ĮmonėsVideo

Vidurių užkietėjimas – intymus negalavimas (video)

0

Ši tema tokia intymi, kad apie ją šnibždasi tik žolininkės močiutės. Tačiau būkime atviri – tai tokia pat normali problema, kaip ir skrandžio problemos ar kosulys. Medicininiai faktai sako, kad negydoma vidurių užkietėjimo problema gali sukelti mažiausiai 30 skirtingų negalavimų. Gana apie tai kalbėti tyliai! „ColonWell“ prekės ženklo atstovas Rimantas Jonuška primena svarbiausius dalykus, kurie gali padėti išspręsti šį negalavimą.

Pirmasis – nepakankamas augalinio maisto kiekis kasdieniame racione. „ColonWell“ prekės ženklo atstovas pastebi, kad tai labai akivaizdu viešojo maitinimo įstaigose. Pasak jo, nunešamose lėkštėse dažniausiai paliekamos būtent daržovės. Keiskite šį įprotį!

Antrasis – dienos metu išgeriama nepakankamai skysčių, kurie reikalingi žmogaus anatomijai ir gyvybiškai svarbioms funkcijoms palaikyti. Svarbu ne tik, kad išgertumėte pakankamai vandens, bet ir kaip jį geriate. Vanduo turi būti gurkšnojamas tolygiai visos dienos metu. Rimantas net juokauja, nuėję 10 žingsnių turite išgerti gurkšnį vandens. Išimtis gali būti taikoma tik pirmajai stiklinei vandens, geriamai ryte, tik nubudus. Tada galite gerti tiek, kiek norisi.

[youtube v=”LtMfaBA_wMk”]

Trečiasis – mažas fizinis aktyvumas. Natūraliai vykstanti žarnų peristaltika stumia maisto masę per žarnyną tiesiosios žarnos link. Jei visą dieną sėdite, šis procesas pasunkėja, nes pilvas visą laiką yra suspaustas. Dabar madingi ir aptempti rūbai, kurie sėdint dar labiau padidina spaudimą pilvo srityje. Tad labai svarbu reguliariai judėti. Tai gali būti paprasčiausias pasivaikščiojimas. Svarbu, kad fiziškai aktyvūs būtumėte bent valandą per dieną, kiekvieną dieną.

Virškinimo problemos išderina organizmą

Rimantas pasakoja, kad žmonės linkę neigti turintys virškinimo problemų, nes mano, kad tai gėdinga. Tačiau nesprendžiant problemos, ji tik didėja – viskas mūsų kūne tarpusavyje sujungta, juk dažnai pasitaiko, kad sutrikus virškinimui ar suskaudus skrandį, suskausta ir galva. Tad ilgalaikiai pakenkimai gali turėti neigiamos įtakos ir nervinei sistemai.

Ne paslaptis, kad sutrikęs virškinimas gali tapti net odos problemų priežastimi. Jei maisto medžiagos užsibūna virškinamajame trakte, prasideda intoksikacija (apsinuodijimas), kuri ne tik daro didelę žalą organizmui, bet ir atsiliepia mūsų išvaizdai. Tai jei nenorite rūpintis savo žarnynu dėl geresnės savijautos, padarykite tai bent dėl geresnės išvaizdos. Juk motyvas nesvarbus, svarbu sveikatai palankus rezultatas.

Aš visada sakau, kad pirmiausia pradėkite nuo to, ką galite daryti paprastai ir kiekvieną dieną. Pridėkite papildomą porciją daržovių per dieną, gurkšnokite vandenį ir išeikite pasivaikščioti.“

Problemai spręsti – Lietuvos laukuose randamų augalų mišinys

„ColonWell“ – lietuviškas produktas pagamintas tik iš natūralių medžiagų, kurį gali vartoti net vaikai ir nėščiosios! Palaiko normalią žarnyno veiklą ir sukelia sotumo jausmą.Jame yra linų sėmenų išspaudos, balkšvojo gysločio sėklų luobelės, baltasis molis, gliukomananas, kmynai, petražolės ir kalendra. Vienas arbatinis šaukštelis šių miltelių išbrinksta iki 20. Tad tokia masė, slinkdama žarnynu jį išvalo. Tačiau tuo pačiu tai yra ir prebiotikas, t.y. maistas mūsų žarnyno bakterijoms.

Šis funkcinis maistas sukurtas visiems, kurie nori užkirsti kelią virškinimo ir vidurių užkietėjimo problemoms. Rimantas sako, kad yra dar vienas poveikis, kuris kuriant produktą nebuvo numatytas. Tai – svorio korekcija. Kadangi mišinys labai brinkus, jis tampa puikiu skrandžio užpildu, tad vartojant jį prieš valgį mažėja suvalgomo maisto kiekis. O dėl to natūraliai pavyksta pakoreguoti svorį. Ką puikiai jau padarė tūkstančiai „ColonWell“ vartotojų.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės