Sekmadienį, birželio 7 dieną Kauno tėveliai ir senjorai dalyvavo išskirtinėje, Kauno tvirtovės klubo „Rotaract“ organizuotoje akcijoje ir apsikirpo visiškai nemokamai.

Vienas akcijos organizatorių Tomas Rimkus teigia, kad svarbiausia jam buvo išvysti savo išvaizdos pokyčiais besidžiaugiančių vyrų šypsenas. „Tokią gražią dieną, ypač dabar, kai karantino sąlygos sušvelnėjo ir senjorai gali laisviau elgtis mieste bei lankytis įvairiose vietose, norėjome suteikti jiems progą pasigražinti nemokamai.“ – apie akcijos idėją pasakoja jis.

Prie šios akcijos įgyvendinimo prisidėjo vyrų kirpykla „Rūsys“ – jie pasipuošti norėjusius vyrus nuskuto, apkirpo ir sušukavo. „Labai džiugu, kad senjorus nemokamai iki kirpyklos ir namų sutiko nuvežti įmonės „Opti“ vairuotojai, jų bendradarbiavimo dėka viskas pavyko sklandžiai, o apsikirpę vyrai namus pasiekė greitai ir saugiai“ – džiaugiasi organizatorius.

Ši idėja organizatoriams buvo kilusi jau anksčiau, tačiau karantinas visus planus nukėlė. „Karantinas sušvelnėjo labai laiku, todėl spėjome akciją įgyvendinti bent Tėvų dienos proga“ – pasakoja T. Rimkus ir pastebi, kad „Lietuvoje labai daug pagyvenusių moterų, o vyrų mažai, todėl akcijos dalyvių dar reikėjo paieškoti. Skambinta ir į senelių globos namus, tačiau iki pat birželio 16 dienos šių įstaigų gyventojai yra izoliuoti ir akcijoje dalyvauti negalėjo.“

Organizatorius viliasi šią idėją paversti tradicija ir akciją vykdyti dažniau, nei kartą per metus – „juk nereikia laukti švenčių, kad galėtume brangiausiems vyrams parodyti dėmesio ir pasirūpinti gražia jų išvaizda. Tikrai dar planuojame aplankyti ir senelių globos namų gyventojus, jie neliks pamiršti“

Kauno „Rotaract“ klubas gyvuoja jau 20 metų, klubo narius vienija filosofija, skatinanti dalintis: svarbiau yra duoti, o ne imti.

Akciją organizavo Kauno tvirtovės klubo „Rotaract“ prezidentas Tomas Rimkus, partneriai „Opti“ pavežėjai ir vyrų kirpykla „Rūsys“ bei informacinis partneris „Kauniečiams.lt“.

1 1 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments