Mooza, Vasaros šventės: mažos detalės įspūdingam įvaizdžiui, Kaunieciams.lt

Vasaros šventės: mažos detalės įspūdingam įvaizdžiui

0

Vasara – įvairių švenčių ir renginių metas, kuomet turime puikią galimybę parodyti tai, kas gražiausia. Vieniems tai yra nepriekaištingi nagai, kitiems – žvilgančios plaukų sruogos. Tačiau tik darni mažų detalių visuma sukuria neišdildomą jūsų įvaizdį. Į kokias detales reikėtų atkreipti dėmesį besiruošiant vasariškoms šventėms pasakoja grožio salono „Mooza“ specialistai.

Plaukai

Nesvarbu, jūsų plaukai trumpi ar ilgi, šviesūs ar ryškiai raudoni, jie vis vien bus pastebėti bet kurioje kompanijoje. Tačiau tam, kad susirinkusieji neimtų dalinti keistų žvilgsnių, verčiau dar prieš šventę pasirūpinkite savo plaukais.

„Žinoma, plaukų stilistas jums tikrai gali sukurti įspūdingą šukuoseną, o su profesionaliomis formavimo priemonėmis net ir pačios prasčiausios būklės plaukai galėtų atrodyti gerai. Bet tai – trumpalaikis sprendimas. Verčiau dar prieš šventę atvykite į grožio saloną sulyginti plaukų spalvą, pakirpti išsišakojusius galiukus ir atstatyti plauko struktūrą su profesionaliomis procedūromis. Taip šventės dienai galėsite rinktis net ir paprastą šukavimą, o sukurtas įvaizdis bus tvarkingas ir traukiantis akį.“ – sako „Mooza“ plaukų stilistas Donatas Potra.

Oda

Vasariškos suknelės atidengia kiek daugiau odos nei kitais metų laikais, todėl svarbu pasirūpinti, kad tai, kas matosi atrodytų tvarkingai.

„Depiliacija jau nebėra joks tabu nei moterims, nei vyrams. Todėl vos pradėjus šilti orams į saloną ima gužėti norintys atrodyti gražiai ir tvarkingai su bet kokia apranga. Ypač jeigu laukia didesnės šventės: vestuvės, krikštynos ar panašiai, tai be švelnių it šilkas kojų, jokia suknelė nepavers jūsų princese. Depiliacija, tai ir higiena, ir geras tonas, ir visa keičianti stiliaus detalė.“ – pastebi kūno priežiūros specialistė-kosmetikė Gintarė Butrimavičienė.

Veidas

Net ir brangiausios dekoratyvinės kosmetikos priemonės nepadės jeigu veidas jau seniai praradęs skaistumą, o jo oda – sausa ir suragėjusi. Todėl veido priežiūros specialistai rekomenduoja itin kruopščiai pasirūpinti veido oda prieš vasaros šventes.

„Tam, kad vasaros metu būtų galima padaryti ilgiau išsilaikantį makiažą, labai svarbu pasirūpinti oda prieš jo atlikimą. Odos valymas ir drėkinimas – patys svarbiausi gero makiažo akcentai. Ypač šiltuoju metų laiku, kai ant veido sėda dulkės, nešvarumai ir visa tai maišosi su išsiskiriančiais odos riebalais, svarbu neužkimšti porų ir išlaikyti natūralų odos skaistumą. Žinoma, reikia nepamiršti, kad ir priaugintos blakstienos bei antakiai po korekcijos ir dažymo kiek palengvina vizažo specialistų darbą bei padeda išlaikyti makiažą šiek tiek natūralesnį ir skaistesnį – neapkrautą makiažo priemonėmis.“ – patirtimi dalinasi groži salono „Mooza“ vizažo meistrė, kosmetologė Sandra Mačiulytė.

Nagai

Sakoma, kad rankos – moters vizitinė kortelė. Čia atsispindi jos meilė spalvoms ar blizgučiams, o gal atvirkščiai – natūralumui. Kad ir ką mėgtumėte jūs, svarbiausia, kad rankos ir nagai būtų švarūs bei tvarkingi.

„Tikrai nereikia prisiauginti nagų tam, kad jie būtų gražūs. Visų pirma, rankų oda turėtų būti pamaitinta ir sudrėkinta, nagų odelės atstumtos, o nagai – nenukramtyti. Net ir paprasčiausias manikiūras, be jokio lakavimo, gali padaryti didelę įtaką bendrai savijautai ir įvaizdžiui. Tokio tipo procedūros rekomenduojamos ne tik moterims, bet ir vyrams. Taip pat svarbu nepamiršti, kad nagus turite ne tik ant rankų. Vasarą įsispyrus į šlepetes ar basutes jūs apnuoginate ir kojų nagus. Todėl prieš vasaros šventes pasirūpinkite, kad visi dvidešimt jūsų nagų atrodytų nepriekaištingai.“ – pataria manikiūro meistrė Dangira Glizickaitė.

Ir nors viskas atskirai turi savito žavesio, tačiau šios nedidelės stiliaus detalės visos kartu įvaizdžiui suteikia prabangos, gracijos ir patrauklumo.

Jeigu ir jūsų gyvenime artėja ypatinga šventė, apsilankykite Kaune, Kęstučio g. 58-7 įsikūrusiame „Mooza“ grožio salone, kur jūsų lauks visuomet padėti pasiruošę savo sričių profesionalai.