MiestasNaujienosRenginiai

Vieniši kauniečiai turės progą susirasti antrąją pusę

2

Ne internetu, o gyvai. Kaip tai vyksta? Vasario 8 d. pažinčių renginių organizatoriai „Speeddating“ vienišus kauniečius kviečia į ypatingą šventę – 10-ies metų gimtadienį. Vieninteliai tokių renginių organizatoriai Lietuvoje padeda susirasti draugų, bendraminčių ar net antrąją pusę. „GLAMOUR dating“ vakaro metu dalyvių lauks įvairi ir spalvinga programa, naujos pažintys ir galbūt… atrasta nauja meilė.

Jau 10 metų įmonė „XXI a. renginiai“ organizuoja pažinčių projektą „Speed Dating“ (liet. „Greitieji pasimatymai“). Šis projektas – socialinis, ir pasak organizatorių, sulaukiantis daug teigiamų atsiliepimų. Įdomu, kad projektas ypač aktualus vyresnio amžiaus žmonėms:

„Bendraujant su vyresnio amžiaus žmonėmis, kurie lankosi mūsų renginiuose, sužinojome, kad jie jaučiasi labai vieniši, pamiršti, netgi atskirti nuo visuomenės. Žmonėms yra poreikis džiaugtis kiekviena galimybe kažkur išeiti, susipažinti, susirasti savo amžiaus draugų, o tokių renginių yra mažai arba informacija apie tokius renginius tiesiog nepasiekia žmogaus“ – teigia renginio organizatoriai.

„GLAMOUR dating“ vakaro metu dalyviai galės ne tik pabendrauti, susipažinti su naujais žmonėmis, bet ir smagiai praleisti laiką. Jų lauks muzikinės veiklos ir spalvinga programa, kurią užpildys renginio draugai ir partneriai.

Renginio vedėjas Tomas Jonavičius. Organizatorių nuotr.

Renginio vedėjas Tomas Jonavičius – prieš 10 metų kartu minėjo pirmąjį „Speeddating“ gimtadienį. Muzikinę atmosferą kurs jauni, talentingi saksofono muzikantai – Tadas Bružas ir Gytis Murauskas.

Saksofono muzikantas – Gytis Murauskas.

Klasikos mylėtojai išgirs profesionaliai atliekamus Jurgos Šalčiūtės (mecosopranas), Rūtos Skučienės (sopranas), Daivos Maskoliūnienės (fortepijonas) kūrinius, o abejingų nepaliks Gediminas Mačiulskis (vienas iš nedaugelio afrikietiškų būgnų mokytojų Lietuvoje, Vakarų Afrikos būgnų mokyklos įkūrėjas), visus įtrauksiantis į geros nuotaikos būgnelių šou.

Klasikos atlikėjos. Organizatorių nuotr.

Afrikietiškų būgnų mokytojas Gediminas Mačiulskis. Organizatorių nuotr.

Vakaro metu laukia ir magijos pasaulis, kurį kurs žinomas iliuzionistas Nicholas Kin, šokių aikštelėje atmosferą kaitins „Jazz House“ šokėjai, o ir patys svečiai galės pasimokyti šokio žingsnelių vadovaujant šokių mokytojai Gintarei Malinauskaitei.

Organizatorių nuotr.

Na, o renginio kulminacija – gyvo garso koncertas, kurį atliks jaunų atlikėjų grupė. Be viso to, renginio dalyviai bus maloniai stebinami partnerių saldžiomis dovanėlėmis, kava bei gimtadienio tortu.

Renginio metu laukiamos pasipuošusios damos ir vyrai džentelmenai, rekomenduojamas aprangos kodas: balti, auksiniai ir sidabriniai aksesuarai.

Renginio data: vasario 8 d., šeštadienis. Durys atidaromos 16 val. Renginio pabaiga 22 val.

Renginio vieta: viešbutis „Daugirdas“, T. Daugirdo g.4, Kaunas.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
2 Komentarų
Naujausi
Seniausi Labiausiai reitinguoti
Inline Feedbacks
Visi komentarai
Valentinas

Reiks pajudinti save kitaip vienatvė suės

Danute

Idomu

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas