RajonasV. Makūnas pasidalino žinute, sulaukusia didžiulio gyventojų palaikymo

Vakar, kovo 24 dieną apie 19 val vakaro Kauno rajono meras Valerijus Makūnas savo socialinio tinklo Facebook paskyroje pasidalino trumpa žinute. Joje jis paaiškino situaciją, kaip bus karantinuojami visi į Kauno oro uostą parskridę tautiečiai ir pasidalino prašymu šiuo sunkiu metu susitelkti ir išlikti vieningiems. 

Jo pranešimas sulaukė didžiulo gyventojų palaikymo tiek pasidalinimais tiek komentarais. Dalinamės V. Makūno žinute:

“Šiandien gavome nemažą iššūkį, tačiau mes jį įveiksime!

Vyriausybė nurodė, kad visi į šalį grįžtantys asmenys turi būti izoliuojami ir tą turi padaryti savivaldybės.

Į Kauno oro uostą, kuris išties yra Kauno rajone, šiandien vakare parskrenda apie 200 žmonių. Pasigirdo kalbų, kad esame nepasiruošę ir jiems teks naktį praleisti oro uoste.

Nieko panašaus! Visi grįžusieji bus sutikti, užregistruoti, turime parengę jiems specialias patalpas, kuriose jie galės saugiai ir patogiai praleisti naktį. O rytoj specialiai suorganizuotu transportu išvyks į savo savivaldybes, kur bus apgyvendinti izoliacijai.

Esu labai dėkingas daugeliui žmonių ir organizacijų, kurios mums padeda: tai savanoriai ugniagesiai, kariškiai, šauliai, mūsų savivaldybės darbuotojai, Kauno rajono greitosios pagalbos medikai ir kiti.

Šitą egzaminą mes išlaikysim. Bet turime veikti KARTU!

#StiprūsKartu

Dalinkitės su savo draugais

1
Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
1 Komentaro gijos
0 Atsakymų į komentarus
0 Siekėjų
 
Naujausi komentarai
Karščiausi komentaro gija
1 Komentaro autorius
valdas Naujausias komentaro autorius
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Naujausi Seniausi Labiausiai balsuojami
Informuoti apie
valdas
Svečias
valdas

tykekimes kad nebus taip,kaip Vilniui buvo sutikti,ir karantinuojami,visi bendrai,su mazais vaikais,i bendras patalpas,mano manymu,taip ,kaip pasielge,nepasiruosus,be jokiu apsaugos saugykliu,sugrust i bendras patalpas,yra visikas degradavimas zmogiskumu,manau kad,ir is zmoniu matosi,kur padorus zmones,seimos,kur ,,is kelto,,bedanciai degradai

Scroll Up