Pasaulį suparalyžiavęs koronavirusas toliau stabdo žmonių judėjimą. Itin daug nepatogumų patiria lietuviai, norintys grįžti į gimtinę iš užsienio.  Tuo savo kailiu patyrė ir smiginio žaidėjas, garliaviškis Darius Labanauskas, kurio kelionė iš Anglijoje vykusio smiginio turnyro truko beveik 30 valandų!  

Jokių abejonių nelieka, manant, kad ši D. Labanausko kelionė jo gyvenime buvo viena ilgiausių. Be viso to, dažniausiai nutinka it taip, kad bėdos po vieną nevaikšto. Su kokiais iššūkiais keliaudamas susidūrė, dalinosi geriausias šalies smiginio žaidėjas.

„Viskas prasidėjo nuo to, kad atšaukė mano skrydį iš Donkasterio. Teko ieškoti kitų galimybių grįžti.  Kitus bilietus buvo galima įsigyti tik oro uoste.  Lėkiau į man patogiausiai pasiekiamą East Midland oro uostą. Ten gavau bilietus vakariniam skrydžiui iš Stanstedo oro uosto.

« 1 5 »
« 1 11 »

Tada autobusu planavau pajudėt iki iki Leičesterio ir persėsti tiesiai i Stanstedą, bet programėlė dirbo nevykusiai, todėl nepavyko procedūrų atlikti online būdų. Taigi, bilietą teko pirkti autobuse. Jis kainavo 5 svarus, o  pas mane buvo smulkiausia dvidešimties eurų kupiūra, vairuotojas grąžos neturėjo. Taigi, mokėjau 40 eurų ir taip, galiausiai,  atsidūriau Lutono oro uoste.  Ten persėdau i Stanstedą. Apsidrausdamas, buvau apie 7 val prieš skrydį.” – teigė D. Labanauskas.

Vilniuje – laukimo košmaras

„Kai atskridom i Vilnių, teko apie 5 valandas sėdėti nutupdytame lėktuve, tai tiek pralaukę keleiviai kartu galėjo apsirgti visi tomis pačiomis ligom.” – pasakojo garliaviškis.

« 1 5 »
« 1 11 »

„Plius, kad lėktuve buvo pučiamas šaltas oras.  Pati patikra vyko labai greitai man iki 10 min. Pamatuota temperatūra ir Anglijoj užpildyto dokumento pridavimas. Na, po to kelionė iki Garliavos. Iš viso kelionė truko 27 valandas! Dabar izoliavau save, stebiu savijautą, kol kas viskas gerai.” – pasakojo D. Labanauskas

Garliaviškis pastebėjo, kad su grįžimo į Lietuvą problemomis Anglijos oro uostuose susidūręs ne jis vienas. Daug lietuvių, norinčių grįžti į šalį taip pat blaškėsi po oro uostus.

Vis dėlto sportininkas pabrėžė, kad panikos nei Karalystėje nei grįžus į Lietuvą nejautė. „Apskritai, anglai į tai žiūri labai ramiai. Pas juos dar nebuvo imtasi jokių priemonių, kai aš ten buvau.” – tėigė D. Labanauskas

« 1 5 »
« 1 11 »

Geriausias šalies smiginio žaidėjas D. Labanauskas praėjusį penktadienį per atranką pateko į „European Darts Open”.  Pats turnyras buvo planuojamas kovo 27-29 dienomis, bet dėl  pasaulyje plintančio viruso yra skelbiama nauja data –  rugpjūčio 7-9 dienos.

 

 

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments