NaujienosSportasTarp Lietuvos olimpinio karate čempionų – du kauniečiai!

Sausio 11-ąją Panevėžyje įvyko Lietuvos Olimpinio (WKF) karate čempionatas. Suaugusiųjų KUMITE rungtyse Lietuvos čempionais savo svorio kategorijoje tapo kauniečiai, Oku karate akademijos sportininkai: Monika Žalytė ir Petras Ąžuolas Kalpokas. Čempionato metu sportininkai kovojo dėl kelialapių į Europos čempionatą Azerbaidžiane bei dėl galimybės atstovauti Lietuvą atrankiniame turnyre Paryžiuje dėl galimybės varžytis 2020 Tokyo Olimpinėse žaidynėse. Atsižvelgiant į Lietuvos čempionato rezultatus bus suformuota Lietuvos rinktinė, kuri dalyvaus Europos čempionate Baku (Azerbaidžanas) ir olimpiniame atrankos turnyre Paryžiuje (Prancūzija)....
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 13 sausio
Sausio 11-ąją Panevėžyje įvyko Lietuvos Olimpinio (WKF) karate čempionatas. Suaugusiųjų KUMITE rungtyse Lietuvos čempionais savo svorio kategorijoje tapo kauniečiai, Oku karate akademijos sportininkai: Monika Žalytė ir Petras Ąžuolas Kalpokas.

Čempionato metu sportininkai kovojo dėl kelialapių į Europos čempionatą Azerbaidžiane bei dėl galimybės atstovauti Lietuvą atrankiniame turnyre Paryžiuje dėl galimybės varžytis 2020 Tokyo Olimpinėse žaidynėse.

Atsižvelgiant į Lietuvos čempionato rezultatus bus suformuota Lietuvos rinktinė, kuri dalyvaus Europos čempionate Baku (Azerbaidžanas) ir olimpiniame atrankos turnyre Paryžiuje (Prancūzija). Pastarosiose varžybose Lietuvai skirtos 8 vietos. Lietuvos čempionate, kurį surengė Panevėžio karatė klubas „Alfa“, varžėsi 70 sportininkų iš 21 klubo, o kartu su mūsų šalies arbitrais darbavosi ir teisėjų brigada iš Latvijos.

Suaugusiųjų varžybose savo vardą pateisino favoritai. Svorio kategorijoje iki 75 kg bene daugiausiai tarptautinių varžybų patirties turintis ir Remigijus Jurgilaitis visas savo kovas laimėjo labai tvirtai.

Preciziška technika ir įspūdingu greičiu pasižymintis sportininkas atstovauja Radviliškio klubui „Kentauras“, tačiau gyvena ir treniruojasi Jungtinėje Karalystėje.

Antrąją vietą šioje svorio kategorijoje užėmė Marius Arlikevičius, o trečiąją – Domantas Balčiūnas (abu iš Šiaulių „Baltojo tigro“).

Lengviausio svorio (iki 67 kg) vyrų kumitė rungtyje čempionu tapo Tomas Balčius („Baltasis tigras“), antroji vieta atiteko Pakruojo „Cunami“ klubo sportininkui Grantui Rusakevičiui, o trečioji – dar vienam šiauliečiui Linui Špokauskui.

Tarp sportininkų, sveriiančių virš 75 kg, pergalę šventė Petras Ąžuolas Kalpokas (Kauno „Oku karatė akademija“). Jis pranoko antrąją vietą užėmusį Karolį Čiutrą (Kauno „Dojo“) ir trečiojoje pozicijoje likusį Tomą Žilinską iš Vilniaus „Karate-Do“. Moterų svorio kategorijoje iki 61 kg sau lygių vėl neturėjo Gabrielė Marozaitė iš Mažeikių klubo „Danas“. Antrą vietą iškovojo Eglė Duobaitė („Alfa“), o trečiąją– Ingrida Kalinauskaitė („Karate Do“).

Svorio kategorijoje virš 61 kg pirmąja vietą džiaugėsi Monika Žalytė iš Kauno „Oku karatė akademijos“, antrąja – J. Žilinskienė ( „Karate Do“), o trečiąja – Rūta Zigmantavičiūtė („Alfa“). Moterų katos rungties nugalėtoja tapo E. Duobaitė („Alfa”), prieš metus buvusi trečia. Už panevėžietės nugaros liko vilnietė Laima Grižaitė („Karate-Do“) ir savo  bronzos medalį prieš 2 mėnesius gimusiam sūnui padovanojusi kita sostinės atstovė J. Žilinskienė ( „Karatė Do“).

Vyrų katos rungtyje čempiono titulą apgynė Dovydas Žymantas („Baltasis tigras“), antrąją vietą užėmė Minvydas Kubilius (Kauno „Atidė“), trečiąją – Matas Krūgelis (Radviliškio „Rytų kovotojas“).

sportas.lt informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up