MiestasRenginiaiVaiko teisių gynėjai su vaikų dienos centrų auklėtiniais varžysis orientavimosi sporto trasoje

Akcentuodama kiekvieno vaiko nevaržomas prigimtines teises, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyrius organizuoja akciją “Mano teisė – judesio laisvė“. Kaune, Panemunės šilo parke, pusšimtis vaikų dienos centrų auklėtinių išmėgins savo vikrumą ir sumanumą šio sporto profesionalų parengtoje orientavimosi varžybų trasoje! Tai yra tęstinio renginių ciklo, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas vis kitoms vaiko teisėms pažymėti, akcija. Pavasarį Tarnybos organizuotame masiniame vaikų šokyje “Mano teisė – šokio laisvė” išryškėjo mažųjų kūrybiškumas,...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 23 rugpjūčio

Akcentuodama kiekvieno vaiko nevaržomas prigimtines teises, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyrius organizuoja akciją “Mano teisė – judesio laisvė“. Kaune, Panemunės šilo parke, pusšimtis vaikų dienos centrų auklėtinių išmėgins savo vikrumą ir sumanumą šio sporto profesionalų parengtoje orientavimosi varžybų trasoje!

Tai yra tęstinio renginių ciklo, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas vis kitoms vaiko teisėms pažymėti, akcija. Pavasarį Tarnybos organizuotame masiniame vaikų šokyje “Mano teisė – šokio laisvė” išryškėjo mažųjų kūrybiškumas, asmeniniai gebėjimai ir meniniai talentai. Šįkart siekiama įkvėpti vaikų sportinę dvasią, kurioje atsispindėtų ryžtas, atkaklumas, individualūs tikslai ir komandiniai pasiekimai.

Šios akcijos pagrindinis tikslas – pasitelkiant orientavimosi sporto šaką atskleisti kiekvieno vaiko prigimtines teises į laisvę, sveiką gyvenseną, prasmingą laisvalaikį ir asmeninių bei komandinių gebėjimų ugdymą. Šia akcija Tarnyba nori paskatinti ne tik vaikus, bet ir kitus visuomenės narius atkreipti dėmesį į sveiką gyvenimo būdą, sporto teikiamą naudą, komandinių žadimų daromą teigiamą įtaką vaikų lavinimui ir ugdymui.

Akcija bus vykdoma bendradarbiaujant su šio sporto entuziastais – Kauno orientavimosi sporto klubo „Takas” nariais, kurie specialiai šiam renginiui paruoš sporto trasą, papasakos vaikams apie šios sporto šakos ypatybes, suteiks reikiamus atributus ir galbūt paskatins ateityje papildyti orientavimosi sporto mėgėjų arba profesionalų gretas!

Renginys Kaune vyks rugpjūčio 28 d.(trečiadienis), 13 val., Panemunės šilo parke (nuo Trijų mergelių tilto pusės), Kaune.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up