Sekmadienis, rugpjūčio 25
vasario, Vakarinis Vasario 16-osios koncertas Kaune – netradicinėje erdvėje, Kaunieciams.lt

Vakarinis Vasario 16-osios koncertas Kaune – netradicinėje erdvėje

0

Šį šeštadienį Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginius Kaune užbaigs nemokamas koncertas „Laisvės peronas“, vyksiantis Geležinkelio stoties erdvėse.

„Norime, kad ir jaunoji karta įsitrauktų į nepriklausomybės ir laisvės šventimą. Šiais metais turime puikią idėją – koncertą geležinkelio stotyje su populiariais atlikėjais, netikėta erdve ir puikia nuotaika. Tuo labiau, kad šiais metais Kaunas švenčia ir laikinosios sostinės šimtmetį. Ne tik minime, bet ir švenčiame!“, – teigė Kauno mero pavaduotojas Simonas Kairys.

Šventinio koncerto „Laisvės peronas“ metu pasirodymus surengs „Baltasis Kiras“, „Paranda Polar“, „Jama & W“, „Despotin Fam“ ir Leonas Somovas.

Šventės išvakarėse Žalgirio arenoje vyks koncertas „Aš – dalis Tavęs“. Jame publikai savo dainas dovanos Jurgis Didžiulis, Erica Jennings, Ieva Narkutė, Jurijus Veklenko, Monique, Jeronimas Milius ir kiti mylimi atlikėjai. Taip pat renginio metu vyks šventiniai apdovanojimai, juose bus apdovanoti ryškiausi 2018 metų žmonės ir iniciatyvos. Nominacijų saraše: „Laisva šalis“, „Unikali šalis“, „Šviesi šalis“, „Klestinti šalis“ ir „Stipri šalis“.

„Nuo pat pradžių siekėme, kad Vasario 16-osios šventė nesibaigtų tik rimtuoju, tradiciniu paminėjimu istoriniame Karo muziejaus sodelyje. Taip gimė idėja surengti koncertą išvakarėse Žalgirio arenoje, kurioje pagerbiame įvairiausius asmenis ar iniciatyvas, prisidedančias prie laisvos šalies“ – pasakojo mero pavaduotojas S. Kairys.

Beveik 2000 nemokamų kvietimų į renginį trečiadienį ryte iš „Kaunas 2022“  biuro buvo išgraibstyta per pusvalandį.

Šeštadienį pasiekti šventinius renginius bus paprasta ir patogu – Kauno viešasis transportas keleivius veš nemokamai. Visa renginių programa: www.kaunas.lt

Kauno miesto savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus informacija