Naujienos

Tomos Kanytės ir Ievos Krikštaponytės paroda „Pirmas“

0

Sausio 13 d. 18 val. Kauno „Parko galerijoje“ (Vilniaus g. 35) atidaroma pirmoji Tomos Kanytės ir Ievos Krikštaponytės paroda. Autorės grįžta į savo gimtuosius miestus pristatyti per metus sukurtų darbų, studijuojant grafinį dizainą Vilniaus dailės akademijoje.

Ieva yra baigusi Panevėžio dailės mokyklą, o Toma – Kauno dailės gimnaziją, todėl pirmasis parodų ciklo etapas prasideda „Parko galerijoje“ Kaune. Po savaitės ekspozicija persikels į Panevėžio Juozo Balčikonio gimnaziją, kurią prieš kelis metus baigė Ieva.

Parodoje pristatomi darbai labai įvairūs: keletas leidinių, iliustracijų, fotografija, piktogramos, plakatai, šilkografija, lino raižiniai, apimantys tik dalį grafinio dizaino specialybės. Atidarymo metu šiek tiek plačiau bus pristatoma ši studijų programa.

Daugelis darbų neatkartoja aplinkinio pasaulio, bet gilinasi į jo problemas, aktualijas, per grafinę, vaizdinę prizmę perteikia kultūrinius, socialinius reiškinius ar objektus. Iliustracijose vaizduojami ir asmeniniai apmąstymai, aplinkinių įvykių fragmentai. Nuolat vyksta rimtas žaidimas tarp įžvalgos, idėjos ir rezultato, kuris pateikiamas žiūrovui.

Paroda veiks iki sausio 18 d.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos