KrepšinisSportasVideoŽmonėsTimeOutŽalgiris. I.Jankauskaitės pirmas kartas ir sirgalių žinios apie P.Jankūną

Ketvirtadienį pilnutėlė „Žalgirio“ arena stebėjo dar vieną nepakartojamų emocijų, dramos ir aukščiausio lygio krepšinio spektaklį – Kauno „Žalgirio“ krepšininkai savo tvirtovėje priėmė Madrido „Real“ ekipą. Pergalingų rungtynių užkulisius tradiciškai fiksavo „Žalgiris TV“ komanda su #TimeOutŽalgiris vedėja Dalia Belickaite priešakyje. XXI amžiaus aktualija: virtuali registracija pas grožio specialistą 2019 lapkričio 21 Ekspertų patarimai kaip įveikti sudėtingiausius pabėgimų kambarius 2019 lapkričio 19 Būsto remontui 2019 lapkričio 19 Kaip Kalėdas pasitikti lieknesniems ir gražesniems? 2019 lapkričio 18 Įveikta...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 spalio 20

Ketvirtadienį pilnutėlė „Žalgirio“ arena stebėjo dar vieną nepakartojamų emocijų, dramos ir aukščiausio lygio krepšinio spektaklį – Kauno „Žalgirio“ krepšininkai savo tvirtovėje priėmė Madrido „Real“ ekipą.

Pergalingų rungtynių užkulisius tradiciškai fiksavo „Žalgiris TV“ komanda su #TimeOutŽalgiris vedėja Dalia Belickaite priešakyje.

Šįkart D.Belickaitei pavyko pakalbinti vieną garsiausių Lietuvos aktorių ir atlikėjų Ingą Jankauskaitę.

Dar šiais metais toje pačioje arenoje koncertuosianti I.Jankauskaitė prisipažino, kad tai buvo jos pirmosios gyvai stebėtos žalgiriečių rungtynės „Žalgirio“ arenoje.

„Atmosfera čia nereali. Tas garsas, to adrenalino kiekis yra kažkas fantastiško“, – kalbėjo I.Jankauskaitė, už pirmą apsilankymą „Žalgirio“ arenoje per krepšinio rungtynes gavusi ir #ManoPirmas rinkini.

Pasukusi prie arenoje dažniau besilankančių krepšinio sirgalių D.Belickaitė nusprendė išsiaiškinti, ar jie gerai pažįsta „Žalgirio“ kapitoną Paulių Jankūną. Aistruoliai spėliojo, kiek Eurolygos rungtynių su „Žalgirio“ marškinėliais yra sužaidęs komandas kapitonas bei kelintą sezoną jis pradėjo Lietuvos čempionų ekipoje.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up