MiestasNaujienosTrečiadienio kriminalai Kaune: 2 gyvybes nusinešęs gaisras, smurtas ir vagystės

Trečiadienį, vasario 5 dieną, Kauno apskrities policijos pareigūnams netrūko darbo. Kauno pareigūnams teko vykti  du šeimyninius konfliktus Kauno mieste. Taip pat pranešta ir apie dvi įvykdytas vagystes. Kauno rajone kilęs gaisras pareikalavo aukų – jo metu žuvo 2 žmonės. Plačiau su policijos įvykių suvestine galite susipažinti žemiau: Sveikatos sutrikdymai Vasario 5 d. apie 15.30 val. Kaune , Tunelio g., neblaivus vyras (gim. 1963 m., nustatytas 1,32 prom. girtumas) smurtavo prieš moterį (gim. 1942 m.). Vyras...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 6 vasario

Trečiadienį, vasario 5 dieną, Kauno apskrities policijos pareigūnams netrūko darbo. Kauno pareigūnams teko vykti  du šeimyninius konfliktus Kauno mieste. Taip pat pranešta ir apie dvi įvykdytas vagystes. Kauno rajone kilęs gaisras pareikalavo aukų – jo metu žuvo 2 žmonės. Plačiau su policijos įvykių suvestine galite susipažinti žemiau:

Sveikatos sutrikdymai

Vasario 5 d. apie 15.30 val. Kaune , Tunelio g., neblaivus vyras (gim. 1963 m., nustatytas 1,32 prom. girtumas) smurtavo prieš moterį (gim. 1942 m.). Vyras sulaikytas.

Vasario 5 d. apie 12.50 val. Kaune, Pušyno g., vyras (gim. 1963 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (gim. 1964 m.). Vyras sulaikytas.

Vagystės

Vasario 5 d. apie 10.30 val. Kėdainių r., Josvainių k., iš dviejų furgonų buvo pavogti 75 l sintetinių tepalų, 60 l aušinimo skysčio, 75 l langų skysčio ir ratlankiai su žieminėmis padangomis. Padaryta 760 eurų žala.

Laikotarpiu nuo vasario 2 d. iki vasario 3 d. Kėdainių r., Pernaravos sen., iš ūkinio pastato pavogta 5 l benzino ir keli elektriniai įrankiai. Padaryta 200 eurų žala.

Gaisrai

Vasario 6 d. apie 0 val. 00 min. Kauno r., Alšėnų k., užgesinus gaisrą namelyje, viduje rasti du stipriai apdegę, galimai vyriškos ir moteriškos lyčių, nenustatytos tapatybės žmonių kūnai. Galima gaisro priežastis – kieto kuro krosnies gedimas arba netinkamas eksploatavimas.

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up