imunoglobulinas, hidroksiklorikininas ir azitromicinas. Neskleiskit melo, kad nėra gydymo efektyvaus. Pasikonsultuokit su Švedijos ekspertais.

Šiauliai

Pasikonsultuokit su Švedijos laidojimo namais durneliai

Qeee

Priedurni, konsultuokis su veryga

Inga

Kam tada reikia išleisti vaikus i mokiklas? Mažai dar užsikrėtusiu, ar norit kad vaikai susirktu. Uždarykit mokyklas, darželius iki rudenio. Mažai dar mirštančiu , mastykit ka darot.

suopis

išgąsdintos avies mekenimas.

gabriele

pritariu

Nikis

Paprasciausias dalykas, valdzia nori vadavauti zmonemis lyg aviu banda, nes zmonems dabar netgi nera galimybes papriestarauti, nes buriotis zmonems negalima, nes kazkoks dede valdzios dedems it tie dabar salyje daro ka jiems pasako net ziurint i zmoniu laisve ar teise tai kad nieko gero nebus , o kad valstybe paeme 2 milliardu paskola(alei viruso pasekmemslokalizuoti ir ekonomikai padeti) apie tai nelabai kalbama, nors paziurint skandinavu varianta pas ju viskas , nes pas ju valdzia eteina dirbti saliu gerovei o ne tam kad pralobti

Žmogus

Jūs iš musės dramblio nedarykit. Bent jau jūs suprantat ką jūs čia rašot? Nutraukti ta karantina ir bus gerai, bet ne reikia pratęsti dar. Suskystėje smegenys pas jus

Lau

Ar nematot, kad tuo budu bandoma apriboti zmoniu laisve ir isoesti is to kuo daugiau pinigu.

Arvydas

Tai vyriausybiai umynis smegenų suskystejimas

Daktars

Maziau kalbu daugiau darbu!!!!!!

Sima

Brangiai tas viruso valdymas mums kainuoja. Kas gyvena ne iš valdiškų pinigu . Bet valdžiai tas pats, lyg ir nesiskundžia, kad mokesčių nesurenka ir ateityje dėl to bus bėdų. Nu niekaip negali vienos problemos išspręsti visapusiškai , kitur neprisidirbant.

vytas

abejoja kad virusui susiformuos imunitetas 🙂 demagogai, cia paprasta kasmetine korona- vienas is persalimo sukeleju, na mutoja virusas kaip ir kiti virusai kad isgyvent ir plestis, pvz 2003 buvo pavojinga koronos mutacija- Sars, ir gripas buna pavojingesne- kiauliu 2009, siu metu korona zudo tik silpnus kaip ir gripas kasmet,
O del rinkimu kas sake jums kad partijos turi skirtingus seimininkus ? mes nepazistam tu uz kuriu balsuojam…… reik naujo rinkimu modelio, kur turtuliai ir mafia negaletu prakyšt savo klounus, sugalvuok pats toki modeli

Henrikas

Fakulteto direktorius? Esate besmegeniai!

Humanas

Tai genocidas. Žmonės, buskime. Ieškokime kuo daugiau įvairių info šaltinių, kad galėtume suprasti kas vyksta pasaulyje. Nepakliūkime į jų pinkles. Visiems stiprybės bei šalto proto. Su Dievu !

Saule

Ne nu pridurkai bliat dantis skauda ,meniskas plyses paeit sunku o cia cirkai dar tesiasi,dieve tikiuosi juos nubaus

Jurgita

Nupušot visai…padidėjo ir dar padidės sergamumas kitomis ligomis.Jau dabar žmonės bijo kreiptis į daktarus arba jiems yra atsakoma suteikti pagalbą…kas žino kiek uždelstų širdies ligų ,vėžių,astmų,plaučių uždegimų ir tt.pasibaigs mirtimis tik todėl kad valdžia mato tik vieną ligą…kas suskaičiuos kiek žmonių dėl to atsisėdo į invalido vežimėlį?

Visi pabegs is cia

Nenoriu keiktis,bet jus tikrai nesamones darote,jum zmones to nepamirs!!!

Mužikas

Asilai bl… tai gal už mus du metus mokesčius mokėsite?

Aurimas

Loxu burys, apsoliutus pinigu plovimas iir nieko daugiau.

Edvard

Per daug

Medicinos atstovė

Nustokite visas mirtis prirašinėti virusui, vien tam, jog pasipelnyti iš bendro fondo!!! Nustokite tyčiotis iš žmonių-liepdami gamtoje nešioti kaukes! Leiskite žmonėms į gamtą, į saulę-tai stiprina įmunitetą! Leiskite laisvai sportuoti ir judėti, o ne kvėpuoti kaukėse savo bakterijomis!!! Leiskite vaikus į ugdymo įstaigas, o ne liepkite jiems sėdėti tarp keturių sienų-nei tėvams dirbti, nei vaikams tobulėti! Ir nustokite kišti vakcinas, kurių žala dar neištirta-mes ne bandomieji triušiai!

Romas

Kada baigsit tas nesąmones turbūt Italijoje ir Ispanijoje nebėra karantino Lietuva kieciausiai valdo .tikri valdovai nebereikalo pastatė valdovų rūmus.

vytas

ne jie tikri valdovai, tai mes tikri lohai ir terpilai

Birutė

Nu ir gsles patys tuomet špygą čiulpti. Nebebus tokio pinigo pertekliaus. Kaip siurbti iš zmoniu mokesciu moketoju pinigus.

As nusivyles

Sutartis su kremliumi, lietuviai esame avinai negalime sukilti,deginti sprogdinti šaudyti reikia,žinote visi puikiai ką!!! Iš mūsų tyčiojasi o mes tik liežuviu galime!

Asta

Ikalinimo istaigose skelbiamas karantinas nuo 2020 m. vasario 28 d. iki ekstremalios situacijos Lietuvos Respublikoje atšaukimo.
apribojamas asmenų lankymasis;
nevyks masiniai renginiai;
apribojamas asmenų, laikomų įkalinimo įstaigose ir kuriems suteikta teisė išvykti be sargybos ir be palydos, judėjimas;
apribojamos asmenų, laikomų įkalinimo įstaigose, trumpalaikės išvykos į namus;
apribojami asmenų, laikomų įkalinimo įstaigose, ilgalaikiai ir trumpalaikiai pasimatymai.
Suprantu kad ten kalintys nelaikomi zmionemis,taciau jie ir turi mamas,zmonas,vaikur kuriems tie zmones brangus ir laukia nors trumpu susitikimu. Toks vaizdas,kad turgus,parduotuve,pasisedejimas kavinej svarbiau uz artimuju bendravima

Ingrida

Tikra tiesa, jie ir žmonės, taip suklydęs gyvenime, gyvenimas yra toks, visko būna bet yra gyvastys, plakancios širdys, kur mūsų žmonių teisę, ji po padu paminėta, ir išvis kiek vadovavo valdžių, nū nemačiau per avo gyvenimą durnesnes valdžios kaip ši tokius įstatymus kuria ne normalius, jokio rimtumo, rimtų įstatymų nesumastys, kur mes rita mes, jau nusirite, aš suprantu žmonių psichiką nori paveikti, kad psichiatrinės būtų uzkistos, taip baugina žmonės baisu, žmonės isgasdyti, ibaugyti, o pasaulį kažkas labai stipriai pinigus plauna, pamatysit toliau vistiek išaiškės, kas čia darosi, stiprus per pasaulį eina pinigėlių plovimas.

Inesa

Manau ,kad viskas daroma,jog žmones pavargę nuo šio ‘baisaus”viruso patys prašytųsi skiepijama,nereiks net versti

Asta

Sodra per jų vadinamą karantiną bankrutuos

Ne jūsų reikalas

Nebeužpiskit jūs su savo karantinais ir kaukėm. REVOLIUCIJOS reikia Lietuvoj. Ir tą seimą po plytą išardyti.

ddd

Eisite?yra data.

Valentinas

Eisiu , gal kas turit kalašnikovu?

Valentinas

aš už revoliuciją, sukilkim žmonės ir išnaikinkim tuos valdančiuosius

Marija

Rinkimai arteja nereikes ir kalasnikovo,bet biudzetas bus jau tusciais iir isluotas.Argi nematote kas darosi griebia visais gleniais pradedanr vyriausybe.O mes tylime.Numes 200euru rugpjuti,kad vel isrinktume Karbauskininkus

Aš

Lansberginiai ir nebūtų geresni patikėkit

vytas

kas jums sake kad partijos turi skirtingus savinikus, beprasmiska balsuot, reik keist rinkimus is esmes, pvz lotereja is visu pilieciu 100 i seima, jokios korupcijos

Aurelija

Tad nebekalbekim gal jau pradekim veikt,ar jums geriau nuo to kad čia komentaruose išsiliejat,tai valdžiai nusišikt ant tu visu komentaru

Deivis

Jau PSO sikna pradejo degt ir giria svedija, raso naikinkit karantina ir sekit svedu pedom, bet ne, musiskiai juda iki galo, nors visi zmones jau seniai mato, kad cia didziausia apgaule kokia tik yra buvusi..

Neringa

Švedus ir taip lengva suvakcinuoti, kam jiems karantinas

Jolanta

Mūsų gyvenančių Švedijoj niekada niekas nevakcinavo ir nevakcinuos tuo labiau per prievartą ir dabar Švedijoj jokio vakcinavimo nėra!!!!!

Ona

Uztat cipavimas yra

Jou

O is kur duomenys?.17 metu Švedijoje,kaiptais vis be cipo vaikstau.

Jeena

E skverneli klausyk ką manau apie tave jau rašiau, ir ką mano apie šią situaciją mano visi irgi daug pasisakančiu. Bleeet NORIU SUŽINOTI VIENO. KAIP TURĖTU SUSITIKTI ŠEIMOS KAI BUS ĮVESTAS KARANTINAS? KAI JERA GALIMYBIU SEDETI DAR PO VDI SAVAITĖS. LAUKIU ASMENIUKAI IŠ TAVĘS ATSAKYMO

Lietuvos vyriausybė na.. ui

Būčiau rašiusi, kad pasilaikysiu savo nuomonę sau na bet vis dėlto negaliu. Tai daug nerašysiu nes gaila ir nervų ir laiko dėl šių daldajobų kurie Lietuvos piliečių gyvenimus gadina, negerbia savo šalies piliečių visomis prasmėmis ir psichologiškai traumuoja ne tik suaugusiuosius bet ir vaikus bei paauglius. Žodžiu eina jie visi na… ui. Dar pridursiu, atėjus rinkimams už nieką nebalsuosiu.

Jurgita Puziniene

Jiems labai patogu jei nebalsuosim, tie patys dalbajobai liks valdžioje.

Diana

Reikia eiti balsuoti,ir išbraukti visus!

Aš

Dedu pliusa

Aš

Teisingai balsavimas yrodo, kad jis nieko negali pakeisti. Ar vieni ar kiti vienodas sudas.

Žinokit

Jiems tik geriau bus,jei nebalsuosite.Paskutiniuose rinkimuose dalyvavo labsi mažas procentas turinčių teisę balsuoti,ir koks rezultatas?Išrinko valdžią mums visiems ta mažuma,kuri atėjo balsuoti!

Baisu

Reikes kažką daryt su tuo karantinu, kol zmones nesusivienys ir nesukils, tol tampys visus už virvuciu kaip nores. Ot laisva Lietuva, šlykštu darosi cia gyvent.
Matau siekiamybe visus suskiepyt po prievarta atseit žmonių labui, o iš tikro tokie kaip Veryga taipogi ir gydytojai bei visokie “patarėjai ir specialistai” gaus solidarias sumeles už šį visą teatrą.
Nusiritome iki to, kad deginsimes su kaukem‍♀️‍♀️‍♀️

Neziniuke

Baisiau nei baisu, besirdziai apgavikai vadovauja, musu valstybej tikrai niekas nebezada tylėti užteks jusu melo ciulbejimo likti namuose, laukiat prievartinio vakcinavimo jums tikrai neisdegs, sitas, numeris, teisinej valstybej žmonės vienijasi ir kazka reikia daryti, negalima buti gyvulių vietoj uždaryti lyg tvarte, su antsnukiais ir dar premjero ciniska pasaipa du metus bus karantinas, nei gedos nei sazines nelike

Darjus

Jus visu apgavo

Laima

Jau dabar medicinoje bardakas su visom padarytom reformoms. Kol sulauksi eilės pas gydytoją greičiau numirsi. Gražinkit tuos laikus kai poliklinikoje iš karto gali užsiregistruoti pas reikalingą gydytoją. Kodėl man reikia siuntimo iš šeimos gydytojo jei man skauda ausį?

Samnata

Niekam tai nerūpi!! Sėdėjau namie su skaudančia ausimi 4 dienas nieks nepriėmė nuejau i privačią sumokėjau 55e ir buvo plyšęs ausies bugnelis…

Patarimas

Paduokit i teisma, aisku jei turit irodyma kad kreipetes, tegu sumoka uz pareigu nevykdyma ir zala

LIETUVA = GAIDYNAS

dalbajobynas totalus. Visoj Europoj svelninama viskas ir jau i mokyklas/ darbus galima eit, o cia Lietuvelei musu mylimoj bybciulpiai Seime susirinke. Viens kitam kiausus glosto, o kad apie tauta pagalvot, tai nihuja….
PS. Zinau, kad istrinsit komentara- tai siunciu tave iskarto NAHUJ kas trins :****

Aš
Zzz

Kas rinko tos p……rus

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Politika