NaujienosTeniso turnyras ZINZINO BLITZ CUP

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 20 spalio

Teniso turnyras ZINZINO BLITZ CUP vyko spalio 13 d., VS-FITNESS teniso kortuose, PLC MEGA, Kaune.

Jau pirmas ZINZINO Blitz turnyras parodė, kad dalyviai domisi tokiais renginiais, susirenka stiprūs varžovai ir vyksta aršios kovos.

“Kai išsilaisvinu nuo minčių apie laimėjimą, aš iškart imu žaisti geriau. Nustoju galvoti, imu jausti. Aš atmušu kamuoliuką pusę sekundės greičiau, sprendimus priimu instinktyviai, o ne vadovaudamasis protu” – Andre Agassi

Daugkartinis Lietuvos čempionas ir tarptautinių turnyrų prizininkas Gvidas Sabeckis nuoširdžiai džiaugiasi savo iniciatyvų tęstinumu ir galimybe jose dalyvauti. Šis ZINZINO Blitz Cup turnyras parodė, kad teniso žaidėjams reikia tokių renginių, jie mėgaujasi galimybe suremti jėgas su lygiaverčiais ar stipresniais priešininkais, o tai, Gvido manymu, tiesiog būtina sąlyga, kad tenisininkai galėtų tobulinti savo įgūdžius ir kovos taktikas.  

Visi 32 dalyviai iš visos Lietuvos, daugiausia iš Kauno, neslėpė emocijų kovose, laimėjimuose ir pralaimėjimuose, tačiau rungtyniavo su didele aistra ir pasimėgavimu. Sužaista virš 80 varžybų. Žaidžiama iki 10 taškų. Dalyvavo profesionalai-treneriai ir mėgėjai, kurie atitinkamai burtų keliu traukė kas su kuo žais.

Turnyro nugalėtojai:

« 1 3 »
« 1 3 »

Pirma vieta: Gvidas Sabeckis – Raimundas Šlepikas

Antra vieta: Arūnas Rozga – Audrius Poškevičius

Trečia vieta: Dovydas Šabūnas – Mantas Statulevičius

Devinta vieta: Virgis Pileckis – Nerijus Juškaitis

Turnyre taip pat dalyvavo Aurimas Karpavičius, Ilmaras Melnikas, Ridas Bitauskas, Paulius Matulevičius, Darius Matulevičius, Andrijus Melnikas, Alfonsas Genys, Dainius Stundys, Mantas Aleksejūnas, Nerijus Juškaitis Vytenis Zalaga, Gvidas Ivanauskas Raimundas Šlepikas, Marijus Stravinskas, Laurynas Zaveckis, Vidas Šilkaitis, Tomas Tomkus, Virgis Pileckis, Jonas Lapinskas, Žydrūnas Janušauskas, Josefas Ellert, Raimondas Maročka, Tomas Steponavičius, Linas Mockus, Tomas Kliukas bei kiti.

Blitz turnyro dalyviai aktyviai siūlė kaip būtų galima dar patobulinti šį teniso turnyrą ir nuspręsta, kad bus žaidžiama ne iki 10 taškų vienas setas, o du setai iki 7 taškų, o jei rezultatas bus lygus vienas-vienas, bus žaidžiamas trečias lemiamas setas iki 7 taškų. Šią naujovę patvirtinome ir su nekantrumu laukiame ateinančio turnyro Blitz turnyro.

„LT setas“ vadovas Raimondas Maročka džiaugiasi, kad į ZINZINO BLITZ CUP turnyrą susirinko pažengę tenisininkai, buvo daug įtemptų kovų. Ačiū visiems dalyviams už suteiktas geras emocijas, už įsimintinas kovas.

Nuoširdžiai dėkojame pagindiniam turnyro rėmėjui ZINZINO, taip pat kitiems turnyro rėmėjams: LEXUS-Kaunas, VS-FITNESS, Grand SPA Lietuva, ACTIVUS, NEODENTA, BLIZ, PROSPORT, RMI muzikos servisas.

Turnyro kamuolys WILSON US OPEN 

Turnyro vanduo SULIKO

Artimiausias BLITZ turnyras vyks 2017 m. gruodžio 1 d. VS-Fitness teniso kortuose.  Turnyrus bus rengiami kas 1-2 mėnesius.

Norinčius dalyvauti kviečiame jau dabar registruotis el.paštu info@ltsetas.lt  arba SMS žinute numeriu 8 605 90 297 nurodant vardą, pavardę, mob. tel. numerį, miestą, el. pašto adresą.

„LT setas“ komanda dėkoja sporto ir sveikatingumo centrui „VS-Fitness“ ir jo personalui bei centro vadovei Daliai Budrienei už pagalbą organizuojant turnyrą.

Iki pasimatymo kitame turnyre.

Organizatoriai:

Gvido Sabeckio teniso mokykla

Teniso klubas “LT setas”

Dalinkitės su savo draugais
Scroll Up