Connect with us

Įmonės

TOP 10 kalėdinių dovanų vaikams 2019

Paskelbta

Dovanų pirkimo karštinė prasideda. Varle.lt specialistai pastebi, kad kiekvienais metais kalėdines dovanas žmonės pradeda pirkti anksčiau, tačiau visada yra tų, kurie iki paskutinių dienų nežino, ką dovanoti ar laukia vildamiesi didesnių akcijų. Deja, praktika rodo, kad perkant internetu dovanas paskutinę savaitę, didėja rizika ne tiek sutaupyti, kiek nespėti gauti norimos prekės. Ką dovanoti vaikams ir kokie žaislai ant bangos 2019 metais? Rasti idėjų, ką palikti po eglute vaikams gali padėti bendravimas su vaikais ir jų pomėgių stebėjimas, laiškai Kalėdų Seneliui ir žinoma – informacija internete apie populiariausius žaislus ir tendencijas. Varle.lt žaislų specialistai parengė patarimų gidą, į kokius žaislus vertėtų atkreipti ypatingą dėmesį šiais metais.

Žaislai po eglute 2019: TOP 10

1. Programuojamo roboto-konstruktoriaus rinkinys „Apitor SuperBot“
Įgūdžiai naudotis paprastais kodais tampa vis aktualesni, o jų taikymas praktikoje leidžia gamintojams kurti įdomesnius ir pažangesnius žaislus. Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje programavimo pagrindų žinojimas bus toks pats svarbus kaip anglų kalbos mokėjimas. Pasak Varle.lt žaislų specialistų, tokios tendencijos leidžia daryti prielaidą, kuri paaiškina didėjančią programuojamų išmaniųjų žaislų pasiūlą. Kalbant apie programuojamą konstruktorių ir geidžiamiausias dovanas vaikams šiais metais, Varle.lt žaislų specialistai išskiria „Apitor SuperBot“ žaislą, kuris jau tapo labai populiarus užsienyje. Programuojamas STEM edukacinis robotas-konstruktorius „Apitor SuperBot“ yra rekomenduojamas vaikams nuo 8 metų amžiaus. „SuperBot“ – tai ne tik žaislas, jis moko kodavimo STEM grafinės kalbos, naudojamos milijonų naudotojų visame pasaulyje, dėka. Sukonstruotą robotą galima užprogramuoti judėti, vengti kliūčių, kurti spalvų efektus ir pan. Valdymui naudojamas išmanusis telefonas. Įdomu tai, kad šis konstruktorius yra suderinamas su kitais pagrindiniais konstruktorių gamintojų prekės ženklais. „Apitor SuperBot“ rinkinys leidžia maksimaliai išreikšti savo kūrybiškumą ir sukonstruoti net 18 robotų. Kitas panašus rinkinys yra STEM programuojamas konstruktorius vikšrinis džipas.

2. Nemirštanti klasika – „LEGO“ rinkiniai
„LEGO“ rinkiniai savo populiarumu nenusileidžia net patiems išmaniausiems žaislams jau daugybę metų. Daugybė įvairių teminių grupių: nuo filmų iki klasikinių (piratai, riteriai, indėnai) motyvų „LEGO“ rinkiniai jau ilgus metus yra idealus dovanos sprendimas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Vertėtų paminėti, kad „LEGO“ savo asortimente taip pat turi STEM programuojamų žaislų, pavyzdžiui, „LEGO Star Wars Droidų vadas“.

3. Rankų judesiais valdomas dronas „Spin Master AIR HOGS Supernova“
„Spin Master AIR HOGS Supernova“ buvo viena geidžiamiausių dovanų po eglute praeitais metais ir panašu, kad šio žaislo populiarumo šviesa dar neišblėso ir šiais metais. Varle.lt specialistai pastebi, kad taip dažnai būna ne tik su žaislais, bet ir kitomis naujomis prekėmis. Pirmiausia jas įsigyja taip vadinamieji novatoriai, kurie savo aplinkoje gali tapti nuomonės formuotojais kitiems. Vienas vaikas atnešęs į mokyklą ar darželį kokį nors inovatyvų žaislą dažnai tampa priežastimi to, kad tokio pat žaislo užsimano kiti, kurie iki to laiko galbūt apie jį net nežinojo. Rankų judesiais valdomas robotas „Supernova“ yra sukurtas garsios ir už kokybę vertinamos „Spin Master“ kompanijos. Žaislas yra iš „Air Hogs“ serijos, kuriai priklauso įvairūs skraidantys žaislai. „Supernova“ nėra tradicinis dronas, kadangi jo valdymas vyksta ne nuotolinio pulto, o rankų judesių dėka. Iš tikrųjų galima teigti, kad šis neįprastas žaislas be abejonės sužavės ne tik vaikus, bet ir suaugusius ir užtikrins tikrai puikias pramogas. Rankų judesių valdymo dėka kiekvienas naudotojas pasijus tarsi turėtų antgamtinių jėgų.

