autobusai, Verslininkai automobilius keičia į autobusus, Kaunieciams.lt

Verslininkai automobilius keičia į autobusus

0
39

Pratęsdama Tarptautinę dieną be automobilio, keleivių pervežimo bendrovė „Lux Express“ šią savaitę paskelbė „Verslo savaite be automobilio“. Bendrovė atkreipia dėmesį, kad netolimoms verslo kelionėms į užsienį „Lux Expresss“ autobusai gali būti efektyvesnis pasirinkimas nei lėktuvas ar automobilis – tą patvirtina ir verslininkai.

„Esminis autobusų privalumas – komfortas. Keliaudamas autobusu galiu daug produktyviau išnaudoti laiką – vietoje to, kad vairuočiau automobilį, autobuse galiu ilsėtis arba dirbti“, – pasakoja Robertas Juodka, Tarptautinės advokatų kontoros PR1MUS Lietuvos biuro vadovaujantysis partneris ir vienas steigėjų.

Teisininkas teigia, kad verslo kelionėms į Rygą, Taliną ir Varšuvą autobusą renkasi jau daug metų.

„Kelionės autobusu kaina ir trukmė praktiškai nesiskiria nuo kelionės automobiliu. Bet keliaudamas autobusu per tą laiką galiu sutvarkyti daug darbo reikalų. Vertinu ir tai, kad autobusu nukeliauji tiesiai į miestų centrus iš kur patogus susisiekimas su visu miestu“, – kalba R.Juodka.

Darius Snieška, sunkvežimių ir autobusų prekyba užsiimančios įmonės „Scania Lietuva” direktorius,  autobusą renkasi verslo kelionėms į Rygą.

„Versle svarbi kiekviena valanda, o kai nesėdi už vairo, gali dirbti ir pasiruošti ateinančiam susitikimui, atrašyti į darbinius elektroninius laiškus. Autobusuose įrengtas bevielis interneto ryšys, niekas netrukdo susikaupti, nes yra galimybė sėdėti vienam – bent jau „Lux Express“ autobusuose. Po susitikimų ar ilgos darbo dienos mėgstu autobuse tiesiog pailsėti “, – sako D. Snieška.

Verslininkai taip pat prideda, kad darbo kelionėms į netolimą užsienį autobusai laimi ir prieš lėktuvus – dėl konkurencingesnės kainos, taip pat negaištamas laikas įlaipinimo eilėse, patikrinimams. Autobusų reisai nebūna atšaukiami ir itin retai vėluoja palyginti su skrydžiais lėktuvu, taip pat autobusai vykdo daugiau kelionių per dieną ir susisiekimas su autobusų stotimis yra patogesnis nei su oro uostais.

„Susitaupo ne tik finansinės, bet ir laiko sąnaudos. Be to, keliaudamas autobusu jaučiuosi prisidedantis prie švaresnės aplinkos – man tai aktualu“, – teigia D. Snieška.

Facebook Comments