NaujienosVilkikų vairuotojams – prevencinis perspėjimas nebandyti papirkinėti pareigūnų

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdybos pareiūnai, siekdami sumažinti korupcijos apraiškų atvejų, kai svetimšaliai tolimųjų reisų vairuotojai (toliau – vairuotojai) bando papirkti Lietuvos policijos pareigūnus, kartu su kelių policijos pareigūnais rugsėjo 18-19 dienomis vykdė socialinę antikorupcinę akciją „Kyšis išpurvina“. Minėtos akcijos metu pareigūnai bendravo su vairuotojais, supažindino juos su galimomis pasekmėmis siūlant kyšį pareigūnams bei suteikdami bendrą informaciją dėl informavimo apie kyšio reikalavimo ar davimo atvejus. Pareigūnų kalbinami vairuotojai prisipažino, kad ne vienam yra...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 25 rugsėjo

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdybos pareiūnai, siekdami sumažinti korupcijos apraiškų atvejų, kai svetimšaliai tolimųjų reisų vairuotojai (toliau – vairuotojai) bando papirkti Lietuvos policijos pareigūnus, kartu su kelių policijos pareigūnais rugsėjo 18-19 dienomis vykdė socialinę antikorupcinę akciją „Kyšis išpurvina“. Minėtos akcijos metu pareigūnai bendravo su vairuotojais, supažindino juos su galimomis pasekmėmis siūlant kyšį pareigūnams bei suteikdami bendrą informaciją dėl informavimo apie kyšio reikalavimo ar davimo atvejus.

Pareigūnų kalbinami vairuotojai prisipažino, kad ne vienam yra tekę duoti kyšį keliuose buvusiose Sovietų Sąjungos šalyse, kurios šiuo metu nepriklauso Europos Sąjungai. Vienas rusakalbis vairuotojas dalijosi įspūdžiais apie tai, kai visai neseniai iš pateiktų kelių policijos patruliams dokumentų nepastebėtai dingo tam tikra pinigų suma šį atvejį vizualizuodamas išsireiškimu „volšebniki“ – liet. burtininkai. Pozityviai, su šypsena Lietuvos pareigūnus pasitiko ir vairuotojas iš Olandijos, kuriam netekę Europos Sąjungoje keliuose susidurti su reikalavimu duoti kyšį, o po klausimo apie mintį siūlyti kyšį policijos pareigūnams pačiam, vairuotojas tiesiog nusistebėjo – jam buvo keista, kad dar kažkur tokie dalykai gali vykti.

Dauguma vairuotojų su kuriais pareigūnams teko bendrauti nebuvo susidūrę su kyšininkavimu Lietuvos keliuose, o pačius Lietuvos policijos pareigūnus vertino kaip principingus ir teisingus.

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up