Pristatome „Dienos svečio“ laidą su Kaunas – Europos kultūros sostinės 2022 bendruomenių programos koordinatore Simona Savickaite ir Kauno miesto mero patarėju Tomu Jarusevičiumi. Svarbiausia laidos tema – 612-asis Kauno gimtadienis, kurį visi drauge švęsime jau rytoj. Pokalbio metu pristatoma šventės programa ir būdai, kuriais kiekvienas galime prisidėti nepakartojamo Kauno gimtadienio.

Kauno miesto mero patarėjas džiaugiasi tuo, jog sudėtingu karantino laikotarpiu kauniečiai parodė vienybę ir sąmoningumą, gebėjo saugoti save ir kitus. Šių poelgių rezultatai kalba patys už save – jau rytoj galėsime kartu mėgautis nuostabiu miesto gimtadieniu. Laukia išties įspūdinga programa.

Apie sunkumus, su kuriais karantino metu susidūrė „Kaunas 2022“ biuras, pasakoja bendruomenių programos koordinatorė Simona Savickaitė. „Karantino laikotarpis buvo itin įtemptas, mes turėjome iš naujo pergalvoti, kaip kurti bendruomenes, kaip mums visiems būti kartu per nuotolį. <…> Tačiau atsirado projektai kiemuose, kai kuriais atvejais karantinas net sustiprino ryšius tarp žmonių“ – teigė moteris.

Prie miesto gimtadienio organizavimo prisidėjo daugiau nei 20 kultūros organizacijų. Daugiau apie ypatingos šventės pasiruošimo darbus išgirsite laidos įraše:

« 1 5 »
« 1 11 »

Radijas „Tau“ 

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments