BNIVandens pramogos namuose – misija įmanoma

Vandens pramogos lietuviams vis dar dažnai atrodo kaip pasipliuškenimas kvepiančių putų pripildytoje vonioje ar iš anksto suplanuotą kelionę į vandens pramogų parką. Tačiau tik nedaugelis susimąsto, kad savo namuose galėtų turėti kur kas daugiau. UAB „Tavira“ jau beveik dešimtmetį siūlo lietuviams namuose susikurti mini SPA, kur šie galėtų atsipalaiduoti po sunkios dienos. Baseinas ar masažinė vonia – prieinama prabangos prekė Turbūt nesuklysime sakydami, kad lietuviai itin skeptiškai žvelgia į daugelį prabangos prekių. Tačiau baseinai ar...

Vandens pramogos lietuviams vis dar dažnai atrodo kaip pasipliuškenimas kvepiančių putų pripildytoje vonioje ar iš anksto suplanuotą kelionę į vandens pramogų parką. Tačiau tik nedaugelis susimąsto, kad savo namuose galėtų turėti kur kas daugiau. UAB „Tavira“ jau beveik dešimtmetį siūlo lietuviams namuose susikurti mini SPA, kur šie galėtų atsipalaiduoti po sunkios dienos.

Baseinas ar masažinė vonia – prieinama prabangos prekė

Turbūt nesuklysime sakydami, kad lietuviai itin skeptiškai žvelgia į daugelį prabangos prekių. Tačiau baseinai ar sūkurinės vonios greičiausiai yra pirmajame penketuke. Tai išties nemažai investicijų reikalaujantis pirkinys, kurio svarbą namuose apsvarsto net ir tie, kurie tyliai apie jį pasvajoja.

Polipropileninis_baseinas_viskas_viename_4
Polipropileninis baseinas (nuotr. UAB „Tavira“)

Pasak UAB „Tavira“ atstovo, pastaruoju metu toks požiūris po truputį kinta: „Šioje srityje įmonė dirba nuo 2010 metų ir jau tada buvo aišku, kad baseinai – tikrai nėra kiekvieno lietuvio kasdienybė. Tačiau taip pat supratome, kad Lietuvai po truputį išbrendant iš ekonominės krizės, vis daugiau žmonių galės sau leisti investuoti pinigus ne tik į būtiniausius produktus, bet ir į pramogas.“

Įmonės atstovas pasakoja, kad dabar, kylant pragyvenimo lygiui ir kintant žmonių mąstymui, daug daugiau lietuvių gali ir iš tiesų įsirengia lauko bei vidaus baseinus, kuriuose gali praleisti vakarą po sunkios dienos.

Tiesa, net jeigu šią dieną ir neturite pakankamai lėšų įsigyti vieną iš „Baseinai OP“ siūlomų vandens pramogų prekių, įmonė gali pasiūlyti įsigyti baseiną išsimokėtinai. Tokiu būdu už baseiną ar sūkurinę vonią bus galima susimokėti palaipsniui ir neplėšant kišenės. Todėl dabar baseino savininku gali tapti kiekvienas.

Kaip išsirinkti?

Wellis_Everest_-_lifestyle_CI_DSC00668
Welli Everest (nuotr. UAB „Tavira“)

Žinoma, jeigu turite nuosavą namą ir bent nedidelį sklypą šalia, tai klausimų, kaip ir, nekyla. Tačiau ką daryti tiems, kurie neturi galimybės įsirengti vandens pramogas lauke? Baseinų ir masažinių vonių specialistas gali nuraminti – dabar tokios pramogos gali būti įrengiamos ne tik nuosavų namų rūsiuose, bet net ir daugiabučiame name.

Tiesa, UAB „Tavira“ atstovas pabrėžia, kad tai – išties daug svarstymų reikalaujantis pirkinys. Todėl apgalvoti reikėtų net ir mažiausias detales, o protingiausias sprendimas šiuo atveju būtų pasitarti su specialistais.

Kai jeigu išsirinksite visus jūsų standartus atitinkančias vandens pramogos. Dera nepamiršti, kad jos reikalauja nors ir nesudėtingos, tačiau specialios priežiūros.

„Svarbiausia – laikantis instrukcijų laiku atlikti baseino vandens cheminį apdorojimą ir pašalinti nešvarumus. Kiekvieną savo klientą apmokome, kaip reikia prižiūrėti vandenį, priklausomai nuo jo turimo baseino. Parinkus tinkamą įrangą ir naudojant reikiamus chemikalus, galėsite visada džiaugtis skaidriu kaip krištolas vandeniu.“, – švaraus vandens gudrybėmis dalinasi „Baseinai OP“ atstovas.

Ne tik pardavėjai

Betoninis_baseinas_4
Betoninis baseinas (nuotr. UAB „Tavira“)

Kaip ir daugelis kitų, UAB „Tavira“ savo veiklą vykdo ne pavieniui, o pasitelkdami partnerių pagalbą. Kadangi įmonė užsiima ne tik baseinų ar sūkurinių vonių įrengimu, bet ir didmenine vandens įrangos bei chemikalų prekyba, tai daugelis kitų baseinų rinkos įmonių – jų klientai. Kaip teigia įmonės atstovas, kartu su didmeniniais klientais ir partneriais jie ne tik dalinasi patirtimi, bet ir dalyvauja įvairiuose projektuose.

Siekdama dar greičiau ir sklandžiau pasiekti klientus UAB „Tavira“ neseniai prisijungė ir prie BNI Bokštas veiklos. „Manome, jog išnaudoję visą BNI teikiamą naudą tikrai pajusime teigiamus pokyčius.“, – teiga UAB „Tavira“ atstovas.

Scroll Up