4. Kūrybiškumui išlaisvinti – „Hairdorables“ lėlytės
Lėlės kaip žaislų tipas visada yra tarp geidžiamiausių dovanų vaikams variantų. Šalia klasikinių pasirinkimų tokių, kaip „Barbie“ ar „BabyBorn“ šiais metais – ypač populiarios ryškios „Hairdorables“ lėlytės. „Hairdorables“ žaislų kolekciją sudaro 12 lėlyčių, kurių kiekviena turi savo vardą, charakterį, ryškiaspalvę šukuoseną ir profesiją. Kiekviena „Hairdorables“ lėlytė gali susikurti 3 stiliaus variantus, todėl viso įmanoma surinkti net 36 skirtingų stilių žaislų kolekciją. „Hairdorables“ lėlyčių rinkiniuose pridedama įvairių priedų ir aksesuarų, kurie leidžia maksimaliai pasinerti į grožio pasaulį ir išlaisvinti savo kūrybiškumą formuojant lėlytėms šukuosenas ir stilius.

5. Mokantys strateguoti „Bakugan“ žaislai
„Bakugan“ žaislai šiuo metu išgyvena savo populiarumo renesansą. Iš tikrųjų nemažai animacinių filmų licencijų žaislų, kuriuos galima kolekcionuoti dažnai tampa tikrais hitais. Japonų animacinis filmukas „Bakuganai“ pasakoja apie jaunų karių nuotykius, kurie kurie kovoms naudoja būtybes vadinamas „Bakuganais“. Šio animacinio filmo pagrindu sukurta „Bakugan“ žaislų serija patinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. „Bakugan“ yra strateginis žaidimas, kuriame naudojamos „Bakuganą“ vaizduojančios sferinės ir spyruoklinės miniatiūrinės figūros, kurios iššoka tuo atveju, jei „Bakuganas“ pataiko ant specialios savo kortelės – metalinių vartų. Tas pataikymas nulemia žaidimo nugalėtoją. „Bakugan“ žaidimas yra įdomus įvairaus amžiaus vaikams, jis verčia mąstyti ir moko strateguoti savo žingsnius. Pasak Varle.lt žaislų specialistų, „Bakugan“ žaislai šiuo metu yra vieni perkamiausių, todėl galima juos drąsiai rekomenduoti kaip kalėdinę dovaną vaikams.

6. „GraviTrax“ – įtraukiantis būdas pažinti fizikos dėsnius
„GraviTrax“ žaislai yra ugdomieji takelių sistemos rinkiniai, kurie patiks tiek vaikams, tiek tėvams. Šie žaislai yra rekomenduojami vaikams nuo 8 metų amžiaus. Takelių rinkiniai su įvairiais konstrukciniais elementais padės atrasti bei suprasti, kaip fizikos dėsniai veikia riedančius kamuoliukus. „GraviTrax“ žaislų rinkiniai yra įtraukiantis būdas mokyti vaikus apie tokius sudėtingus dalykus, kaip gravitacija, magnetizmas ir kinetinė energija. Savarankiško mąstymo mokančio žaidimo esmė – kamuoliukas turi pasiekti tikslą pakeliui įveikdamas takelių sistemą. Be to, „GraviTrax“ takelių sistemą galima plėsti neribotai su papildomais rinkiniais bei priedais, kurių kiekvienas yra parduodamas atskirai, todėl galima sukaupti rimtą kolekciją. Pasak Varle.lt žaislų specialistų, „GraviTrax“ jau užkariavo Vokietijos rinką ir tikimasi, kad žaidimas bus populiarus ir Lietuvoje. „Gravitrax“ gamintoju yra „Ravensburger“ kompanija, kuri jau daugiau nei 135 metus kuria dėliones ir edukacinius žaidimus, kurie pasižymi itin aukšta kokybe ir kūrybiškumu. Artėjančios šventės yra puiki proga tokiai originaliai dovanai kaip „Gravitrax“, kuris gali suburti visą šeimą.

7. „OWLEEZ” interaktyvi pelėda
Interaktyvūs žaislai robotai–gyvūnėliai visada ant bangos ir yra mėgstami įvairaus amžiaus vaikų. Daugelis ko gero atsimena „Hatchimals“ interaktyvius kiaušinius ar „Zoomer“ robotus. Panašu, kad šiais metais turime naują hitą ir juo yra interaktyvi „OWLEEZ“ pelėda. Šis interaktyvus žaislas reaguoja į prisilietimus, judesius ir rūpestį, skleidžia daugybę garsų, juda ir yra puikus dovanos variantas vaikams nuo 3 metų. Iš tikrųjų tokie interaktyvūs gyvūnėliai yra puikus sprendimas vaikui prieš pasirenkant ir įsipareigojant auginti tikrą kačiuką ar šuniuką namuose.

8. Mobilių žaidimų mėgėjams – Bluetooth virtualiosios realybės šautuvas
Virtualios ir išplėstos realybės pramogos vis dar labai populiarios, todėl tokio turinio žaidimams įvairūs gamintojai siūlo įvairių priedų bei aksesuarų, kurie praturtintų virtualios realybės patirtį. Užkietėjusiems žaidėjams turėtų patikti toks priedas kaip Bluetooth virtualiosios realybės šautuvas. Su šiuo žaislu suderinama daugybė žaidimų, o naudojimas juo užtikrina labai malonų šaudymą bei įdomias pramogas.

9. Mėgstantiems pasakas ir stebuklus – „BLOSSOMS“ lėlė su aksesuarais
„BLOSSOMS“ lėlė su aksesuarais yra magiška auganti gėlytė-lėlytė, kuri skatina vaikus patikėti magija. Yra net 26 „BLOSSOMS“ lėlyčių, kurias galima kolekcionuoti, rūšys. Kiekviena lėlytė kvepia saldžiai gėlėmis ir yra papuošta specialiai jai pritaikyta gėlių motyvų apranga. Kaip veikia magija? Tiesiog uždenkite sėklą žvilgančiu dirvožemiu ir sugalvokite norą.

10. Daugelio mėgstamo „Šunyčių patrulio“ „Paw Patrol“ rinkinys su gaisriniu automobiliu
„Paw Patrol“ žaislai yra vienas dažniausiai pasirenkamų variantų kaip dovana vaikams. Jie moko didvyriškumo, drąsos ir rūpintis augintiniais. „Paw Patrol“  asortimente galima rasti įvairių tipų žaislų: mašinytes, figūrėles, interaktyvius žaislus, minkštus žaislus, edukacinius rinkinius, dėliones ir kitus. Visi Paw Patrol žaislai yra spalvingi, pilnai atkartoja animacinio filmuko herojus ir yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir jau kelis metus iš eilės būna koks nors vienas ar keli itin geidžiami žaislai. Varle.lt specialistai mato, kad šiais metais labai populiarus yra „Paw Patrol“ rinkinys su gaisriniu automobiliu – transporto priemonė su aukštomis kopėčiomis, mirksinčiomis šviesomis ir garso signalu, kuri yra pasiruošusi bet kam.

Skaityti toliau

Įmonės

Kokybiškas poilsis Kaune: SPA malonumai ir visokeriopas komfortas viešnagės mieste metu (video)

Paskelbta

Kokybiškas poilsis svarbus kiekvienam mūsų – nesvarbu, ar norisi pabėgti nuo varginančių kasdienių darbų rutinos, pakeisti aplinką, ar tiesiog pasilepinti įvairių procedūrų malonumais. Tai pokalbio su kaunieciams.lt portalu metu patvirtino ir „Park Inn by Radisson Kaunas“ viešbučio atstovė Evelina Pangonienė bei „Saulėja SPA“ vadovė Elena Bartnikienė.

