NaujienosVos per keletą valandų – 4 neblaivūs vairuotojai

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 22 rugsėjo

Penktadienį nuo ankstyvo ryto Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai tikrino, kaip vairuotojai laikosi visų kelių eismo taisyklių, ar sėda prie vairo būdami neblaivūs. Iš viso priemonės metu patikrinti 183 automobilių vairuotojai.

Per keletą valandų, kol buvo vykdoma priemonė, pareigūnai nustatė 5 kelių eismo taisyklių pažeidimus. 3 automobilių vairuotojams nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,50 prom., 0,66 prom. ir 1,27 prom. Taip pat pareigūnai nustatė ir vieną alkoholio vartojusį, sunkiasvorės transporto priemonės vairuotoją, jam nustatytas nežymus girtumo laipsnis – 0,11 prom., tačiau pagal teisės aktus sunkiasvores transporto priemones vairuojantiems asmenims yra nustatyta 0,00 prom. Pareigūnai alkoholio matuokliu nustatė ir dar vieną vairuotoją, kuris buvo vartojęs alkoholinio gėrimo, tačiau jo koncentracija kraujyje neviršijo leistinos normos.

Vienam vairuotojui surašytas administracinių nusižengimų protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 432 str. 1 d. Vairuotojui, kuris rizikavo savo sveikata ar net gyvybe ir vairavo automobilį neprisisegęs saugos diržo, gresia bauda iki 50 eurų.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina vairuotojus kelyje elgtis atsakingai, laikytis visų kelių eismo taisyklių, saugoti ne tik save, bet ir aplink esančius kitus eismo dalyvius.

 

 

kaunas.policija.lrv.lt

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up