Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmaiVerslasKauno įmonės – vienos inovatyviausių Lietuvoje

Inovatyviausių mūsų šalies įmonių istorijos – tai išmanūs skaitikliai pastatuose Dubajuje, žmonių srautų skaičiavimo sistema Pietų Afrikoje, mobilus robotas-kioskas Izraelyje, elektromobilis Vokietijoje ar inovatyvūs saulės moduliai integruoti į pastatą JAV –visa tai sukūrė mūsų šalies verslininkai. Tarp 142 inovatyviausių Lietuvos įmonių pateko ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai AB „Ortopedijos technika“, UAB „Telesoftas“ ir UAB „Adeo-Web“. Nuoširdžiai sveikiname kauniečius! Verslas pradeda suprati inovacijų naudą, todėl ši tendencija leidžia tikėtis, kad ateityje Lietuva ir...

Inovatyviausių mūsų šalies įmonių istorijos – tai išmanūs skaitikliai pastatuose Dubajuje, žmonių srautų skaičiavimo sistema Pietų Afrikoje, mobilus robotas-kioskas Izraelyje, elektromobilis Vokietijoje ar inovatyvūs saulės moduliai integruoti į pastatą JAV –visa tai sukūrė mūsų šalies verslininkai.

Tarp 142 inovatyviausių Lietuvos įmonių pateko ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai AB „Ortopedijos technika“, UAB „Telesoftas“ ir UAB „Adeo-Web“. Nuoširdžiai sveikiname kauniečius!

Verslas pradeda suprati inovacijų naudą, todėl ši tendencija leidžia tikėtis, kad ateityje Lietuva ir žinoma, Kaunas, turės pasaulinio lygio inovacijų sėkmės istorijų, prilygstančių estų „Skype“. Globalioje mokslinių tyrimų ir inovacijų rinkoje lietuviai pasižymi ne tik kaip aukštos kvalifikacijos ekspertai lazerių ar biotechnologijų pramonėje, taip pat ir pasiekimais įvairiose kitose srityse. Visiems gerai žinomas drabužių mainų projektas „Vinted“ jau turi 240 darbuotojų dešimtyje valstybių, o lietuvių sukurtas internetinis pramogų žurnalas „Bored Panda“ skaitytojus skaičiuoja milijonais per dieną ir yra ypač mėgstamas amerikiečių.

Inovatyviausių įmonių sąrašas ir 70 inovatyvaus verslo sėkmės istorijų pristatoma Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros MITA išleistame naujame leidinyje „Innovative Lithuania“ 2017.

Šaltinis http://chamber.lt ir http://www.mita.lt

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up