LietuvaNaujienosPolitika

Teisėsaugos įtarimus nariams LVŽS vertins, kai turės daugiau informacijos – R. Karbauskis

0

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) įtarimų korupcija sulaukusių partijos narių veiksmus vertins, kai turės daugiau informacijos, sako šios partijos pirmininkas.

„Mes neturime jokios papildomos informacijos apie tai, kas ten yra, todėl dar negalime vertinti. Kai žinosime, padėtį įvertinsime. Tų istorijų, kurios sietos su V. Rinkevičiumi buvo daugiau, bet jos visą laiką nepasitvirtindavo. Nežinau, kaip šį sykį bus“, – penktadienį BNS sakė Ramūnas Karbauskis.

„Mes atsakingai žiūrime į tuos dalykus. Valstiečių ir žaliųjų sąjungos žmonių labai retai būna kokiuose nors korupcijos atvejuose, apie kuriuos šnekama, ir dar, atrodo, nebuvo tokio atvejo, kuris būtų patvirtintas, kad žmogus, kuris buvo mūsų sąjungoje reikšmingas atstovas, kad būtų nuteistas. Kaltinimų yra buvę, bet jie po to nepasitvirtina“, – teigė jis.

Penktadienį Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pranešė atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšininkavimo, papirkimo ir piktnaudžiavimo Biržų rajono savivaldybėje, įtarimai pateikti penkiems asmenims, tarp jų – ir merui Vytui Jareckui, buvusiam administracijos direktoriui Vidui Eidukui, buvusiam Seimo nariui Viktorui Rinkevičiui.

V. Rinkevičius ir V. Eidukas yra LVŽS nariai, o V. Jarecką ši partija 2019 metais iškėlė į Biržų merus.

Autorė Jūratė Skėrytė

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva