Miestas

„Vieningas Kaunas“ svečiavosi „Advento popietėje“

0

Gruodžio 21-osios popietę Kauno bendruomenės centras „Girsta“ pakvietė ne tik savo bendruomenės kolektyvą, bet ir „Vieningo Kauno“ narius į „Advento popietę“ pasidžiaugti artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis.

„Šis bendruomenei skirtas renginys vyksta jau tryliktus metus. Mes esame vieninga didelė šeima ir siekiame apjungti vienišus žmones, sukurti jiems bent mažytę šventę“, – pasakojo „Advento popietės“ organizatorė, bendruomenės centro pirmininkė bei ilgametė „Vieningo Kauno“ narė Zinaida Streikienė.

Šventinė popietė prasidėjo menine programa. Svečiai bei bendruomenės nariai buvo pasveikinti Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos auklėtinių atliekamais kūriniais.

Bendruomenės kolektyvas ne tik dėkojo rėmėjams už paramą bei bendradarbiavimą, bet ir kvietė juos tarti sveikinimo žodį.

„Vieningo Kauno“ direktorius Andrius Palionis linkėjo gražių ir jaukių švenčių bei prisipažino, kad dėl šioje bendruomenėje vyraujančių šventinių nuotaikų,  kasmet ateidamas į „Advento popietę“, dar stipriau pradeda jausti tikrą kalėdinę nuotaiką.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas