Kauniečiams – Paslaugos, Akcijos, PasiūlymaiStatyba, remontas, NT„Verslo Arka“ pasirūpins jūsų namų tvora!

Pasistačius namą bei užbaigus visus statybinius darbus įprastai ateina laikas paskutiniam darbų etapui – sklypo aptvėrimui tvora. Ši užduotis reikalauja laiko, dėmesio bei papildomų žinių, kadangi tvorų įvairovė šiais laikais yra gigantiška. Norėdami nuvesti jus link tinkamo tvoros pasirinkimo, mes savo straipsnyje apžvelgsime skardinę tvorą „žaliuzi“.   Įveikta mirtina liga Gražinai padėjo rasti būdą teikti unikalią finansinę pagalbą sergantiesiems 2019 lapkričio 15 Kalėdinis įmonės vakarėlis: pinigų švaistymas ar investicija? 2019 lapkričio 14 Kodėl žuvis atstoja...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 lapkričio 103 min

Pasistačius namą bei užbaigus visus statybinius darbus įprastai ateina laikas paskutiniam darbų etapui – sklypo aptvėrimui tvora. Ši užduotis reikalauja laiko, dėmesio bei papildomų žinių, kadangi tvorų įvairovė šiais laikais yra gigantiška. Norėdami nuvesti jus link tinkamo tvoros pasirinkimo, mes savo straipsnyje apžvelgsime skardinę tvorą „žaliuzi“.

 

Skardinė tvora „žaliuzi“

UAB „Verslo Arka“ gamina skardinę tvorą iš specialiai sulankstytų skardos profilių.

Šiandien tai yra viena iš populiariausių skardinės tvoros rūšių, kadangi ji yra ilgaamžiška (cinkuota/dažyta), puikiai dera prie bet kokio pastato fasado, visados atrodo išskirtinė ir moderni, o be to yra lengvai prižiūrima.

„Verslo Arka“ šią skardinę tvorą gali pagaminti skirtingais tvoralenčių tarpais (didesniu ar mažesniu permatomumu) ir skirtingais palinkimo kampais.

Ši tvora gaminama ir parduodama jau surinkta į skirtingo pločio segmentus (pvz.: pagal jūsų pateiktus stulpelių tarpų matmenis) – tai leidžia nesudėtingai ir greitai ją sumontuoti.

Atsižvelgiant į jūsų poreikius, skardinė tvora gali būti įvairių spalvų, matinė ar blizgi, taip pat lygi ar ruplėta.

Skarda tvorai (štakietlentės)

„Verslo Arka“ taip pat prekiauja ilgaamžiškais skardos lankstiniais – štakietlentemės. Ši skarda gali būti įvairių spalvų, matinė ar blizgį, taip pat lygi ar ruplėta.

Be to,  „Verslo Arka“ pristato naujieną – ilgaamžę skardą, kuri sukurta pagal medžio imitaciją!

 

 

 

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie

Related Posts