Bendradarbiavimas leidžia užtikrinti geriausias sąlygas klientams

Visas sritis paveikusi koronaviruso situacija, neaplenkė ir turizmo bei rekreacijos sektoriaus. Tačiau, kaip teigė E. Pangonienė, viso šio chaoso apsuptyje, kaip bebūtų, labai svarbu nepamiršti skirti dėmesio sau bei savo poilsiui. „Nepaisant to, kokie šie metai buvo, kas buvo praeityje – kokybiškas poilsis yra labai svarbu kiekvienam iš mūsų. Ir aš labai džiaugiuosi, kad mes, „Park Inn by Radisson Kaunas“ viešbutis, kartu su „Saulėja SPA“ turime galimybę užtikrinti tą kokybišką ir saugų poilsį“, – pasakojo Evelina.

Kadangi „Saulėja SPA“ centras įsikūręs to paties „Park Inn by Radisson Kaunas“ viešbučio patalpose, SPA centro vadovė prasitaria, kad tarp šių įstaigų vyksta glaudus bendradarbiavimas. „Mes jau 12 metų čia esame kartu, einame petys petin į priekį, draugaujame, vieni kitiems padedame. Ir svečiai, kurie čia atvyksta gauna ir poilsį, ir puikią, saugią vietą nakvynei. Netgi yra padaryta tokia galimybė, kad su chalatais, iš viešbučio kambario galima ateiti pas mus tiesiai į SPA, yra praėjimas, nereikia eiti per lauką, viskas labai gerai suorganizuota“, – bendradarbiavimo ypatumais dalijosi E. Bartnikienė.

Atsinaujinusį Kauną iš naujo atranda ir patys lietuviai

„Park Inn by Radisson Kaunas“ atstovė Evelina taip pat pridūrė, kad pastaruoju metu pastebima, jog itin padaugėjo paskutinės minutės užsakymų. „Tai parodo, kad svečiai į Kauną atvyksta galbūt dar neapsisprendę, ar norėtų čia pasilikti, bet kai pamato, kiek daug čia visko galima nuveikti, kiek yra naujų vietų, kurias verta aplankyti, tada jie paskutinę minutę nusprendžia, kad reikia susirasti viešbutį nakvynei“, – teigė E. Pangonienė.

Moteris taip pat pamini, jog anksčiau didžiąją viešbučio svečių dalį sudarė užsienio turistai, tačiau dabar Kauną iš naujo atranda ir lietuviai. Net ir patys kauniečiai, norintys pabėgti nuo rutinos, trumpam pakeisti aplinką ir skirti laiko sau, mielai savaitgaliui apsistoja viešbutyje.

Didelis dėmesys saugumui

Neretą vis dar kankina šioks toks nerimas, ar apsistoti viešbučiuose, mėgautis SPA procedūromis šiuo laikotarpiu yra saugu. Tačiau tiek „Park Inn by Radisson Kaunas“ viešbučio, tiek ir „Saulėja SPA“ atstovės užtikrina, kad yra daroma viskas, jog klientai galėtų būti visiškai ramūs dėl savo saugumo. Jų teigimu, šimtaprocentinis saugumas užtvirtinamas lankytojams vos įžengus į viešbutį – pažymėtos žymos, kad reikia laikytis tam tikro atstumo, visi darbuotojai yra apmokyti, kaip elgtis, visos dažniausiai liečiamos vietos valomos kelis kartus per dieną, užtikrinamas geresnis vėdinimas kambariuose ir pan. Kaip pridūrė „Saulėja SPA“ vadovė E. Bartnikienė – tokios saugumo priemonės jiems nėra kažkokia naujovė. Ir anksčiau viskas buvo dezinfekuojama, dažnai darbuotojai dirbdavo su kaukėmis, pirštinėmis ir t.t. Tik žinoma, dabar imamasi dar daugiau atsargumo priemonių – pavyzdžiui, šiuo metu, visiems atvykstantiems matuojama ir kūno temperatūra.

Dar daugiau galite išgirsti vaizdo įraše:

Skaityti toliau

Įmonės

„Formosa“ pristato Lietuvoje dar neregėtas naujienas: išbandyti turėtų kiekvienas

Paskelbta

Pirmasis burbulinių arbatų tinklas Lietuvoje „Formosa“, išskirtinę produkciją šalies gyventojams siūlantis nuo 2016 metų, nenustoja stebinti savo klientų. Daugybės lankytojų pamilta arbatinė vėl pristato naujienas – šį kartą kviečia išbandyti kone populiariausią šių dienų Azijos gėrimą!

Receptai – tiesiai iš Taivano

Šių metų pradžioje, dar prieš pasaulį sukaustant pandemijai ir karantino ribojimams, „Formosa“ komanda spėjo apsilankyti Taivane, kuriame susitiko su savo tiekėju. Savaitę laiko praleidę gamykloje, šie ne tik tobulino savo senus receptus, tačiau užsiėmė ir naujų gėrimų paieškomis, kuriais galėtų nustebinti savo klientus. „Per ten praleistą savaitę išragavome beveik 100 skirtingų gėrimų ir į Lietuvą atvežėme naujus gėrimus su kremo puta. Vienas iš jų – rudojo cukraus pieno gėrimas su kremo puta. Šiuo metu tai yra bene populiariausias gėrimas Taivane ir Azijoje. Kraštai nuliejami ruduoju cukrumi, o ant viršaus dedamas kremas, kuris tik dar labiau pagardina šį gėrimą“, – su naujojo gėrimo ypatumais supažindino vienas „Formosa“ įkūrėjų Eividas Petrulis.

Išmoktos paslaptys

„Formosa“ klientai sulaukė ir daugiau naujienų – lankytojai, savo pamiltus gėrimus gardinę tapijokos perlais, galėjo pastebėti, kad jų skonis kiek pasikeitęs. Vizito Taivane metu, „Formosa“ komanda pasirūpino, kad klientų pamėgtas ingredientas juos nustebintų dar labiau. Kaip teigė E. Petrulis, nuo šiol jie tik dar skanesni: „Atnaujinome savo įžymiųjų tapijokos perlų receptus, dabar jie dar skanesni nei buvo. Juos nuoširdžiai atidirbinėjome Taivane ir išmokome kelias mažas paslaptis, kaip juos padaryti dar skanesniais.“

Gėrimai, verti įamžinimo nuotraukose

Apsilankius socialinių tinklų platybėse, galima pastebėti, kad šie tiesiog mirga nuo nuotraukų su įamžintais „Formosa“ gėrimais. O taip yra todėl, kad šie ypatingi ne tik savo skoniu, bet ir atrodo išties įspūdingai. Vieni daugiausiai internautų dėmesio susilaukiantys – „Galaxy Drinks“ serijos gėrimai. Tokį pavadinimą šie įgavo ne veltui, mat savo išvaizda tikrai primena galaktikos platybes. Šiuo metu jų ir vėl galima paragauti „Formosa“ arbatinėse. „Tai labai žaismingi gėrimai, kurie susideda iš dviejų spalvų, o jas sumaišius – šie dar labiau pakeičia savo spalvą. Spalva išgaunama su „drugelio-žirnio gėlės” (angl. butterfly-pea flower) pagalba. Šios gėlės miltelius užpylus vandeniu, gėrimas nusidažo žaismingomis spalvomis“, – magiškai atrodančių gėrimų paslaptį atskleidžia E. Petrulis.

Norintieji atsigaivinti šios arbatinės siūlomais gėrimais, čia gali rasti visų „Formosa“ vietų sąrašą: http://www.formosa.lt/kontaktai/

 

Skaityti toliau

Įmonės

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint kartingais pramogauti saugiai?

Paskelbta

Užplūstantis adrenalinas, lekiant kartingų trasoje, greičio svaigulys, leidžiantis nors trumpam pamiršti visus kasdienius darbus ir pabėgti nuo rutinos. Pasinėrus į pramogų kartingais sūkurį, labai svarbu nepamiršti ir pagrindinių saugumo taisyklių, kurios leis užtikrinti, kad laikas, praleistas kartodrome, ne tik atneš džiugias akimirkas, bet ir bus saugus. Apie esminius šios pramogos saugumo aspektus kaunieciams.lt portalui papasakojo Kaune įsikūrusio „Vilko kartodromo“ projektų vadovė Vytautė Kirvelaitė.

 

Kokias svarbiausias taisykles turėtų atsiminti kartodromo lankytojai, norint, kad čia praleistas laikas būtų ne tik smagus, bet pasivažinėjimas praeitų saugiai bei sklandžiai?

– Visos taisyklės, kurios yra pasakomos instruktažo metu yra labai svarbios. Net tokios, kurios atrodo elementarios, pavyzdžiui: pamačius žalią šviesą – pradedam važiavimo sesiją, o kai užsidega mirksinti raudona – grįžtame atgal į techninę zoną. Kartodrome svarbiausia yra saugi pramoga. Tiek darbuotojų, tiek klientų atžvilgiu. Ypač svarbu atsiminti, kad situacijose, kai užgęsta pramoginis kartingas – asmuo, vairuojantis kartingą, privalo pakelti ranką į viršų ir neišlipant iš kartingo laukti, kol kartodromo darbuotojas įjungs variklį. Kartodromo trasoje negalima išlipti iš pramoginio kartingo, išskyrus tokias situacijas, kada tai daroma išimtinai siekiant išvengti nelaimės, esant pavojui paties pramoginio kartingo vairuotojui ar kitų trasoje esančių asmenų gyvybei ir sveikatai, kartodromo turtui arba, jeigu tai signalizuoja daryti kartodromo darbuotojai.

Ar saugumo instruktažai pravedami ir jau patyrusiems šios pramogos entuziastams ar tik tiems, kurie lankosi pirmą kartą?

– Taisykles kartojame visiems ir visada. Net jei lankytojas lankosi pas mus ir 100-tąjį kartą.

Kaip dažnai pasitaiko atvejų, kai lankytojai numoja ranka į saugumo instruktažą?

– Labai dažnai, nes instruktažo metu sakomi dalykai atrodo elementariai suprantami. Dažniausiai į instruktažo taisykles numoja ranka jaunimas, kurie atėjo čia „nuleisti garą“. Jei matome tokių aršių važinėtojų, kurie kelia pavojų tiek sau, tiek kitiems klientams – stabdome jų važiavimą. Bernvakarių dalyviai taip pat dažnai neklauso instruktažo, nes ateina švęsti ir taisyklės jiems nė motais. Pavyzdžiui, buvo tokia situacija: mes instruktažo metu išdėstėme taisykles apie šviesoforų spalvas, bet užsidegus raudonai, klientas važiavo toliau, ignoruodamas raudoną šviesoforo signalą. Kai pavyko klientą sustabdyti, jo buvo perklausta, ar matė raudoną šviesoforo signalą ir ar atsimena, kas buvo sakyta instruktažo metu. Klientas prisipažino, kad girdėjo, bet laukė raudonos vėliavos mojavimo. Matyt, klientas buvo ralio fanatikas.

Kodėl svarbu laikytis visų saugumo taisyklių? Kokių situacijų yra įvykę, klientams jų nepaisant?

– Pradėdamas važiuoti, atlikdamas manevrus ar posūkius, pramoginio kartingo vairuotojas privalo įsitikinti, kad tai daryti saugu ir nekliudyti kitiems asmenims, laikytis visų taisyklių. Nesilaikant taisyklių įvyksta avarijos, taip pat kaip ir kelyje, važiuojant su mašina. Didelių įvykių kol kas nėra įvykę. Stengiamės visada laikytis saugumo ir drausminame vairuotojus, kai jie jų nesilaiko. Trasa įrengta taip, kad klientui atsitrenkus, jis atsitrenkia į padangas. Labai svarbu apimtam azarto neišlipti iš kartingo, kad nebūtų pervažiuota koja ar kitas vairuotojas, nepamatęs jo, į jį neatsitrenktų.

Kokį pagrindinį patarimą duotumėte asmenims, kurie galbūt dar tik ruošiasi išmėginti pramogas su kartingais?

– Kartodrome pirmiausia laukiami vaikai, kurie gali pradėti važinėti jau nuo 6–7 metų. Jie sėda į mokomuosius kartingus, turinčius apsaugas, kad būtų kiek įmanoma sumažinta avarijų pasekmių rizika. Nesvarbu, kiek tau metų – jei sėdi pirmą kartą už kartingo vairo, pramogaujant svarbu ne kuo greičiau pralėkti tiesiąja, o sugebėti įveikti posūkius, dirbti su stabdžių ir akseleratoriaus pedalais.  Svarbiausia – važiuoti tik išklausius instruktažą ir laikytis visų perspėjimų.

Norėdami apsilankyti „Vilko kartodrome“, kur su visais saugumo reikalavimais Jus būtinai supažindins draugiškas personalas, galite registruotis telefono numeriu +370 686 36003 arba elektroniniu paštu info@vilkokartodromas.lt, daugiau informacijos ieškokite: www.vilkokartodromas.lt/.

Skaityti toliau

Skaitomiausi