Įmonės

„Verslo Arka“ pasirūpins jūsų namų tvora!

0

Pasistačius namą bei užbaigus visus statybinius darbus, įprastai ateina laikas paskutiniam darbų etapui – sklypo aptvėrimui tvora. Kaip žinoma, ji ne tik žymi ribas, saugo nuo įsibrovėlių, bet ir padeda sukurti tvarkingo sklypo vaizdą, todėl ši užduotis reikalauja laiko, dėmesio bei papildomų žinių, kadangi tvorų įvairovė šiais laikais – nepaprastai didelė. Norėdami nuvesti jus link tinkamo tvoros pasirinkimo, UAB „Verslo Arka“ specialistai pristato skardinę tvorą „žaliuzi“.

Skardinė tvora “žaliuzi”

UAB „Verslo Arka“ gamina skardinę tvorą iš specialiai sulankstytų skardos profilių.

„Šiandien tai yra viena iš populiariausių skardinės tvoros rūšių, kadangi ji yra ilgaamžiška – ne tik pagaminta iš lankstytų plieno profilių, bet ir cinkuota karštu būdu bei padengta norima spalva iš „Ral“ spalvų paletės, o kad pažeistum cinkuotą paviršių, tektų kaip reikiant pasistengti. Be to, ši tvora puikiai dera prie bet kokio pastato fasado, visados atrodo išskirtinė ir moderni bei yra lengvai prižiūrima, todėl ypatingai tinkama tiems, kurie neturi ir nenori skirti per daug laiko aplinkos priežiūrai“ – teigia UAB „Verslo Arka“ specialistai.

„Verslo Arka“ šią skardinę tvorą gali pagaminti skirtingais tvoralenčių tarpais (didesniu ar mažesniu permatomumu) ir skirtingais palinkimo kampais, tai itin aktualu tiems, kurie nori daugiau privatumo, kadangi šią tvorą galima padaryti praktiškai nepermatomą iš išorės, tačiau, nepaisant to, išlaikyti puikų estetinį vaizdą.

Pasak įmonės atstovų, ši tvora gaminama ir parduodama jau surinkta į skirtingo pločio segmentus – „Tvorą mes surenkame pagal pateiktus stulpelių tarpų matmenis, kas yra itin patogu klientui, kadangi tai įtakoja nesudėtingą ir greitą jos sumontavimą sklype.“

Atsižvelgiant į kliento poreikius, skardinė tvora gali būti įvairių spalvų, matinė ar blizgi, taip pat lygi ar ruplėta.

Skarda tvorai (štakietlentės)

„Verslo Arka“ taip pat prekiauja ilgaamžiškais skardos lankstiniais – štakietlentemės. Ši skarda gali būti įvairių spalvų – matinė ar blizgį, taip pat lygi ar ruplėta.

Be to,  „Verslo Arka“ gali pasiūlyti ir naujieną – ilgaamžę skardą, kuri sukurta pagal medžio imitaciją!

 

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės