Humanitarinių, VYKO TARPTAUTINIO PROJEKTO C.O.A.C.H. PARTNERIŲ SUSITIKIMAS, Kaunieciams.lt

VYKO TARPTAUTINIO PROJEKTO C.O.A.C.H. PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

0
129

Vasario 8-11 dienomis Humanitarinių studijų centro projektų koordinatorė Ieva Brazauskaitė-Zubavičienė ir lektorė Renata Sedliorienė dalyvavo Erasmus+ KA2 projekto C.O.A.C.H. (Coaching schOols to fAce Change aHead – pagalba mokykloms žvelgiant į pokyčius ateityje) partnerių susitikime Didžiajame Heilingburyje (Didžioji Britanija).

Projekto C.O.A.C.H. tikslas – paruošti tarptautinio lygio AC (koučingo asociacijos) ir ICF (tarptautinės koučingo federacijos) akredituotus koučingo specialistus. Projektą koordinuoja italai, Augusto Righi tiksliųjų mokslų licėjus Romoje. Projekto partneriai – švietimo institucijos iš Norvegijos, Rumunijos, Turkijos ir Lietuvos. Pirmieji tiesioginiai koučingo mokymai vyko 2016 m. rugsėjo 5-9 dienomis Kaune. Tuo metu 100 pedagogų, t.y. po 20 iš kievienos projekte dalyvaujančios šalies, sėmėsi teorinių ir praktinių žinių apie koučingą ir jo naudą švietimo institucijose. Mokymuose dalyvavo Kauno kolegijos Humanitarinių studijų centro, J. Vienožinskio menų fakulteto ir Medicinos fakulteto dėstytojai. Mokymus vedė tarptautinės koučingo federacijos akredituoti koučingo specialistai iš Didžiosios Britanijos. Antras tiesioginių mokymų etapas vyks 2017 m. gegužės 29 – birželio 3 d. Romoje (Italija). Vien mokymais neapsiribojama, projekto dalyviai ugdo praktinius įgūdžius, stebi webinarus, dalyvauja apklausose ir tyrimuose, bendrauja tarpusavyje virtualioje erdvėje.

Projektinio susitikimo metu Didžiajame Heilingburyje buvo aptarti projekto tyrimų ir kokybės vertinimo planai, mokymų Romoje organizavimo, projekto rezultatų ir sklaidos klausimai, tolimesni darbai.

Facebook Comments