MiestasNaujienosVeiklios Kauno mamos jungiasi į klubą

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 13 liepos
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

 

VšĮ “Veiklių mamų klubas” susikūrė 2015-aisiais. Šis klubas buvo sukurtas Vilniuje, Gitanos Gimbutienės iniciatyva, o dabar jis vienija veiklias mamas visoje Lietuvoje. Jo tikslas – skatinti moterų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą įvairiose joms aktualiose srityse. Šiuo metu šis mamyčių klubas aktyviai veikia keliuose Lietuvos miestuose – taip pat ir Kaune.

 

Nuo ko viskas prasidėjo? 

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kauno “Veiklių mamų klubo” filialas aktyviai pradėjo veikti 2016-ųjų pavasarį. Tuo metu keturios kaunietės mamos (tuometinė klubo vadovė Laura Lysak) ėmėsi iniciatyvos ir suorganizavo pirmąjį Veiklių Mamų Šeimų pikniką Kauno Kalniečių parke. Sklandžiai pavykusi šventė pritraukė daug dalyvių ir pranešė Kaunui apie šitą naujai susibūrusį klubą. Šeimų piknikas Vaikų gynimo dienos proga tapo kauniečių mamų tradicija.

 

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

 

Ką šiuo metu veikia klubas ir kiek jame mamų? 

Šiuo metu Kauno “Veiklių mamų klubas” jau gausesnis, į jį kartas nuo karto prisijungia naujos mamos su naujomis idėjomis ir tikslais. Vis tik pagrindinis klubo tikslas ir siekis yra skatinti mamas susipažinti, bendrauti, dalintis gerumu, mokytis vienoms iš kitų, padėti vienos kitoms įgyvendinti savo svajones – ir jokiu būdu neužsidaryti su vaikais namuose.

Gimus vaikeliui, moteris dažnai ne savo noru kuriam laikui “iškrinta iš pasaulio”. Iš vienos pusės tai yra atotrūkis nuo darbo ir kasdienio skubėjimo bei džiaugsmas atėjus į šeimą naujai gyvybei, tačiau iš kitos pusės kai kurioms mamoms toks buvimas namuose gali baigtis net depresija. Moterims yra būtinas bendravimas tarpusavyje (juk vyrai ar kiti šeimos nariai ne visada supranta jų būsenas ir poreikius), naujos pažintys ir palaikymas.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

 

 

Vienos mamos į klubą ateina tiesiog šiaip, pabendrauti, susipažinti, ištraukti save iš pabodusios buitinės rutinos. Kitos su savimi atsineša savo idėjas, norus ir svajones – juk kartu jų siekti žymiai lengviau. Dažnai tam, kad tie norai imtų pildytis, o svajonės įgautų realius kontūrus, reikia tik kitų narių pritarimo bei palaikymo. Klubo mamos kartu organizuoja piknikus, susitikimus, paskaitas įvairiomis moterims aktualiomis temomis, pamokas, kitus renginius, plečia savo bendravimo ir pažinčių ratą, turi galimybę prisidėti teikiant finasinę arba materialinę pagalbą tiems, kam to reikia. Moterys, gavusios palaikymą, nejučia pačios išdrįsta pagaliau imtis norimos veiklos, mokytis, keistis ir tobulėti.

Šiuo metu “Veiklių mamų klubas” bendradarbiauja su įvairiomis kitomis organizacijomis bei rėmėjais.

 

Kas gali prisijungti prie klubo ir kaip tą padaryti? 

Į „Veiklių mamų klubą“ priimamos visos norinčios mamos. Tereikia susisiekti su jo vadove (šiuo metu šias pareigas eina Dovilė Klimavičienė) ir papasakoti apie savo norus. Ją galima susirasti „Facebook‘e“ pagal vardą ir pavardę arba susiieškoti paties klubo paskyrą – „VšĮ Veiklių mamų klubas Kaune“.

Įstojus į klubą, iš moters nėra reikalaujama, kad ji būtinai dalyvautų susitikimuose ar kažką organizuotų. Visos mamos pačios įvertina savo galimybes ir norus bei prisideda prie klubo veiklos tiek, kiek pačios nori, gali ir sugeba. Juk kiekviena mama dar turi savas pareigas vaikams, šeimai ar darbovietei.

 

 

 

 

 

 

Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up