NaudingaVyrai pataria merginoms: nedarykite to per pirmą pasimatymą!

Tavo geriausia draugė jau planuoja, kaip nustebinti savo vaikiną artėjančios Valentino dienos proga, klasiokė ką tik instagrame pasidalino naujiena – ji laukiasi! O tu ir vėl sėdi namuose ir svaipini į dešinę tikėdamasi dar vieno matcho ir pasimatymo, kuris gal šį kartą bus lemtingas. Ir štai – nauja simpatija, susitikote, tu patenkinta ir jau lauki žinutės bei kvietimo susitikti dar kartą. Bet taip ir nesulauki… Kodėl? Vyrai atsako, koks merginų elgesys garantuoja, kad antrojo pasimatymo...

Tavo geriausia draugė jau planuoja, kaip nustebinti savo vaikiną artėjančios Valentino dienos proga, klasiokė ką tik instagrame pasidalino naujiena – ji laukiasi! O tu ir vėl sėdi namuose ir svaipini į dešinę tikėdamasi dar vieno matcho ir pasimatymo, kuris gal šį kartą bus lemtingas. Ir štai – nauja simpatija, susitikote, tu patenkinta ir jau lauki žinutės bei kvietimo susitikti dar kartą. Bet taip ir nesulauki… Kodėl? Vyrai atsako, koks merginų elgesys garantuoja, kad antrojo pasimatymo nebus.

Tiesa ta, kad vyrų požiūris dažnai kardinaliai skiriasi nuo mūsų. Pagal 6 vyrų (amžius 23-31) pateiktas istorijas išskyrėme kelis merginų tipus, kurioms apie antrąjį pasimatymą greičiausiai teks tik pasvajoti:

Narcizė“ arba „džiaukis, kad su tavim susitikau

Savimi pasitikinčios, iškalbingos merginos tikrai traukia vyrų dėmesį. Bet nereikėtų persistengti ir nuolat girtis bei kalbėti tik apie save. Pasimatymas – dviejų žmonių reikalas, todėl viskas ir turi suktis aplink du, o ne vieną žmogų. Vaikinai papasakoja, kad juos itin atstumia merginos, kurios įdomios tik pačios sau:

„Man, kaip vaikinui, labai svarbu, kad į mane panelė kreiptų dėmesį. Labai nepatinka, kai esi pasimatyme, o ji chatina, kad ir su draugais per telefoną, ir atrodo, kad tu kalbi su savimi. Tas labai man nepatinka ir parodo nepagarbą. Antras dalykas, kas labai nepatinka, tai kai panelė visiškai nesidomi manimi. Kai visi pokalbiai vyksta tik apie ją, kai kalbama tik apie jos gyvenimą, draugus, ir tu net negali įsiterpti.“ – Mantas, 23.

„Su mergina susipažinome tinderyje, ji buvo tikrai labai žavi, atrodė, kad gauna daug dėmesio. Ir susitikome negreitai, teko daug pastangų įdėti, kol ji sutiko nueiti į pasimatymą. Aš labai stengiausi, suplanavau vakarienę, nusivežiau ją į gražią vietą. Viskas kaip ir buvo gerai, bet jau kažkur po valandos man tiesiog atsibodo jos klausyti, aš net kur įsiterpti neturėjau. Jos darbas, draugės, šeima, hobiai – jau žinojau viską. O ji apie mane nieko, nes nieko ir neklausė. Aš tiesmukas, pasakiau: o tu dar ilgai kalbėsi tik apie save. Ji nusijuokė ir pasakė, kad tokia jau ji, o aš turiu džiaugtis, kad išvis susitikom. Pasimatymas greitai baigėsi, aišku, išsiskyrėm gražiai, padėkojau už laiką, bet mintyse galvojau, kad daugiau su tavim pasimatyt nenorėčiau. Kam gali būti įdomus žmogus, kuris myli tik save? Bet labiausiai mane nustebino tai, kad po kelių dienų ji man parašė, su mintimi, kad norėtų susitikti dar kartą. Gražiai atrašiau, bet leidau suprasti, kad nieko nebus.“ – Vilius, 27.

Melagių melagė

Dažnai, mes moterys, norėdamos padaryti įspūdį vyrams imamės įvairių gudrybių. Tačiau melas – tikrai neturėtų būti viena iš jų. Nebe reikalo sakoma, kad melo kojos – trumpos:

Sumatchinom su viena mergina. Susitikom, realybėje ji dar labiau pranoko mano lūkesčius: graži, moteriška, protinga. Visas pasimatymas buvo nuostabus, daug diskutavom, pavakarieniavom Akropolyje ir jau ketinau ją parvežti iki jos bendrabučio. Ir tada prie mūsų prilekia moteris, pasirodo jos mama, ir sako: tai tu čia taip pas draugę mokaisi? Aš nieko nesuprantu, pasimetęs stoviu. Ta mergina irgi tyli, galiausiai jai mama sako važiuojamo namo, taip ir išsiskyrėm. Ryte ji man parašė, pasirodo jai visai ne 20, kaip ji man sakė, o 17. Negalėjau patikėti, nes tikrai taip neatrodė, ir buvo pripasakojusi man apie savo studijas, bendrabutį, kuriame gyvena, o pasirodo ji dar mokyklą lanko… Ji dar norėjo bendrauti, bet po tokių melų nenorėjau nieko. Nors mergina tikrai labai patiko, tuo metu man 22 buvo, tai ne toks ir didelis skirtumas, gal būtų ir pavykę, bet melagių aš nekenčiu.“ – Karolis, 25.

„Labai nemėgstu melagių. Merginos, jums tikrai nereikia išgalvoti kažkokių istorijų ar nebūtų dalykų, kad mums patiktumėt. Atvirumas visada paperka. Man buvę atveju, kai prieš pasimatymą bendravimas vyko virtualioje erdvėje, daug susirašinėjom, pasakojom vienas apie kitą. Aš visada atsimenu dalykus, kuriuos man pasakojo. Su ta mergina po kiek laiko susitikome realiai, daug kalbėjomės ir ji pradėjo painiotis savo meluose. Man rašė, kad labai daug keliauja, čia vienas iš jos hobių, o tada išėjo kalba apie Italiją, ir ji pasakė, kad prieš pusmetį ten buvo ir čia buvo jos pirma kelionė. Ir daugiau tokių neatitikimų buvo, kas man padarė neigiamą įspūdį, jaučiu, kad ji lyg bando kažką įrodyti, pasigirti. O tas manęs  nesužavėjo.“ – Tomas, 31.

O kas tu tokia?

Instagramas gerokai sugadino mūsų požiūrį į nuotraukas. Aplinkui matydamos žavias ilgakojes manekenes ir mes norime būti tokiomis. Siekdamos būti panašioms į jas, dažnai, perlenkiam lazdą ir nutinka taip, kad virtualus vaizdas nuotraukose gali gerokai skirtis nuo realybės:

„Baisiausia, kai susitikus su mergina nelabai gali jos ir atpažinti… Man ne kartą buvo, kad vaizdas nuotraukose ir realybė prasilenkia, bet vieno karto ilgai nepamiršiu. Atvažiavau merginos pasiimti nuo namų, parašiau, kad laukiu prie jos buto, kieme. Už kelių minučių mašinos durys atsidarė, pamačiau ją ir vos susilaikiau nepaklausęs „O kas tu tokia?“. Jos instagramo nuotraukos ir realus vaizdas buvo visiškai skirtingas. Lengvai šokiruotas buvau, mergina nuotraukose atrodė daug kūdesnė, aukštesnė, bruožai ryškūs. O realybėje prieš mane sėdėjo visai pilka pelytė, jeigu būtume susitarę kur nors susitikti, tai aš būčiau pro ją tiesiog praėjęs, nes neatpažinčiau. Pasimatymą gelbėjo, kad ji turėjo visai gerą humoro jausmą, tai buvo visai smagu. Bet daugiau nesusitikom, pripažinsiu išvaizda man svarbu, o toks apgaudinėjimas yra nesąžiningas visų vyru atžvilgiu.“ – Alvydas, 26.

Apsvaigus vakarėlių liūtė

Tiesa, kad pasimatymai dažnai kelia stresą. Nežinome, ko galime tikėtis, kaip viskas bus, jaudinamės. Suvaldyti stresą alkoholio pagalba – prastas sprendimas, kuris greičiausiai atneš tik gėdą ir visišką apsikvailinimą:

„Man yra tekę susitikti su neblogai išgėrusia mergina… Tai tas pasimatymas toks įdomus buvo. Iš pat pradžių dar nesupratau, kas čia yra, galvojau šiaip labai linksmai nusiteikus arba iš jaudulio taip. Bet paskui pajutau ir kvapą ir ji pati pasakė, kad prie pasimatymą ,,ant drąsos“ su drauge išgėrė. Važiavom į restoraną, ten ji dar vyno pasiėmė. O man net šiek tiek gėda už ją buvo, nes kalbėjo ji gerokai per garsiai, iš visko juokėsi, o mums išeinant dar užkliuvo už kėdės ir vos nenugriuvo… Žodžiu, įspūdžio nepadarė.“ – Vilius, 27.

