Laisvalaikis, turizmas, pramogosPaslaugosTarptautinis gimnastikos centras „International Gym“ kviečia švęsti aktyviai

Norite ne tik smagiai, bet ir sportiškai bei turiningai praleisti laisvalaikį su savo vaikais arba anūkais? Galbūt jūsų vaikas švenčia gimtadienį ir šią progą norite paminėti išskirtinai ir aktyviai? Esate pradinių klasių mokytoja ir nesugalvojate, kur galėtumėte surengti kitą ekskursiją vienoje vietoje nenustygstantiems mokiniams? Šaunią galimybę aktyviai ir smagiai praleisti laisvalaikį jaunajai kartai suteikia Baltų pr. 49, Kaune įsikūręs tarptautinis gimnastikos klubas „International Gym.“ Šiame centre yra rengiami vaikų gimtadieniai, darželių bei mokyklų šventės. Šioje...
Inga Bočiūtė Inga Bočiūtė2019 13 rugsėjo

Norite ne tik smagiai, bet ir sportiškai bei turiningai praleisti laisvalaikį su savo vaikais arba anūkais? Galbūt jūsų vaikas švenčia gimtadienį ir šią progą norite paminėti išskirtinai ir aktyviai? Esate pradinių klasių mokytoja ir nesugalvojate, kur galėtumėte surengti kitą ekskursiją vienoje vietoje nenustygstantiems mokiniams? Šaunią galimybę aktyviai ir smagiai praleisti laisvalaikį jaunajai kartai suteikia Baltų pr. 49, Kaune įsikūręs tarptautinis gimnastikos klubas „International Gym.“ Šiame centre yra rengiami vaikų gimtadieniai, darželių bei mokyklų šventės. Šioje įstaigoje nėra taikomas amžiaus cenzas – tad čia apsilankyti ir turiningai laiką praleisti gali tiek patys mažiausi (1-2 metų vaikai), tiek ir paaugliai ar suaugę. Užtikriname, kad „International Gym“ centro surengtas renginys bus įsimintinas, spalvingas bei kupinas gerų emocijų! Vaikų bei jų artimųjų čia lauks smagūs ir nesudėtingi lankstumą bei koordinaciją lavinantys gimnastikos žaidimai ir estafetės.

Švenčių metu užtikrinamas mažųjų saugumas ir užimtumas

Prie „International Gym“ rengiamų estafečių bei žaidimų mielai skatiname prisijungti ne tik vaikus, tačiau ir tėvelius, mamytes, močiutes bei senelius ar mokytojus! Jei estafetės bei kiti žaidimai jums atrodo per sunkūs: – ne bėda. Jums nereikės rūpintis mažamečiais. Švenčių metu vaikų saugumu bei užimtumu pasirūpins draugiška ir jaunatviška, daug patirties šioje srityje turinti animatorių komanda. Be to, gimnastikos salėje yra įrengta profesionali įranga „Gymnova“, leidžianti užtikrinti vaikų saugumą žaidimų metu. Kadangi vaikų švenčių vedėjai yra labai aktyvūs, jie ne tik greitai ras bendrą kalbą su vaikais, bet juos taip pat išmokys ir įvairių įdomių žaidimų bei pratimų. Kol mažieji linksmai dūks su animatoriais, galėsite ramiai pabendrauti su kitais šeimos nariais arba tiesiog užsiimti kita jums patinkančia veikla. Įmonė nėra sudariusi jokių sutarčių su maisto ir gėrimų tiekėjais, tad į šventę galėsite atsivežti namie paruoštų užkandžių bei gėrimų.


Nedvejokite ir jau dabar užsisakykite neužmirštamą šventę

Šventės dažniausiai yra rengiamos grupėms, sudarytoms iš 20–30 vaikų. Norėdami užsisakyti šventę didesniam kolektyvui, turėtumėte kreiptis į centro administraciją. Šventės „International Gym“ gimnastikos centre vyksta tada, kai jame nėra treniruočių. Jums bus suteikta galimybė smagiai praleisti laiką didžiulėje 400 kvadratinių metrų salėje. Aplinkui nebus jokių pašalinių, tad galėsite mėgautis švente tik savo artimųjų rate. Nedelskite ir rezervuokite laiką įsimintinai bei smagių įspūdžių kupinai šventei jau dabar paskambinę telefonu +370 650 03 321 arba el. paštu kaunas@intergym.lt.

 

Užsakomasis reklaminis straipsnis

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up