Gyvenimo būdas

Vestuvių įvaizdis: kas tai ir kaip pasirinkti?

0

Vestuvės, daugeliui žmonių, yra svarbiausia šventė gyvenime. Ir visai nekeista, juk tai – naujo gyvenimo pradžia. Na, o žinant, kokio svarbumo yra ši šventė, savaime suprantama, jog visi jaunavedžiai nori, kad ji būtų tobula. Deja, bet skanus maistas ir gera muzika tėra nedidelės detalės, kurios kuria jūsų šventės įvaizdį.

Jau ne vienus metus dirbdama vestuvių organizatore, pastebėjau, kad jaunavedžių pasirinkimai turi tiesioginės įtakos jų kitiems pasirinkimams. O galiausiai ir bendram šventės vaizdui.

Visai neseniai, kartu su asmeninio įvaizdžio konsultante Milda Glebute surengėm nedidelį seminarą-diskusiją, kurio metu aptarėme, kas yra tas vestuvių įvaizdis ir kodėl jis toks svarbus kiekvienai tuoktis besiruošiančiai porai.

Vilma Rapšaitė, Milda Glebutė

Vilma Rapšaitė (kairėje) kartu su Milda Glebute (dešinėje) seminaro „Kaip pasirinkti vestuvių įvaizdį tinkantį jums?“ metu.

Kas yra vestuvių įvaizdis?

Tiek aš, tiek ir Milda vieningai nusprendėm, kad vestuvių įvaizdis – bendra šventinė stilistika, kai sukuriama vestuvių dienos harmonija. Skamba kiek sudėtingai, bet patikėkite, taip tikrai nėra, kai žinai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Pirmasis Mildos klausimas auditorijai buvo: „Ką rinktumėtės pirmiau: vietą ar suknelę?“. Ir visai ne šiaip sau šis klausimas buvo užduotas, nes šventės vieta sudaro labai didelę dalį jūsų vestuvių dekoro. Ypač, kai švenčiate vestuves Italijoje.

Šventės vieta – dekoro dalis

Dirbdama ir gyvendama Italijoje, puikai žinau, kokia didelė ši šalis ir kokios skirtingos jos vietovės. Vienur jūs rasite visiška romantika ir laisve alsuojančius vynuogynus, kur galėsite bėgioti, kad ir basi. Kitur – prireiks frako ar smokingo ir griežto silueto suknelės. Jau nekalbant apie tai, kad sportinio tipo batelius šiame regione reikėtų išvis pamiršti.

Kartu su Milda apžvelgėme tris pagrindines vestuvių kryptis Italijoje ir jų stilistinius skirtumus.

  • Bohemiškoji Toskana

Abi su Milda sutikome, kad nedideli vyno ūkeliai, senovinės pilys ir akimis neaprėpiamos alyvmedžių giraitės – laisvė ir meilė gamtai. Čia, pasak įvaizdžio konsultantės, puikiai tinka linas, masyvūs nėriniai, gamtos motyvų papuošalai ir puokštės su lauko gėlėmis. Kita vertus, šilkai ir blizgučiai šiame regione atrodys kiek neskoningai. Čia net ir jaunasis gali nusivilkti švarką, atsiraitot rankoves ar nusirišti kaklaraištį.

Toskanoje švenčiant vestuves, greičiausiai jus visur lydės gamtiniai, kaimo stiliaus motyvai. Ant stalų puikiai atrodys puokštės su smilgomis, švelnios žemiškos spalvos vyraus dekore.

  • Romantiškasis Amalfis

Meilė, jūra ir pietietiškas gyvenimo ritmas supa Amalfio pakrantę. Čia jaunieji kaskart pasijunta it itališkos dainos „O sole mio“ žodžiuose. Juk visa pakrantės architektūra, gamtinės detalės ir vietinių šiltuma sukuria itin jaukų momentą.

Pietų Italijoje jaunosios dažnai renkasi princesiškas sukneles, romantiškas garbanas plaukuose, struktūruotą, bet neperspaustą puokštę.  Jaunieji, tuo tarpu, turėtų dėvėti pilną kostiumą, ryšėti kaklaraištį ar varlytę, bet čia vis dar stilius draugauja su patogumu. Mildos teigimu, vyrai čia gali rinktis spalvingus kostiumus – smaragdo ar tamsiai mėlynus.

Bendrai, šioje vietoje jaunieji geriausiai jausis, jeigu pasirinks įvaizdį, su kuriuo galėtų pretenduoti tapti žurnalo viršelio pora. Švelni prabanga, meilė ir stilius.

Net ir bendrame dekore čia vyraus kiek ryškesnės, bet šviesios spalvos, daug daug citrinų ir jūros motyvai.

  • Prabangioji Šiaurės Italija

Turbūt pati mylimiausia mano darbo vieta – Šiaurinė Italijos dalis su savo nepakartojamo grožio ežerais, kuriuose atsispindi kalnų viršūnės. Tiesa, ši vieta, kitaip nei jau aptartos yra kur kas griežtesnė aprangai.

Pritariu Mildai, kad tokioje vietoje, kaip Komo ežero pakrantė, privalome išlikti klasikos rėmuose. Vien vestuvių dienos fonas kuria itin prabangią ir didingą atmosferą, kuri negali užgožti jaunųjų. Todėl švenčiant šiame regione, įvaizdžio stilistė nuotakoms pataria rinktis griežtus siluetus, sluoksniuotus audinius ir „wow“ efektą kuriančias aprangos detales. Šukuosenos čia taip turėtų būti tvarkingos: kuodai, holivudinės garbanos. Na, o jaunajam čia nebus daug vietos fantazijai. Smokingas ar frakas, juosmens juosta, sąsagos ir kitos klasikinio įvaizdžio detalės čia labai rekomenduotinos.

Bendram šventės stiliui čia puikiai tiks auksinės žvakidės, žvakės, nedidelės tvarkingos puokštės ir, žinoma, krištolas.

Kad vestuvių įvaizdis būtų harmoningas

Sakykite, ką norite, bet tenka pripažinti, kad negalime visi būti visų sričių specialistais. Todėl patiems imtis dekoro idėjų ir savo įvaizdžio kūrimo svetimoje šalyje tikrai nerekomenduoju nei vienai porai. Renkantis viską atlikti patiems, greičiausiai, prarasite begales laiko ir iššvaistysite nemažai pinigų. Gera žinia ta, kad aplink jus yra begalės padėti norinčių meistrų.

Visų pirma, kreipkitės į vestuvių planuotoją, kuri padės apsispręsti dėl bendro šventės stiliaus. Kartu išsirinksite geriausią vietovę, nuspręsite dėl dekoro bei aptarsite šventės eigą. Tai labai svarbu sustyguoti dar iki apsilankymo šventinių drabužių salone.

Na, o kai jau žinosite, kaip atrodys jūsų vestuvės, šventės organizatorė galės jus nukreipti pas įvaizdžio konsultantę. Ji ne tik iki smulkmenų apgalvos visas jūsų asmeninio įvaizdžio detales, bet ir galės parekomenduoti šukuosenų bei makiažo meistrus. Na, o pas juos galėsite užsisakyti ir bandomąsias procedūras.

Nepamirškite, visi vestuvių paslaugų tiekėjai dirba jums ir dėl jūsų. Todėl į kiekvieną iš mūsų galite drąsiai kreiptis ir išsiaiškinti tai, kas jums svarbu.

Seminaro vaizdo įrašą rasite → čia.

Svajojate apie vestuves Italijoje?
Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus, paspaudus → čia (paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį).

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Gyvenimo būdas