SportasTOK narys tvirtina, kad Tokijo olimpiadą jau nuspręsta perkelti į kitą laiką

Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) narys Dickas Poundas patvirtino, kad 2020 m. Tokijo olimpinės žaidynės bus nukeltos greičiausiai į 2021 m.

Tokią informaciją D.Poundas pateikė „USA Today“ žurnalistei Christine Brennan.

„Remiantis informacija, kurią turi TOK, žaidynių nukėlimas jau yra nuspręstas. Dar nėra patvirtinta tolimesnis veiksmų planas, tačiau kiek aš žinau, žaidynės tikrai neprasidės liepos 24-ą dieną“, – sakė D.Poundas.

Visos garsiausios ir svarbiausios sporto lygos dėl koronaviruso pandemijos yra sustabdžiusios savo sezonus, o UEFA atidėjo „Euro 2020“ futbolo čempionatą į 2021 metus.

Kovo 17-ą dieną Japonijos olimpinio komiteto ministras Seiko Hashimoto teigė, kad šalis vis dar turi lūkesčių surengti olimpiadą šią vasarą, tačiau visai neseniai TOK prezidentas atskleidė, kad dėl olimpinių žaidynių bus nuspręsta per artimiausias savaites.

Olimpinės žaidynės niekada nebuvo atidėtos ar atšauktos taikos metu. 1940 m. Tokijo olimpiada turėjo būti nutraukta dėl antrojo pasaulinio karo.

Primename, kad Brazilija, Norvegija ir Slovėnija dėl atletų sveikatos taip pat prašė TOK prezidento Thomaso Bacho nukelti olimpiadą. JAV plaukimo ir lengvosios atletikos federacijos prašė JAV Olimpinio ir Parolimpinio komitetų taip pat paraginti TOK priimti teisingą sprendimą, o visai neseniai apie olimpinių žaidynių nukėlimą prakalbo ir Lietuvos lengvosios atletikos federacija.

sportas.lt inf. 

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up