Greitos naujienos

Vidaus reikalų ministerija skelbia viešąją konsultaciją dėl Valstybės tarnybos pertvarkos

0

2021 08 03

Vadovavimas valstybės tarnybai šiuo metu kelia nemažai iššūkių. Valstybės tarnybos vadovai dirba įvairiose srityse: jų veikla peržengia atskirų organizacijų ar net sektorių ribas, kai sprendžiamos iškylančios problemos, siekiama gerinti viešųjų paslaugų kokybę. Būtent vadovai turi užtikrinti naujovių diegimą, kartu valdyti rizikas ir prisiimti atsakomybę už rezultatus. Jie turi palaikyti sparčiai kintančias politines darbotvarkes, valdyti ir pertvarkyti didžiules viešąsias organizacijas, motyvuoti ir įkvėpti savo darbuotojus, užtikrinti konstruktyvų bendradarbiavimą su socialiniais partneriais ir visuomene. Visa tai turi būti daroma pasitelkiant aukščiausio lygio kompetenciją, skatinant profesinę etiką ir sąžiningumą.
Vidaus reikalų ministerija, įgyvendindama Valstybės tarnybos pertvarką, kviečia privataus sektoriaus kompanijas ir personalo atrankos bei valdymo profesionalus dalintis gerąja patirtimi ir prisidėti prie ateities valstybės tarnybos – modernios, efektyvios ir konkurencingos – kūrimo.
 Prašoma pasidalyti savo patirtimis ir įžvalgomis:
 • Kaip pritraukti stiprius vadovus – lyderius, norinčius ir galinčius suburti pokyčiams ir efektyviai bei svarbiausius visuomenės poreikius atitinkančiai veiklai?
 • Kokios kompetencijos ir savybės vadovams-lyderiams yra būtinos šiandien ir bus svarbios rytoj? Kokie būdai efektyviausiai padeda jas ugdyti?
 • Motyvavimas, skatinimas, išlaikymas – kaip valdyti lyderius?

Dalyvauti konsultacijoje galima iki š. m. rugpjūčio 20 d.:
– Teikiant savo siūlymus ir komentarus raštu;
– Susisiekiant nurodytais kontaktais ir susiderinant nuotolinio susitikimo laiką, kurio metu galėtume aptarti Jūsų gerąją praktiką.
Daugiau informacijos čia: https://epilietis.lrv.lt/lt/konsultacijos/viesoji-konsultacija-del-vadovu-pritraukimo-motyvavimo-skatinimo-islaikymo

PADEDA AR ŽLUGDO VERSLĄ VYRIAUSYBĖS SPRENDIMAI EPIDEMIJOS METU Live

 • PADEDA
  16% 149 / 921
 • NEPADEDA
  2% 22 / 921
 • ŽLUGDO
  78% 722 / 921
 • MAN NERŪPI VERSLO PROBLEMOS
  3% 28 / 921

Komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Greitos naujienos