Kauniečiams redakcijaLaisvalaikisNaujienosVyrai su šautuvais nerimsta: šaukiamas neeilinis Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos suvažiavimas

Kauno medžiotojų ir žvejų draugija (LMŽD) paskelbė, kad liepos 31d., likus apie 1,5m. iki kadencijos pabaigos, T.Ivanausko zoologijos muziejaus salėje šaukiamas visuotinis neeilinis Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos suvažiavimas. Kauno medžiotojų sąjungos tinklalapyje informuojama, jog suvažiavimo darbotvarkėje numatoma atšaukti esamą draugijos tarybą, susidedančią iš 39 narių, surengti naujus rinkimus, taip pat bus aptarta galimybė dėl LMŽD nario mokesčio padidinimo. Šių metų balandžio 18 dieną naujuoju LMŽD pirmininku išrinktas Jonas Talmantas (jis yra ir Ūkininkų sąjungos...
Avatar Arūnas Dambrauskas2019 18 liepos

Kauno medžiotojų ir žvejų draugija (LMŽD) paskelbė, kad liepos 31d., likus apie 1,5m. iki kadencijos pabaigos, T.Ivanausko zoologijos muziejaus salėje šaukiamas visuotinis neeilinis Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos suvažiavimas.

Kauno medžiotojų sąjungos tinklalapyje informuojama, jog suvažiavimo darbotvarkėje numatoma atšaukti esamą draugijos tarybą, susidedančią iš 39 narių, surengti naujus rinkimus, taip pat bus aptarta galimybė dėl LMŽD nario mokesčio padidinimo.

Šių metų balandžio 18 dieną naujuoju LMŽD pirmininku išrinktas Jonas Talmantas (jis yra ir Ūkininkų sąjungos pirmininkas) Kauno medžiotojų sąjungos tinklalapyje paaiškino, kodėl reikia keist LMŽD tarybą.

Pasak jo, taryba buvo neveikli dėl per didelio narių skaičiaus (39 asmenys). Jų visų  neįmanoma būdavo sukviesti į posėdžius, o 11 tarybos narių nesiteikė atvykti nė į vieną posėdį.

Todėl, anot J.Talmanto, suvažiavime bus siūloma išrinkti 20 tarybos narių. Keisis ir tarybos narių rinkimo tvarka. Tarybos nariai proporcingai regionuose (apskrityse) esančių medžiotojų pirminių organizacijų ir medžiotojų skaičiui bus renkami vietose. Tokiu būdu į draugijos valdymą tikimasi įtraukti  visus LMŽD narius.

J.Talmantas patikino, kad jam vadovaujant LMŽD valdymas, veiklos iniciatyvos kils iš apačios, sprendimai bus priimami taryboje, o ne pirmininko vienasmeniškai, kaip, anot J.Talmanto, neretai pasitaikydavo iki šiol.

Neeiliniame suvažiavime planuojama didinti LMŽD nario mokestį. J.Talmantas atkreipė dėmesį, jog šis mokestis nekeistas jau 20 metų, o draugijos administracijos sklandžiai veiklai užtikrinti reikalinga daugiau lėšų. Esant dabartiniam mokesčiui, pasak draugijos vadovo, finansų srityje „nesueina galai“.

Šiuo metu medžiotojo mokestis yra 15 eurų.  J.Talmantas priminė, kad Europos valstybių medžiotojų vidutinis nario mokestis yra 67 eurai, tad, anot jo, didinti Lietuvos medžiotojo nario mokestį yra rezervų, juolab, kad medžiotojai nėra patys neturtingiausi Lietuvos gyventojai.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up