Žmonių istorijosVideo akiniai odontologo kėdėje – pramoga ne tik mažiesiems

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2018 20 rugpjūčio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kauno odontologijos klinika „Denticija“ dėmesį sutelkia ne tik į gydymo kokybę ir gydytojų kvalifikaciją, tačiau ir komfortą pacientams gydymo metu. Video akiniai gydymo metu pasaulyje nėra naujiena, tačiau Lietuvoje yra nedaug klinikų, kuriose galima pasidžiaugti šia pramoga. Pacientai turi galimybę išsirinkti norimą vaizdinę medžiagą internetinėse platybėse, arba žiūrėti mūsų klinikos siūlomus filmus.

Šią pramogą mūsų klinikoje išbandė jau ne vienas mažasis pacientas. Kadangi baimė šiomis dienomis vaikams itin dažna, video akiniai šią baimę ženkliai sumažina. Vaikams būna smalsu sužinoti, ką jie gali pamatyti užsidėjus akinius, apie kuriuos rodo mokslinės fantastikos filmai.

5b7aaac040616

Gydymo metu filmus ir vaizdinę medžiagą žiūrėti gali ne tik vaikai, tačiau ir suaugę. Kauno Denticijoje šiuo metu filmais gydymo metu mėgaujasi estetinio plombavimo pacientai. Kadangi estetinis plombavimas dažnai trunka nuo vienos iki kelių valandų, pacientams sėdėjimas labai prailgsta, tad filmas ar net keli, tampa puikus laiko praleidimas.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Klinikos gydytojai pastebėjo, kad pacientai po procedūrų būna geresnės nuotaikos ir dažniausiai nustemba, kad gydymo metu galima žiūrėti vaizdo klipus ir filmus. Mūsų klinika tikisi, kad tai padės pacientams labiau atsipalaiduoti ir pakeisti požiūrį apie odontologinį gydymą.

Dalinkitės su savo draugais

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up