MiestasNaujienosDėl tinkamiausių pretendentų į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjo pareigas

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 8 spalio

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2019 m. rugsėjo 23 d. posėdyje baigė vykdyti atranką į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjo pareigas ir šiandien skelbia išvadą dėl tinkamiausių pretendentų į minėtas pareigas.

Norą tapti Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėju buvo išreiškę 17 pretendentų.

PTAK tinkamiausiais pripažino 5: Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų teisėją Dainą Lisaitę, Šiaulių apylinkės teismo teisėją Ernestą Šukį, Kauno apylinkės teismo teisėjo padėjėją Dominyką Rusonį, advokatą Gerutį Varanavičių ir teisės krypties socialinių mokslų daktarą Vaidotą Granicką.

PTAK sprendimus priima įvertinusi pretendentų turimas profesines žinias ir įgūdžius, duomenis apie pretendentų teisinio darbo stažą, kiekybinius ir kokybinius teisinės veiklos rodiklius, mokslinę ir pedagoginę veiklą, viešą informaciją apie pretendentus, juos charakterizuojančius dokumentus, motyvaciją užimti pareigas į kurias pretenduoja bei pokalbio metu pateiktus pretendentų atsakymus į PTAK narių klausimus.

Kurie iš atrankose dalyvavusių ir geriausiai įvertintų kandidatų bus paskirti į konkrečias pareigas, sprendžia Lietuvos Respublikos Prezidentas. Šalies vadovas teisėju gali paskirti bet kurį iš PTAK atrinktų pretendentų, taip pat galimas ir toks variantas, kai nepaskiriamas nė vienas atrinktas pretendentas. Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos vertinimai Prezidento nesaisto.

Su PTAK išvadomis galite susipažinti Nacionalinės teismų administracijos interneto svetainėje. ( https://www.teismai.lt/lt/teismu-savivalda/pretendentu-i-teisejus-atrankos-komisija/isvados/193/2019-10)

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up