Mokslas

Tarptautinė dėstymo savaitė „Global Faculty Week 2021“

0

2021 m. kovo 22–26 d. Kauno technologijos universitete (KTU) vyks antroji tarptautinė dėstymo savaitė „Global Faculty Week 2021“. Penkias dienas iš eilės visų fakultetų Universiteto studentams paskaitas skaitys daugiau kaip 50 dėstytojų iš 23 pasaulio šalių.

Renginio tikslas – paskatinti profesinį bendradarbiavimą su kolegomis iš viso pasaulio bei praturtinti studijų programas jų žiniomis ir patirtimi.

2014 m. Tarptautinių ryšių departamentas KTU pradėjo rengti „Erasmus+“ savaites, o 2019 m. suorganizavo pirmąją tarptautinę dėstymo savaitę. Nors dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos šis renginys vyks virtualiu būdu, susidomėjimas juo tikrai didelis – paskaitas skaitys ne tik Europos, bet ir gana egzotiškų šalių – Brazilijos, Ekvadoro, Omano, Kolumbijos, Malaizijos universitetų dėstytojai.

Svečiai taip pat turės galimybę dalyvauti virtualioje kultūrinėje ir informacinėje programoje, o dalis „Global Faculty Week 2021“ renginių bus skirta ir KTU bendruomenės nariams, todėl kviečiame visus kolegas aktyviai juose dalyvauti:

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Mokslas