Kauniečiams redakcijaMiestasRajonasVokiečiai pensininkai miega ant automobilio stogo ir nemato vargo

Net ir nuo komforto reikia pailsėti. Taip nusprendę garbaus amžiau Miuncheno gyventojai leidosi į gana varginančią kelionę, kurios viena stotelių – Kaunas. Įsitaisė prie karjero Penktadienio rytą prie Kulautuvos karjero buvę žmonės atkreipė dėmesį į neįprastai atrodantį automobilį: „Mercedes – Benz“ miniveną su nedidele palapine ant stogo. Automobilio šeimininkai nusimaudė karjere ir ėmė ruoštis pusryčiams. Iš pradžių buvo sutvarkyti palapinėje esantys patalai. Garbaus amžiaus Fransas pro automobilio stoge esančia angą įlindo į palapinę ir nuleido...
Avatar Arūnas Dambrauskas2019 21 birželio

Net ir nuo komforto reikia pailsėti. Taip nusprendę garbaus amžiau Miuncheno gyventojai leidosi į gana varginančią kelionę, kurios viena stotelių – Kaunas.

Įsitaisė prie karjero

Penktadienio rytą prie Kulautuvos karjero buvę žmonės atkreipė dėmesį į neįprastai atrodantį automobilį: „Mercedes – Benz“ miniveną su nedidele palapine ant stogo.

Automobilio šeimininkai nusimaudė karjere ir ėmė ruoštis pusryčiams. Iš pradžių buvo sutvarkyti palapinėje esantys patalai. Garbaus amžiaus Fransas pro automobilio stoge esančia angą įlindo į palapinę ir nuleido į apačią patalus, kuriuos jo sutuoktinė sudėjo į specialią dėžę.

Ant stogo esanti palapinė automatiškai buvo suskleista maždaug kaip kabrioleto stogas ir minivenas įgavo įprastą išvaizdą.

„Čia ne mano išradimas. Automobilis su palapine – gamyklinis darbas“, – paaiškino Fransas.

Patogumų nepasigenda

Paklausus, ar gerai išsimiega ant automobilio stogo, vyras neslėpė, jog poilsis tikrai nėra visavertis.

„O ką padarysi. Mes dabar juk stovyklautojai, todėl negalime skųstis, kad nėra tokių patogumų kaip namie“, – sakė Franso sutuoktinė.

Komforto akivaizdžiai stokojanti vokiečių kelionė tęsiasi jau antrą savaitę, tačiau garbaus amžiaus keliautojai nesijaučia išsekę ir nesiilgi Miunchene palikto jaukaus namų lizdo.

„Jau buvome Estijoje, Latvijoje. Vakar lankėmės Kaune. Buvo labai karšta ir miesto triukšmas mums greitai nusibodo. Labai norėjosi atsikvėpti kokiame nors gamtos kampelyje. Radome nuorodą į šią vietą. Pasirinkimas buvo geras. Išsimaudėme, atgavome jėgas ir netrukus keliausime į Lenkiją. Nuvažiavome jau maždaug apie tūkstantį kilometrų. Laukia dar tiek pat“, – pasakojo Franso sutuoktinė.

Rekomenduos draugas

Iš Vakarų Vokietijoje esančios Bavarijos atkeliavę pensininkai susiduria su įvairiais buitiniais nepatogumais: ne visada yra galimybė išsiskalbti aprangos, susitvarkyti kitų kasdienių higienos reikalų. Tačiau tokie nepatogumai vertinami kaip aštrūs pipiriukai, puikiai paįvairinantys kelionės kasdienybę.

„Viskam esame pasiruošę ir viską apgalvoję. Pavyzdžiui, aprangą džiovinamės arba vėdiname ant virvutės, kurios vienas galas pririštas prie automobilio stogo, o kitas – prie automobilio gale vežamų dviračių. Tokio rūbų vėdinimo ir džiovinimo būdo išmokau Portugalijoje“, – pasakojo Fransas.

Nemažai pasaulio apkeliavusi vokiečių pora tikino, kad kelionė Lietuvoje jiems buvo labai įdomi, todėl panašų maršrutą jie būtinai rekomenduos savo pažįstamiems.

Dalinkitės su savo draugais
Scroll Up