„Ilgai susirašinėjom su viena panele, mūsų bendravimas jau buvo tokio lygio, kad jeigu net būdavom su kitais žmonėmis – susirašydavom. Buvo penktadienis, aš buvau namie, o ji su kolegomis buvo mieste, susirašinėjom. Vakarui įpusėjus ji man parašė, kad labai norėtų susitikti šiandien. Jau buvo vėlu, pasiūliau susitikti kitą dieną, bet ji nenusileido, žinojo, kad gyvenu vienas, pasisiūlė atvažiuoti pas mane. Sutikau. Pasirodo su kolegomis ji nemažai išgėrė, ir ją patraukė ant meilės, nes atvažiavus pas mane ji tiesiog karėsi man ant kaklo. Gražiai pasakiau, kad gal geriau ne šiandien… Pasiūlau pažiūrėti filmą, po 20 minučių ji jau miegojo, užklojau ir leidau išsimiegoti. Ryte jai buvo nejauku, atsisveikinom ir tiek. Tolimesnio bendravimo neinicijavau.“ – Karolis, 25 m.

Princesė, kuri nepajudins nei piršto

Mes, moterys, norime, kad mumis rūpintųsi ir globotų, bet nereikėtų pamiršti, kad lygiai taip pat ir vyrai to nori. Todėl jums tikrai nenukris karūna jeigu pirmos parašysite vaikinui, ar inicijuosite pasimatymą.

„Mane asmeniškai atstumia tos panos, kurios jaučiasi princesėmis. Tu inicijuoji pasimatymą, tu turi sugalvoti, ką jūs veiksit, galiausiai sumokėti už filmą, maistą, kavą ir panašiai. Aš nesakau, kad aš to negaliu ar nenoriu padaryti. Man patinka pavaišinti merginą vakariene, bet kai už tai net nesulauki ačiū, o joms tai atrodo kaip savaime suprantamas dalykas – nemalonu. Užtekto, kad jos bent padėkotų, o pasisiūlymas apmokėti sąskaitą irgi malonus, nors to ir neleisčiau daryti.“ – Justinas, 29 m.

„Labai vertinu, kai merginos yra iniciatyvios. Tikrai nerodysiu dėmesio tokioms, kurios pačios net parašyti negali, nes vis dar laikosi kažkokios mados, kad „pirma nerašau“. Buvo, kad tikrai siekiau patinkančios merginos, rodžiau dėmesį, nuolat rašydavau – ji man niekada, nors, kai jai parašydavau bendraudavo noriai, atrodė, kad jai patinku. Susitikom, ji man patiko, bet erzino, kad viską nuspręsti turiu aš: kur važiuosim, ką veiksim… Jaučiau, kad ir aš jai patikau. Po pasimatymo sugalvojau palaukti ir pažiūrėti, ar ji man pati parašys. Neparašė. Tai daugiau ir nebesistengiau.“ – Alvydas, 26.

Tiesa, vaikinai teigė, kad būna jog mergina labai patinka, ir net neigiamas jos elgesys neatstumia. Bet juk ne visi suteiks jums antrą šansą. Todėl, kad nereiktų dūsauti matant kaip viena po kitos draugės keičia statusą feisbuke, o pirmus pasimatymus būtų sunku suskaičiuoti, pasinaudokite vyrų patarimais ir nepamirškite, kad žavingiausios esate, kai būnate atviros, nesavanaudiškos ir moteriškos.

1
Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
1 Komentaro gijos
0 Atsakymų į komentarus
0 Siekėjų
 
Naujausi komentarai
Karščiausi komentaro gija
1 Komentaro autorius
Birutė Naujausias komentaro autorius
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Naujausi Seniausi Labiausiai balsuojami
Informuoti apie
Birutė
Svečias
Birutė

tiesa, bet absoliučiai tinka ir kitai pusei

Scroll Up