RedakcijaSveikata

Už grožio procedūras surinktos lėšos skirtos vėžiu sergančioms moterims

0

Grožio procedūros dažnai siejamos su tuštybe. Tačiau, ar tai tiesa? „Cinderella Beauty School“ ne kartą įrodė, kad grožis gali sukurti gerus ir vertingus darbus. Įvaizdžio ir estetikos mokyklos komanda jau ne kartą prisidėjo prie gražių iniciatyvų, o šį kartą, pasaulinės kovos su vėžiu dienos proga surengė atvirų durų dieną bei rinko lėšas, kurios buvo skirtos moterimis, kovojančioms su šia liga.

Vasario 4 d., pasaulinės kovos su vėžiu dieną, visuose „Cinderella Beauty School“ tinkluose (Kaune, Alytuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Telšiuose, Klaipėdoje, Tauragėje ir Airijos mieste – Waterford’e) vyko atvirų durų diena. Tą dieną atvykę žmonės galėjo pasidaryti nemokamą grožio procedūrą, ir skirti jai sumą, kuri vėliau buvo paaukota moterims, kovojančioms su vėžiu.

Vėžys dažniausia onkologinė liga daugelyje pasaulio šalių. Lietuvoje su šia liga susiduria daugybę moterų, vien krūties vėžio ligos mirtingumo rodikliai Lietuvoje yra vieni didžiausių Europoje. Ne visuomet, susirgus šia liga, moterys turi pakankamai pinigų, kad galėtų gauti tinkamą gydymą, todėl tokios akcijos yra itin svarbios, ir ne tik dėl finansinės pusės, bet ir moralinio moterų palaikymo ir padrasinimo.

Idėja kilo spontaniškai

„Su kolektyvu kalbėjome apie tai, kiek daug žmonių serga vėžiu. Tuomet prisiminėme, kad neužilgo bus pasaulinė kovos su vėžiu diena. Tuomet ir kilo idėja, jog būtų smagu prisidėti prie sergančių moterų gerovės.

Manau, kad kiekvienas iš mūsų esame vienaip, ar kitaip susidūrę su šia klastinga liga. Jei ne savo artimoje aplinkoje, tai pažįstamų rate. Todėl ši liga aktuali visiems“, – apie idėją organizuoti tokią akciją, pasakojo „Cinderella Beauty School“ vadovė Neringa Ankudavičienė.

Išpildė jaunos mamos svajonę

Akciją, kuri būtų skirta vėžiu sergančioms moterims, grožio mokykla organizavo pirmą kartą. Tačiau, nuolat stengiasi prisidėti prie kitų iniciatyvų, kurių tikslas padėti ir daryti gerą.

Pavyzdžiui, grožio mokyklos komanda prisidėjo prie Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #Moterų Pasaulyje renginio, kurio tikslas paremti likimo nuskriaustas moteris. Kiekvienas šios iniciatyvos renginys turi po heroję – moterį, kuriai po sunkių išgyvenimų, skiriama parama, padedanti atsistoti ant kojų, susirasti mėgstamą užsiėmimą ar hobį.

Tą kartą, heroje tapo Indrė. Rokiškio rajone gyvenanti 25-erių metų mergina, auginanti dukrytę Urtę. Dukrytės atėjimas į šį pasaulį kardinaliai pakeitė moters gyvenimą. Gimdymo metu mergaitei lūžo kaukolė, buvo patempti slanksteliai ir ji buvo uždususi. Todėl Urtė nelaiko galvytės, jai sunkiai gydoma generalizuota epilepsija, diskinezinis cereblinis paralyžius, gastrostoma, įgimta hidronefrozė, negalėjimas apsieiti be aspiratoriaus, regimųjų nervų subatrofija.

Dažniausiai Indrė laiką praleidžia ligoninėse, ir savo poreikius pamiršta. Šia iniciatyva buvo siekiama padėti būtent jai, ir išpildyti jos svajones. Moteris prisipažino, kad labai mėgsta skaityti, todėl jai buvo padovanota didelė dežė, pilna naujų knygų. Taip pat moteris papasakojo, kad viena iš jos svajonių – išmokti depiliacijos subtilybių bei blakstienų laminavimo. Šią svajonę su kaupu išpildė „Cinderella beauty school“. Panevėžio filiale moteris gavo nemokamus mokymus.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Redakcija