Ar kada nors pagalvojote apie dalyvavimą renginyje, kuriame galėtumėte ne tik praplėsti savo pažinčių ratą, pagerinti komandos atmosferą, bet ir smagiai praleisti laiką turint galimybę laimėti tūkstantį eurų siekiantį prizą? Greitis, dinamika, įdomūs pokalbiai, padedantys užmegzti naujas pažintis – visai tai tavęs lauks šių metų rugsėjo 24,25,26 dienomis „Vilko kartodromas“ organizuojamame kartingų įmonių turnyre.

Kartingų turnyre galimybė pabėgti nuo rutinos

Niekam ne paslaptis, kad verslas yra laikomas komandiniu žaidimu. Norėdami šiame žaidime pasiekti teigiamų rezultatų, turite suburti puikiai sustyguotą ir susižaidusią komandą, kuri puikiai pažįsta vienas kitą. Dažnai įnykus į darbus, užsisėdėjus vienoje vietoje komandinis mikroklimatas bei darbo efektyvumas gali imti šlubuoti.

Dėl šios priežasties yra ypač svarbu surasti laisvą valandėlę, per kurią su kolektyvu galėtumėte pakeisti aplinką, įsitraukti į naują veiklą ir pabėgti nuo rutinos. Kartingo varžybos yra puiki proga sustiprinti ryšį su savo bendradarbiais kartu praleidžiant laiką trasoje. Kartingai ir vilko kartodromas – tai lyg savotiška psichoterapija, kurioje jūs ir jūsų darbuotojai pajus laisvės pojūtį ir įgaus adrenalino.

« 1 5 »
« 1 11 »

Kartinguose galimybė atrasti naujų pažinčių

Verslo pažintys yra komponentas, be kurio vystyti ir plėsti savo verslą yra ypač sudėtinga. Žmonės įprastai pažintis plėtoja verslo klubuose. Juose galime užmegzti Jūsų verslui aktualių ir naudingų pažinčių.

Šių metų rugsėjo 24, 25 ir 26 dienomis Įvyksiantis įmonių kartingų turnyras siūlo kiek kitokią aplinką: atpalaiduojančią, nesuvaržančią ir sukeliančią daug teigiamų emocijų. Svarbu paminėti, jog turnyras pritrauks ne vieną ir ne du įmonės atstovus, kurie gali būti jūsų ateities partneriai.  Tai yra puiki proga ne tik linksmai praleisti laiką, tačiau ir praplėsti savo pažinčių ratą, pareklamuoti savo veiklą, jos privalumus bei sukuriamą vertę.

« 1 5 »
« 1 11 »

Viliojantys prizai

Dalyvaudamas kartingų įmonių turnyre Jūs turite puikią galimybę praturtinti įmonės biudžetą, laimėti rinkodaros paslaugų paketą bei laimėti pramogas Vilko Kartodrome ar Rio sporto arenoje.

I vieta: PRIZŲ VERTĖ – 1350 eur

II vieta: PRIZŲ VERTĖ  – 610 eur

« 1 5 »
« 1 11 »
  • Colifa prizas: SEO auditas;

III vieta: PRIZŲ VERTĖ  –   334 eur

  • KA-ringas prizas: apsilankymas “KA-ringas” lazerių erdvėje;
  • DP60 prizas: apsilankymas pabėgimo kambaryje “DP60”

IV -V vietos: rėmėjų paguodos prizai

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments