Naujienos„Vilko kartodromas“ laukia greitį ir adrenaliną mėgstančių mažųjų kartingo mėgėjų

Inga Bočiūtė Inga Bočiūtė2019 4 rugsėjo
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Rudens pradžia daugeliui mažamečių vaikų tėvų asocijuojasi su Rugsėjo 1-ąja – mokslo ir žinių diena. Prasidėjus naujiems mokslo metams, daugelis tėvų nori, kad jų vaikai stropiai mokytųsi ir pasibaigus pamokoms nekiurksotų prie televizoriaus ar išmaniojo telefono, o aktyviai užsiimtų popamokine veikla. Nors Kauno mieste yra daugybė įvairių, vaikams skirtų, užsiėmimų, jiems tikrai nėra lengva nuspręsti, kokį būrelį pasirinkti, tuo labiau, kad dauguma jų trokšta kažko naujo ir neįprasto, kažko kas juos sudomintų ir apie ką, didžiuodamiesi savimi, galėtų pasakoti savo draugams bei aplinkiniams. Būtent tai gali pasiūlyti „Vilko kartodromas“, kviečiantis mažuosius greičio ir adrenalino mėgėjus į Kaunakiemio g. 5 įsikūrusią kartingų mokyklą. Į užsiėmimus yra priimami tiek berniukai, tiek mergaitės nuo 6 iki 14 metų.

Vaikus mokys draugiški ir daug patirties turintys treneriai

Kartingo mokyklėlės užsiėmimus vaikams veda tikri šios srities profesionalai. Pirmadieniais ir trečiadieniais pamokėles vaikams veda treneris Stanislovas Veilentas. Užsiėmimai vyksta vakarais, nuo 18 iki 20 valandos. Šis kompetentingas kartingų sporto entuziastas treniruotes mažiesiems veda jau penkerius metus. Jis yra profesionalios kartingų sporto komandos „Paske Racing“ ekipos narys. Stanislovas šiuo sportu užsiima jau kone dešimtmetį ir yra Lietuvos KZ2 Masters čempionas. Taip pat svarbu paminėti, kad jis yra aktyvus tėtis, į kartingų sportą atvedęs ir savo sūnų Tomą. Mielai kviečiame jus atvykti ir „Vilko kartodrome“ gyvai susipažinti su Stanislovu ir Tomu!

Kito trenerio Pauliaus Paškevičiaus grupės užsiėmimai vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.30 iki 20 valandos bei sekmadieniais nuo 10 iki 11:30 valandos. Paulius yra „PaskeRacing“ komandos treneris ir „Vilko kartodromo“ kartingų mokyklos vadovas. Jis kartingų sportu užsiima jau beveik 20 metų bei yra daugkartinis Lietuvos bei Baltijos kartingų čempionas. Šis atkaklus ir užsispyręs treneris gyvenime vadovaujasi moto: „Likti antru – tai tapti pirmuoju, kuris pralaimės!”

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Užsiėmimų metu įgyjami naudingi gebėjimai

Užsiėmimų metu mažieji kartingų gerbėjai yra supažindinami su kartingų technika ir šio sporto specifika. Sėkmingai išklausę teorinę dalį, vaikai gali pasivažinėti ir su tikrais sportiniais kartais. Tai labai patogu, nes nereikia iš anksto investuoti lėšų į techniką, kol tėvai neįsitikina, kad vaikui tikrai patinka šis sportas ir jis juo nori užsiimti toliau. Įgiję pakankamai praktinių vairavimo įgūdžių ir gerai išstudijavę kartingo sporto taisykles, maždaug po pusės metų, vaikai gali startuoti Lietuvos kartingo čempionate ar kitose varžybose. Jaunieji pilotai, priklausomai nuo jų amžiaus, dalyvauti varžybose pradeda Mikro arba Mini 60 klasėse. Tik taip galima pasiekti gerų rezultatų ir tikėtis sėkmingos karjeros ateityje, nes būtent minėtose varžybų klasėse jaunieji sportininkai įgyja daugiausiai patirties bei išsiugdo tinkamą suvokimą apie lenktynių ir technikos specifiką. Užsiiminėdami kartingo sportu, vaikai įgyja puikius vairavimo, savikontrolės bei disciplinos įgūdžius. Jie sužino, kad neatsakingas elgesys už karto ar automobilio vairo gali labai brangiai kainuoti, todėl išmoksta saugoti tiek save, tiek aplinkinius.

Nedvejokite ir jau dabar užrašykite savo vaiką į kartingų mokyklėlės užsiėmimus „Vilko kartodrome“, Kaunakiemio g. 5, paskambinę numeriu 868636003.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

 

 

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x