Verslas

,,Vilkijos gijai”- aukso medalis

0

Kasmetiniame Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys” aukso medalį už vėjo neperpučiamą megztinį  šiemet pelnė „Vilkijos gijos“ generalinis direktorius Valdas Pacevičius.

Pasveikinti “Vilkijos gijos” kolektyvą su apdovanojimu ir artėjančių Šv. Kalėdų proga atvyko būrys svečių, tarp jų – LR Seimo narė Raminta Popovienė, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Šv. Jurgio bažnyčios klebonas Virginijus Dudonis, Vilkijos seniūnas Arūnas Bačiūnas.

“Jūs ne kartą įrodėte, kad ir atokiuose miesteliuose gali būti kuriami inovatyvūs gaminiai. Ačiū, kad garsinate Kauno rajoną”, – dėkojo V. Makūnas.

V.Pacevičiaus 1998 m. Vilkijoje įkurtas siuvimo cechas per keletą metų išaugo į savarankišką, stabiliai dirbančią įmonę. Įmonės pasididžiavimas – “Žalgirio” sirgaliams mezgami šalikai. Vilkijiečiai taip pat siuva darbo drabužius ligoninėms, restoranams, švarkus ir kelnes žinomoms firmoms. Didžiąją dalį “Vilkijos gijos” siuvinių nuperka norvegų įmonės “Neo Textile” ir “Selje Logistika”, kelios Danijos ir Švedijos įmonės.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslai – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinti rinktis kokybiškas vietos gamintojų prekes.

 

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas